Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma ne treba traziti krivca u jednom porazu.
    Mozemo mi biti nevidjeno jaki ako se neke kockice pokolope.
    Samo treba imati strpljenja...

    P.S. Sta bih dao da dovedemo bilo kakvog plejmejkera do 3. marta.
    Kapiram da su i u klubu svesni da nam je to pod must.

    Comment


    • Originally posted by Ljuba90 View Post
      Preumoran je. Kinsey ko zna u kakvom je stanju, a Pavlovic se jos nije uigrao.
      Jbg... tesko cemo mi ovo izvuci.
      I Ljuba razocarao

      Last edited by Mr. Wolf; 23-02-14, 20:58.
      Dayman (a-a-ah...)
      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
      Champion of the sun (a-a-ah...)
      You're a master of karate and friendship
      For everyone

      Comment


      • Originally posted by Johnny View Post
        I Ljuba razocarao

        Desava se i najboljima

        Comment


        • Originally posted by 80Vlado View Post
          Nadam se samo da će Dule ovaj put propustiti priliku da komentariše suđenje i budžete.
          Realno slab šut Bogdana je razlog što je utakmica imala ovakav tok. Nadam se da će Partizan znati da izbjegne Zvezdu u polufinalu.
          Ja nikako da provalim da li si ti iz centra ili sa periferije
          >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

          Comment


          • Originally posted by AIRBORNE View Post
            Ja nikako da provalim da li si ti iz centra ili sa periferije


            Na celom svetu samo Crvena zvezda

            Comment



            • Za tebe znam ali nikako da Vladu demaskiram, stalno mi se nesto prerusava k`o kameleon.
              >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

              Comment


              • Dayman (a-a-ah...)
                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                Champion of the sun (a-a-ah...)
                You're a master of karate and friendship
                For everyone

                Comment


                • Bogdan nije mogao da hoda, odmah sam video da od njega nema nista ovaj mec, sve je promasio. Svaka cast TK i Tepari, losa igra skroz.
                  Musli me iznervirao kao niko u zivotu.
                  Jbem ti povrede i rotaciju i sve. Bice bolje nadam se.
                  sigpic

                  “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                  -Jürgen Klopp

                  Comment


                  • Originally posted by AIRBORNE View Post
                    Ne da se ne slazem nego se cudim kako tako napisa nesto,zar ne vidis da krepava,da nema kome da doda osim Kindzari ili Tepicu pas da predahne nekoliko sekundi...
                    Zasto se cudis? I sam Vujosevic je rekao da je izgoreo u zelji, a ako neko prica o umoru igraca onda je to on.

                    Hteo sam da kazem da sebi ne sme da dozvoli ovakve stvari. Mislis li da ce ga neko "sutra" u nekom jacem evropskom ili NBA klubu pitati za umor? Sta mislis da treba da igra znacajniju ulogu u nekom NBA timu koji igra 82 utakmice od po 48 minuta + plej of? Zato mislim da jos nije spreman da ode iz Partizana i za igraca njegovog kalibra je nedopustivo da ovako odigra jednu vaznu utakmicu. Koliko god da je bio umoran i iscrpljen od ovoga je moralo makar malo bolje. Da ne pominjem i utakmicu protiv Sirokog. Takav pad je nedopustiv za jednog takvog igraca, pogotovo u derbiju gde treba imati posebnog motiva.

                    Za ostale igrace mogu naci opravdanje, Kinsi je bio povredjen, ali je opet odigrao ok u drugom poluvremenu i prakticno nas sam drzao u igri, Sasa je potpuno neuklopljen, Zo je bio ok, dominirao je u skoku a od centara vec odavno vise nista ne ocekujem.

                    Ono sto me raduje jeste da smo u oba derbija do sada pruzili vise nego dobar otpor Zvezdi i to oslabljeni. Da smo danas imali Bertansa druga bi se pesma pevala. Sve u svemu, ima vremena da se ekipa uigra do kraja aprila...Samo da, ne daj Boze, ne bude nekih povreda.

                    Comment


                    • Samo polako ljudi. Kao da vec ne znate ceo film. Zna se kad pobedjujemo. Onda kad je najpotrebnije.
                      sigpic

                      Comment


                      • http://mondo.rs/a666089/Sport/Kosark...-ali-2015.html

                        Comment


                        • "...ali između Partizana i Bogdana osim ugovornih postoje i neke druge veze." Ova polovina recenice objasnjava sve.
                          sloboda ili ništa

                          Comment


                          • Za dan/dva slece Berta
                            >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                            Comment






                            • Comment


                              • Danilović: Ubo me je prijatelj, a ja ispao kriv
                                >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                                Comment

                                Working...
                                X