Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mnogo mi je drago sto je Dule ispao pametan i odmorio Bogdana, Kinsija i ekipu.
    Stvarno me iznenadio, jer sam bio ubedjen da ce pokusati svim snagama da osvoji kup a ubedjen sam da bi nam se to obilo o glavu.

    Moram da pohvalim Aranitovica


    Da li su to konacno stigle dobre vesti? Pavlovic?

    Comment


    • Bice trpanja sa svih strana,samo da udje u formu Sasa,valjda je hteo da igra za dz,sta ti je Partizane kada bi nasli nekog normalnog sponzora,isplatimo dugovanja prema bivsim igracima,da nas ne tuze

      Comment


      • Не знам искрено зашто је Дулету требало оно испадање, уствари мислим да знам, али није овдје томе мјесто.
        Last edited by forum1nick; 08-02-14, 16:29.

        Comment


        • Bitno je da sada indijanci uzimaju za pravo da pisu poruke o moralu i prosipaju neke "pahuljice".

          A kada neko napravi 15 MILIONA EURA DUGA, proda grb, pravi se Englez za pare, zaledi klub i bez ikakvih posledica napravi vestacku tvorevinu koja se zove klub i bez dinara duga kao krene u neke pohode... KAKO SE TO ZOVE ?

          I takvi se nadju da uopste stave Partizan u usta
          >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

          Comment


          • Ima tu istine, ali ova predaja u kupu je nešto što Partizanu nikako nije trebalo.
            Napravljen je potez kojim je drugima otvorena mogućnost "držanja moralnih lekcija".

            Comment


            • Vlado:
              Stalno si stvaralac pomocu stapa i kanapa, pravis igrace, pravis rezultate, pravis imidz, pravis da nema coveka na svetu kojeg iole zanima basket a da ne zna za nas i nase navijace i za "pakao" Pionira...
              A kao postovanje imas ovo sto imamo danas...
              Ne mozemo svako takmicenje igrati FULL SPEED i sa svim raspolozivim... nemoguce je, nadprirodno je.

              Druga je strvar sto samo da izvinu ljudi koji citaju jajara moze reci ili pisati onakve parole. Ma samo da je Gagi tu tresle bi se gace a kamoli ovi ostali, Bertu kada vide k`o da vide samohodni top, a Raskan... da pisne pred Bertom da mu ovaj opet nebi zavalio neku bananu zajedno sa loptom.





              >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

              Comment


              • Ma ovdje se ipak radi o klasičnoj predaji i povlačenju sa turnira. Kakvo odmaranje i kakvi bakrači. Duletov ego je pobjegao, pobjegao od finalnog meča jer je predvidio da bi tamo mogao doživiti poraz od +20.
                Prosto nije mogao da podnese da bi u meču sa Zvezdom bio autsajder. To je jedini razlog njegove taktičke odluke.

                Comment


                • Originally posted by 80Vlado View Post
                  Ma ovdje se ipak radi o klasičnoj predaji i povlačenju sa turnira. Kakvo odmaranje i kakvi bakrači. Duletov ego je pobjegao, pobjegao od finalnog meča jer je predvidio da bi tamo mogao doživiti poraz od +20.
                  Prosto nije mogao da podnese da bi u meču sa Zvezdom bio autsajder. To je jedini razlog njegove taktičke odluke.
                  Pozdravam Duletuvu odluku,dosta je bilo povreda ove sezona pred nama su veoma bitne utakmice i ako kiksnemo jos jednom dovodi se u pitanje F4,bolje je ovako da odmori Lovernja,Kinzija,Bogdanovica i sad je Pavlovic potpisao,Tepic se oporavlja od povrede i igraci imaju 10 dana odmora.Kup sada ne donosi nikakve bodove nista i bolje sto je ovako odradio podrzavam njegovu odluku

                  Comment


                  • Nisam jedan od onih koji govori: " ma kup je nebitan" , ali u ovom trenutku kup je itekako nebitan za nas, neki ljudi su se odmorili a sto je i najbitnije ( koliko smo samo naplaseni i istraumirani) niko se nije dodatno povredio.
                    Hvala sudbini, ciganima i jos nekim stvarima, sto mi je opet prokljucala krv za novim titulama, dugo je vec bilo dosadno
                    It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                    Comment


                    • I ja isto mislim da kup nema toliki značaj,ali znamo svi za koga ima značaj taj kup,ali nema veze bitno je da se usredsredimo na Regionalnu ligu jer nam F4 visi o koncu.

                      Comment


                      • Slažem se sa prskaj, malo je glupo da pričamo da je sad kup nebitan, a nekad nam je u periodu najveće dominacije i te kako bio bitan, samo da Zvezda baš ništa ne bi uzela. Možda on ne donosi nikakav značaj kada je plasman u odredjenim takmičenjima u pitanju, ali ponovo, nije da je nebitan.

                        Ipak, svesni situacije u kojoj se nalazimo, možda smo mogli više, možda i nismo. Čak i da smo se nekako domogli finala garantovano bi usledila blamaža kao što je Vlado rekao. Nebitno, bilo kako bilo. Nadam se samo da je Pavlović u dobroj fizičkoj spremi, i da će se brzo uklopiti s ostalim igračima. Plus, proleteće brzo vreme, vratiće nam se Bertrans. Ne onakav kakav je bio, ali ipak je to naš Bertrans. Duplo jači tim u startu odmah.
                        Originally posted by Brajkula
                        Veruj meni, radi kako hoćeš

                        Brajkula, 2014. N.E

                        Comment


                        • http://www.novosti.rs/vesti/sport.29...na-za-euforiju



                          Comment


                          • Kakav brat
                            Dayman (a-a-ah...)
                            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                            Champion of the sun (a-a-ah...)
                            You're a master of karate and friendship
                            For everyone

                            Comment


                            • Originally posted by 80Vlado View Post
                              Ma ovdje se ipak radi o klasičnoj predaji i povlačenju sa turnira. Kakvo odmaranje i kakvi bakrači. Duletov ego je pobjegao, pobjegao od finalnog meča jer je predvidio da bi tamo mogao doživiti poraz od +20.
                              Prosto nije mogao da podnese da bi u meču sa Zvezdom bio autsajder. To je jedini razlog njegove taktičke odluke.
                              Ajd super. Dule je cupi od coveka, ali ti si zato hrabar i neustrašiv. Ti bi i sve povredjene izveo na parket da igraju, a ne da glume povrede kao neke dzangrizave babe. Bravo!

                              Comment


                              • Komsije,svaka cast za Aranitovica


                                Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X