Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja sam znao da ce pad sa trona biti bolan i nisam imao problem sa tim. Zivot, sport jbg...
    Ali sada bih potpisao da narednih 15 godina nista ne osvojimo a da Leo, Berta, Milosav i Bogdan zdravi pikaju negde kosarke.

    Jebem ti ja ovakav zivot.

    Comment


    • EL moze da se obezbedi ako se bude igralo u BG i izvuce Cedevita samo se bojim da posle ovoga mladi igraci vise nece hteti u Partizan. Para za asove nemamo, nisu svi kao TK da ti dodju da igraju za 15k. Kako uci u sledecu sezonu gde ti se 3 igraca vracaju iz ove jebene povrede. Na sve to te drka njegovo pickousticanstvo sa svojim ljudima i njihovim svinjarijama.
      sigpic

      Comment


      • Ljudi, sta odmah ocajavate, za mog zivota smo bili i u masu gorih situacija, gde nam je petorka
        bila slabija od moje s faksa, pa smo nekako uspevali da se iscupamo. Tako da ono, s verom u
        bolje sutra!

        Institucija!!!
        It is not the violence that sets a man apart.
        It's the distance he's prepared to go.

        Comment


        • Originally posted by Ljuba90 View Post
          Ja sam znao da ce pad sa trona biti bolan i nisam imao problem sa tim. Zivot, sport jbg...
          Ali sada bih potpisao da narednih 15 godina nista ne osvojimo a da Leo, Berta, Milosav i Bogdan zdravi pikaju negde kosarke.

          Jebem ti ja ovakav zivot.
          Nije problem da padnemo s trona, problem je ovolika kolicina baksuzluka. Najlakse mi je da prihvatim da nas neko pobedi i pruzim ruku boljem. A ovaj maler ne mogu da svarim nikako. 4x ACL jbt.
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by apacrow View Post
            Ljudi, sta odmah ocajavate, za mog zivota smo bili i u masu gorih situacija, gde nam je petorka
            bila slabija od moje s faksa, pa smo nekako uspevali da se iscupamo. Tako da ono, s verom u
            bolje sutra!

            Institucija!!!
            Nije ovde bitan Partizan, bitni su ljudski zivoti, karijere...

            I picka mu materina da mu picka materina! Zar mora da se ceka sutrasnji dan da bi se islo u jebeni Novi Sad na pregled?

            Pljunite pare i odmah pregled u Madridu.

            Tacno bih se sada potukao sa nekim

            Comment


            • Procitao pojedine komentare limenkara vezano za Bogdana, jedva docekase.

              Sa Bertom je poceo baksuzluk, valjda stane kad se covek vrati i krene na bolje jebem li ga.
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by Ljuba90 View Post
                Nije ovde bitan Partizan, bitni su ljudski zivoti, karijere...
                Bavljenje bilo kakvim sportom nosi sa sobom i rizik od povrede,
                to je sastavni deo karijere gotovo svakog sportiste, i oni su
                toga svesni.

                Najbitnije je da nakon svakog poraza/povrede brzo ustanes,
                otreses prasinu sa sebe i nastavis dalje sa jos vecom energijom.

                To sto nas je poterao maler sa tolikim povredama... Jbg, desava se.
                Sta onaj jadan Rose tek da kaze. Za Russa se cinilo da je neunistiv...
                It is not the violence that sets a man apart.
                It's the distance he's prepared to go.

                Comment


                • Originally posted by Ljuba90 View Post
                  Nije ovde bitan Partizan, bitni su ljudski zivoti, karijere...

                  I picka mu materina da mu picka materina! Zar mora da se ceka sutrasnji dan da bi se islo u jebeni Novi Sad na pregled?

                  Pljunite pare i odmah pregled u Madridu.

                  Tacno bih se sada potukao sa nekim
                  Apsolutno ali eto ide se u NS.

                  @Apa bravo za optimizam, prebaci malo i meni. Mada ovaj kanal je jedan od najtezeih u istoriji.
                  >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                  Comment


                  • Ma ne moze biti maler kada u jednom klubu 3 (a mozda i 4) igraca dozive identicnu povredu. Da li je tu kriv Dule? Da li los kondicioni? Stvarno ne znam.

                    apa posto si ti covek koji sve zna reci mi da li mozes da procenis ozbiljnost povrede na osnovu ovog snimka dole? Postoje li ikakve sanse da nije kidanje ligamenata?

                    http://www.telegraf.rs/sport/969505-...anovim-kolenom

                    Comment


                    • Za prve 3 ne znam ko je kriv, za ovu je kriv Dule sto igraca koji se zali na umor uvodi na 13 sekundi do kraja da mu resava 1 na 1 protiv klinca 97 godiste. Koliko god ga ja voleo, tako je.
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by S-Nash View Post
                        Za prve 3 ne znam ko je kriv, za ovu je kriv Dule sto igraca koji se zali na umor uvodi na 13 sekundi do kraja da mu resava 1 na 1 protiv klinca 97 godiste. Koliko god ga ja voleo, tako je.
                        Ma nema to veze. Da se nije desilo sada, mozda bi se desilo protiv KG-a...

