Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by NebojsaNS View Post
    Pa naravno, nista lakse nego postici 20 poena u Evroligi. Svako to moze.
    Govorim uopsteno ABA i Evroliga. I to ne govorim ja nego statistika. Ako on ne odigra kao nas najbolji igrac na solidnom nivou, nista ekstra kao protiv CSKA ili veceras Kinsi, znaci nekih 20 poena po utakmici mi to po pravilu gubimo. Pogledaj koliko je poena postizao u ABA ligi u svih 5 poraza Partizana. Ako Bogdan podbaci Partizan po pravilu gubi. U ovakvom okrnjenom sastavu Kinsi i Bogdan zajedno moraju da ubace 50-55 poena da bismo imali kakve-takve izglede na pobedu i to pod uslovom da igramo jaku odbranu.

    Comment


    • Kindzara nestvaran,ostali borci sa onim dole medj nogama,
      Bogdan takodje ali poceo je da placa danak sto je mlad a mora da igra od 1-3 na minutazu koja ubija organizam.

      Prezadovoljan sam igrom, zalaganjem - nemam sta da zamerim.

      A Lokomotiva ako ponovi sut za tri vise ikada... (mislim na 3. igraca) jer ovo nije njihov prosek ovo je kao NBA - Stojakovic sa svih pozicija.
      >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

      Comment


      • Ima li neko kvalitetan link za SOS Kanal ? Hvala posiljaocu linka.
        >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

        Comment


        • Originally posted by S-Nash View Post


          Ljubo kako si zadovoljan triom Dalo-Andric-Bezbradica?
          Andric opet dobar i mislim da moze da igra u ABA ligi.
          Bezbradi fino odradio minute ali je bas "neskolovan" i kapiram da zbog toga dobija sansu na kasicicu.
          Dallo nista nije pokazao. Dobro je sto nije bio igrac manje u odbrani i sto nije gubio lopte.

          Comment


          • Originally posted by Ljuba90 View Post
            Andric opet dobar i mislim da moze da igra u ABA ligi.
            Bezbradi fino odradio minute ali je bas "neskolovan" i kapiram da zbog toga dobija sansu na kasicicu.
            Dallo nista nije pokazao. Dobro je sto nije bio igrac manje u odbrani i sto nije gubio lopte.
            To je to.

            Ne znam, imam osecaj da smo precenili Daloa.
            sigpic

            Comment


            • Jbg, trudili smo se, borili se, nije nas htelo, prosta prica. Napad smo odigrali vise nego korektno dok je u odbrani bilo vise propusta nego obicno, ali to je i bilo ocekivano s obzirom da smo prosirili rotaciju sa 2 igraca koja pre nisu igrali ni minut. Muslija pod hitno deportovati. Covek stvarno steti ekipi. Gagic jeste da je mnogo puta podbacivao, ali treba se imati u vidu i EP koje ga je izmorilo. Vidi mu se zelja na licu i da mu je jako krivo kad napravi neku gresku. Cudi me da ga niko nije pohvalio, a odigrao je prilicno, prilicno dobro. Kao backup cetvroka moze biti dosta koristan. Sto se Milutinova tice, onog momenta kad bude popravio odbranu pick'n'roll-a, tad ce mozda biti sposoban za jace partije. Mnogo cesto ispada u odbrani, ali mlad je, ima dosta vremena za njega. Sve u svemu, ponosan sam na momke i stvarno im svaka cast! Nije lako igrati sa ovolikim problemima. Kinsey-u podariti statuu neku pored Pionira. Stvarno je veliki profesionalac.

              EDIT: Kako bre da Bogdan odigrao lose? 16 poena, 6 skokova, 5 asitencija, 7 iznudjenih faulova. I na sve to dodajte da je Lokomotiva izrotirala svaki put odlicno kad je dolazio iz izlazne kretnje i nisam video da je jednom imao slobodan sut za tri.
              Last edited by colke995; 31-01-14, 23:17.
              sigpic

              Comment


              • Upad huligana na parket Arene

                http://www.youtube.com/watch?v=an48h...ature=youtu.be
                https://www.youtube.com/c/krkipfc

                Comment


                • Originally posted by colke995 View Post
                  Gagic jeste da je mnogo puta podbacivao, ali treba se imati u vidu i EP koje ga je izmorilo. Vidi mu se zelja na licu i da mu je jako krivo kad napravi neku gresku. Cudi me da ga niko nije pohvalio, a odigrao je prilicno, prilicno dobro.
                  Ja sam ga pohvalio. Odigrao je iznad mojih ocekivanja.

