Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jaoooo kada bi dobili ovu utkamicu...

    Steta sto Tepic i Bezbradi ne igraju. Bice jebeno ovde izvuci bodove sa ovakvom rotacijom...

    EDIT: ocajno smo otvorili

    EDIT 2: Vec smo izgubili...

    Comment


    • Kad vidim ovog Sasu da sudi, dobijem osip po cijelom tijelu
      KK PARTIZAN, Boston Celtics, ATLETICO DE MADRID

      Comment


      • Dule dobio iskljucujucu bez ikakve potrebe. Ocajno je ovo. Valjda se malo sredimo i spustimo bar prednost da imamo bolji medjusobni.
        sigpic

        Comment


        • A sudije su toliko nepristrasne
          Sude korake Zou kojih nigde nije bilo,Cibona beng trojka,
          Borba za loptu ispod kosa Cibone,lopta odlazi prema autu,Blesingem kupi loptu a nogom staje na liniju - sudija malte ne uz njega,ne svira nista... beng trojka Cibone
          >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

          Comment


          • Zapnite malo nikako ne bi voleo da budete 4. nekako nije trip da se sastanemo u 1/2.

            Comment


            • To se Kinsi povredio?

              Comment


              • Odosmo mi u tri lepe picke materine ako se i on ozbiljnije povredio.

                Comment


                • Ko nas je kleo, nije dangubio.
                  sigpic

                  Comment


                  • o jbt koliko povreda ove godine, gde su ove sudije sudile da mi je znati
                    Не постоји навијач Партизана који не зна Душкову епску реченицу: “Ми навијамо за Партизан пре свега зато што га волимо, а тек онда зато што је најбољи.”
                    Писао је и говорио чика Душко: “Партизан је добар. Толико добар да не морамо мрзети друге.” “Није увек лако, али је увек лепо навијати за Партизан.”“Ко је партизановац не треба му још много да би био срећан.” “Децо, водите рачуна како се понашате на Југу. Нисте у школи.”

                    Comment


                    • Vratili Tarence-a u igru
                      sigpic

                      Comment


                      • Jebite se bre.

                        Comment


                        • Macka se vratio,ali plasim se sta ce biti kada mu se ohladi telo.
                          >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                          Comment


                          • Zajebite rezultat ode sezona.
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by S-Nash View Post
                              Zajebite rezultat ode sezona.
                              Cekaj mozda Kindzari nije nista... i place mi se i smesno mi vise kako nas sreca zaobilazi.
                              >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                              Comment


                              • Bravo Andricu, a sto volimo utisavati ovaj Zagreb pa to ti je.
                                >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                                Comment

                                Working...
                                X