                        Jbg, istrazivao sam dosta po netu i postoje razlicita misljenja.
                        Neki strucnjaci tvrde da umor nije uzrok kidanja ligamenata, neki cak idu toliko daleko da kazu da umorni igraci imaju manje sanse da pokidaju ligamente.
                        Dok neki tvrde da je umor usko povezan sa tom povredom.

                        Ne zelim da upirem prstom, ali znam da ovolikih problema nismo imali dok je Koprivica bio kondicioni.

                        Comment


                        • Originally posted by S-Nash View Post
                          Procitao pojedine komentare limenkara vezano za Bogdana, jedva docekase.

                          Sa Bertom je poceo baksuzluk, valjda stane kad se covek vrati i krene na bolje jebem li ga.
                          Nema potrebe da citas komentare ljudi koji nisu zdravi i da se hvatas za njih. Sto kaze Ljuba samo da se oporave, ali meni je do Bogdana najvise, ne sme sada da stagnira, racunao sam na njega da bude vodja reprezentacije. Kakav talenat, ja nisam video da neko prostije i lepse igra, i koristi mozak. I stvarno sto se ne uradi odmah pregled, treba li Srbija da gubi igraca i njegova karijera da ceka???
                          Gledaooo sam 100000000 talenata i igraca za koje govore da su talentovani, ni jedan nije kao Bogdanovic. Ajde kralju brz oporavak.
                          Ko se tudjoj nesreci raduje i nije neki covek.
                          Last edited by Cassius Clay; 28-02-14, 23:53.

                          Comment


                          • Originally posted by Ljuba90 View Post
                            Ma nema to veze. Da se nije desilo sada, mozda bi se desilo protiv KG-a...

                            Jbg, istrazivao sam dosta po netu i postoje razlicita misljenja.
                            Neki strucnjaci tvrde da umor nije uzrok kidanja ligamenata, neki cak idu toliko daleko da kazu da umorni igraci imaju manje sanse da pokidaju ligamente.
                            Dok neki tvrde da je umor usko povezan sa tom povredom.

                            Ne zelim da upirem prstom, ali znam da ovolikih problema nismo imali dok je Koprivica bio kondicioni.
                            Mozda a mozda i ne bi. Koji kurac uopste izaziva sudbinu. Ionako se zali na umor vec neko vreme.
                            sigpic

                            Comment


                            • Ma polako bre ljudi, jbem mu sve. Sacekajmo rezultate, pa onda da vidimo sta dalje.

                              Sa ove perspektive Ljubo, moze da bude povreda bilo koje prirode, mehanicke vrste je.
                              Isto tako bi se nadovezao na ovu pricu sa umorom, eto ja sam misljenja da umor nema toliki uticaj. Ali, ovde je Dule kriv, nzm koji djavo igra poslednji napad.
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment


                              • Originally posted by Ljuba90 View Post
                                Ma ne moze biti maler kada u jednom klubu 3 (a mozda i 4) igraca dozive identicnu povredu. Da li je tu kriv Dule? Da li los kondicioni? Stvarno ne znam.

                                apa posto si ti covek koji sve zna reci mi da li mozes da procenis ozbiljnost povrede na osnovu ovog snimka dole? Postoje li ikakve sanse da nije kidanje ligamenata?

                                http://www.telegraf.rs/sport/969505-...anovim-kolenom
                                Gde mozes na tom snimku da vidis bilo sta, a ne da li se radi o ozbiljnoj povredi ili ne.

                                Da se osvrnem na identicne povrede... Citao sam pre par dana nesto u vezi ishrane, i napora
                                koje ligamenti trpe u periodu adolescencije, i da se to kasnije oslikava na karijeru igraca. Jos
                                je sve na nivou neke osnovne studije, ali rezultati su poprilicno zapanjujuci.

                                Originally posted by S-Nash View Post
                                Za prve 3 ne znam ko je kriv, za ovu je kriv Dule sto igraca koji se zali na umor uvodi na 13 sekundi do kraja da mu resava 1 na 1 protiv klinca 97 godiste. Koliko god ga ja voleo, tako je.
                                Daj, nemoj pisati gluposti. Ako je tako, onda nije trebao ni igrati uopste protiv Reala, jer se znalo
                                kako cemo proci. Dule je kriv za Bogdanovu povredu isto koliko i Tibodo za povredu Rouza. To je
                                tako u sportu. Sranja se desavaju.
                                It is not the violence that sets a man apart.
                                It's the distance he's prepared to go.

                                Comment

                                Working...
                                X