                  Originally posted by colke995 View Post
                  EDIT: Kako bre da Bogdan odigrao lose? 16 poena, 6 skokova, 5 asitencija, 7 iznudjenih faulova. I na sve to dodajte da je Lokomotiva izrotirala svaki put odlicno kad je dolazio iz izlazne kretnje i nisam video da je jednom imao slobodan sut za tri.
                  Dule se s tobom ne bi slozio. Procitaj sta je rekao posle utakmice:

                  Vujošević nije želeo da krivi Bogdanovića za poraz, rekavši da, iako je odigrao lošu utakmicu, to može da se pripiše njegovoj mladosti.

                  "Nekoliko puta smo bili na korak da se vratimo u igru, ali smo tada pravili greške. Jesu se oni koncentrisali na odbranu Bogdanovića, ali nisu ga samo oni zaustavili. Odigrao je lošu utakmicu i promašio nekoliko otvorenih šuteva, ali je on mlad igrač“, dodao je trener Partizana.

                  Izgleda da smo samo Dule i ja gledali istu utakmicu. Salim se, Bogdan mozda nije odigrao dobro za svoje standarde ali daleko od toga da je odigrao losu utakmicu. Cudna izjava u najmanju ruku ali Dule najbolje zna sta radi.

                  Comment


                  • Meni je samo drago da su veceras i pored svih tih hendikepa oko sastava, tokom veceg dela meca bil i u malom zaostatku, nisam se nadao pobedi ali drago mi je da su se borili do kraja.Ja sam zadovoljan sa time sto su pruzili ovakav otpor i sto se nisu predavali cak i kada se cinilo da ce Lokomotiva da se skroz odlepi.

                    Ubacivali su trojke, ali da li biste mogli jos jedno da bacite pogled i reci da ekipa nije tako selektirana?Cinjenica je da su ih par puta ostavili samen na liniji za tri poena tako da je to moralo da bude kaznjeno.Svi igraci koji su nas veceras punili vaze za dobre sutere, pocevsi od Litvanaca, Simona, Zubkova pa do Likhodeja koji ima bolesne procente suteva.

                    @Vlado80

                    Ne budi smesan sa tom izjavom.U redu je nadati se pobedi, ali cisto sumnjam da je vecina stvarno mislila da se u ovakvom sastavu moze pobediti Lokomotiva.

                    Comment


                    • Upravo to, nije odigrao sjajno, ali daleko je to od "loseg". Zavisi sta je sad to "lose" od igraca do igraca. Ovaj ucinak od veceras je recimo ispod ocekivanja, ali opet, ne moze ni on sa ovoliko godina igrati konstantno svaku utakmicu. Eno ga jedan vrhunski igrac kao Bogdanovic se raspada u Feneru duze od mesec dana. Za mene je Bodan as i nikad mu nista necu zameriti, pa ni da 10 utakmica se ne upise u listu strelaca. Jedino mi je pun kurac Muslija. Ostali igraci su zaista lavovi.
                      Last edited by colke995; 01-02-14, 00:06.
                      sigpic

                      Comment




                      • sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by S-Nash View Post
                          To je to.

                          Ne znam, imam osecaj da smo precenili Daloa.
                          Ma kakvi. Opet kazem - nije on bio planiran za vise od 5 minuta po utakmici ove sezone...
                          Jednostavno nismo zeleli da propustimo priliku da dovedemo NBA potencijal jer moze mnogo da nam se isplati a kosta maltene nista.


                          Comment


                          • Originally posted by colke995 View Post
                            Никад горе навијање. Ево, у овај клип је стало све што је ваљало и то је ваљало због ова два везана коша. Никад више ретардираних мозгова и блејача на трибини. И клинаца. Туга.
                            Arise, Serbia!
                            You fell asleep long ago,
                            And have lain in the dark.
                            Now wake up
                            And rouse the Serbs!


                            sigpic

                            Comment


                            • Doci ce opet vreme kad ce i nasa tribina izgledati normalno. Prosto, nekako mi je logicno da ce jednom morati stvari da krenu na bolje. Kad ce to sad biti, pitanje je.
                              sigpic

                              Comment


                              • Partizan -Lokomotiva 31.01.2014





                                Comment

                                Working...
                                X