Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kinsijeve majstorije od sinoc

    http://youtu.be/8KhnGlhfLio
    https://www.youtube.com/c/krkipfc

    Comment


    • Originally posted by colke995 View Post
      Upravo to, nije odigrao sjajno, ali daleko je to od "loseg". Zavisi sta je sad to "lose" od igraca do igraca.
      To zavisi od mogucnosti igraca i ocekivanja trenera u datom trenutku. Gagicevih 9 poena ekvivalent su sa 32 kosa Kinsija ako se uzme u obzir da je u prethodna dva meca ABA lige ( Zadar i MZT ) postigao ukupno 8 poena a sada na jednoj evroligaskoj 9. Zato se i moze smatrati da je odigrao iznad ocekivanja. Ja sam zadovoljan kad on postigne 5-6 poena po utakmici, sto je nista u odnosu na dobre centre ali za njegove kvalitete puna kapa.
      Sto se tice Bogdana i Duletovog nezadovoljstva njegovim ucinkom to donekle razumem i to sam objasnio. Bogdan svojim kvalitetom i minutazom koju dobija mora da postize min. 20-25 poena po utakmicu da bi zadovoljio Duletove kriterujume narocito u novonastaloj situaciji kad nema Milosavljica i Tepica koji su u poseku zajedno postizali 15-20 poena na utakmici. Neko mora da nadomesti te poene. Nece valjda Dalo ili Musli nego upravo Kinsi i Bogdan koji su dve nase udarne pesnice. Da su nam Milosavljevic i Tepic zdravi Bogdanova partija bi bila vise nego solidna. Ocigledno Dule smatra da je Bogdan mogao i morao bolje ali ne mogu da prihvatim njegovu ocenu da je odigrao losu utakmicu. Ok, nije postigao 26 poena koje je on mozda ocekivao od njega ali takodje nije postigao 6 poena pa da kaze da je odigrao losu utakmicu. Ako je Kinsi odigrao za 5, Gagic za 4, Bogdan je odigrao bar za 3.
      Imam poverenje u Bogdana i mislim da ce eksplodirati u Zagrebu. Posle sinocne utakmice sa kojom sam generalno zadovoljan manje sam skeptican pred vazno gostovanje Ciboni. Mozemo ih dobiti samo da Bogdan bude u svom elemntu, a bice.

      Comment


      • Zaista se menja sve i kakve se kampanje vode protiv Partizana... pocev od popularnih portala sa komentarima shatro samih Grobara pa na dalje.
        Jadan smo narod, jadni ljudi. Ovde bi se naslo 20-ak hiljada ljudi koji bi znali kako je Nikola Tesla bolje trebao izmisliti struju pa bi krenulo spinovanje,omalovazavanje... itd...itd
        >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

        Comment


        • U Spaniji se igra turnir ekipa ispod 16 godina. Trenutno nasi klinci igraju protiv Cibone.

          Evo stream ako nekoga interesuje:

          http://szentistvan.sportopus.com/

          #9 Marinkovic i #7 Glisic su najveci talenti.

          Comment




          • Kakav car

            Comment




            • Ako neko nije gledao

              Svetsko prvenstvo u basketu kada je Andric dao trojku za pobedu nad Amerikom.

              Comment


              • Izgleda mozemo ocekivati uskoro mnogo dobre vesti kad su u pitanju pojacanja.
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by S-Nash View Post
                  Izgleda mozemo ocekivati uskoro mnogo dobre vesti kad su u pitanju pojacanja.
                  Je l` u vezi onog svedjanina ?
                  >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                  Comment


                  • Originally posted by AIRBORNE View Post
                    Je l` u vezi onog svedjanina ?
                    Ako odradimo sve kako treba, kazu da je nesto bolje.
                    sigpic

                    Comment


                    • Saša Pavlović u Partizanu ?
                      Originally posted by Brajkula
                      Veruj meni, radi kako hoćeš

                      Brajkula, 2014. N.E

                      Comment


                      • Originally posted by Mladen View Post
                        Saša Pavlović u Partizanu ?
                        Vrlo moguce, samo necemo jos da se zalecemo.
                        sigpic

                        Comment


                        • Mozda dodje vise igraca

                          Comment


                          • Originally posted by Ljuba90 View Post
                            Mozda dodje vise igraca
                            Cuti Ljubo nemoj ti loziti ko raznorazni insajderi. Da zavrsimo posao pa da se unistimo.

                            Vesti ohrabruju, samo da uspesno privedemo posao kraju.
                            sigpic

                            Comment


                            • Pa ne lozim. Samo kazem da pokusamo da dovedemo vise od jednog igraca.
                              Ne znam dal' cemo uspeti u tome. Kapiram da ne

                              Comment


                              • Daj nemojte mi to raditi, pa ovo nije normalno, pre nedelju dana smo bili u nikad gorem kanalu a pazi sad ovo
                                Mada posle svega sto nam se izdesavalo, ne verujem dok ga ne vidim u dresu.

                                Comment

                                Working...
                                X