Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jel ima nesto novo u vezi Gagija ?
    Dayman (a-a-ah...)
    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
    Champion of the sun (a-a-ah...)
    You're a master of karate and friendship
    For everyone

    Comment


    • Ovo se kod nas vec previse cesto desava. Nesto tu debelo ne stima. Jeste da se sad igra vise utakmica nego ikad, ali mora i za to postojati resenje.
      sigpic

      Comment


      • Asistent generalnog menadžera Majami Hita Adam Sajmon bio je u četvrtak u Nokija areni i posmatrao beka Partizana Bogdana Bogdanovića.
        http://www.b92.net/sport/kosarka/ves...&nav_id=804067
        Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

        Comment


        • Originally posted by jevta1992 View Post
          Asistent generalnog menadžera Majami Hita Adam Sajmon bio je u četvrtak u Nokija areni i posmatrao beka Partizana Bogdana Bogdanovića.
          http://www.b92.net/sport/kosarka/ves...&nav_id=804067
          Bolelo bi te uvo ko ga je pratio da nije u pitanju Miami. Zamena za Wade-a.
          sigpic

          Comment


          • Prenji ukrsteni Pa jebem ti sreco mater da ti jebem. Ova sezona je definitivno zavrsena. Najgora i najstresnija u zadjnih XY godina.
            sigpic

            Comment


            • Ja od kada pratim basket ne secam se da je ijedan kosarkas u Partizanu pokidao ligamente, a u roku od sedam meseci ima vec tri takva slucaja.

              Comment


              • Nije mi dobro nikako posle ove vesti...
                sigpic

                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                -Jürgen Klopp

                Comment


                • Dodje mi da zaplacem majke mi. Kao rodjen brat da mi se povredio.

                  Mora da ima neki razlog svemu ovome. Povecali su broj utakmica, ali iskreno, mora i Dule da mane malo sa njegovim treninzima. Jeste veliki rad ono sto je neophodno za uspeh. Ali bolje da napredovajne ide malo sporije nego da se desavaju ovakve stvari.

                  Zakopani smo vec sad, a jos nije ni Februar. Svaki pad nasih igraca na parket u narednom periodu ce mi biti mini srcani udar.
                  Last edited by colke995; 24-01-14, 22:19.
                  sigpic

                  Comment


                  • >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                    Comment


                    • Koja je ovo tuga
                      Ovakva ljudina nije ovo zasluzila. Taman je covek trebao dogodine da zaradi koji dinar...

                      Place mi se

                      Comment


                      • TK:
                        I just lost my appetite..We lost another floor leader a great basketball player and link out of our chain.. The Hardest working dude ever.
                        Pa zasto je morao on da se povredi?
                        Covek koji je od budale postao miljenik navijaca i simbol kosarkaskog kluba Partizan.

                        Iskreno bih voleo da se sezona sutra zavrsi. Nije mi ni do cega...

                        Comment


                        • e stvarno steta za gagija...licno me je svaki put iznervirao kad bi nas u crno zavijao u derbijima, ali iskreno mi je zao momka...samo da se oporavi kako treba i da uspije otici negdje preko da zaradi neku paru, a ne da se vuce po ovim smecarskim klubovima u okruzenju kao jorovic...

                          Comment


                          • Crno ljudi da ne moze biti crnje,zato sam i okacio onu fotku.
                            Ja mislim da nema ekipe u kosarci u bilo kojoj zemlji da je ovako nesto dozivela.
                            Eto kako Bog nekada zaista nije pravican.
                            >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                            Comment


                            • Kada bi opet sve osvojili (a necemo) ova sezona bi za mene bila najtuznija od kako pratim KKP.
                              Ja cu se naravno nadati i ici na utakmice ali ovaj ruzan osecaj se ne moze promeniti...

                              3 fenomenalna momka su sprecena da rade ono sto najvise vole i u cemu uzivaju. Nema tu pravde...

                              Comment


                              • Najgore sto se Milosavljevic povrijedio protiv Makabija!

                                Comment

                                Working...
                                X