Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Gasic je uspeo da ubije igrace u prvoj cetvrtini. Bogdan ne ulazi prvih 7 minuta, a onda ga ladi 3 minuta u drugoj cetvrtini. Jo 20 minuta na parketu.
    Nije problem poraz, nije problem ni poraz od 30 razlike. Problem je sto je sramotno ovakvo vodjenje ekipe. Kao da se sprda covek...
    Kapiram da nije slucajno pomocni trener ceo zivot, ali ovo je tragedija kako on vodi utakmicu.

    Nadam se da Dule ovo ne gleda.

    Comment


    • Uvek sam gledao tekmu do kraja bez obzira koliko gubimo ali sad ozbiljno razmisljam da ne gledam drugo poluvreme.

      Comment


      • Dzaba nerviranje, cim sam video da ne ide Dule, unapred sam upisao poraz.
        sigpic

        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
        -Jürgen Klopp

        Comment


        • Sve se ipak nadam da će malo žuti da o'lade inače će nas propisno izbrukati. Izgleda da su me čuli u zadnjih 7-8 minuta razlika ne raste .

          Comment


          • Kakvi smo baksuzi biće opet ukršteni ligamenti kolena :-(

            Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

            Comment


            • Ako su i Gagiju otisli ligamenti otisla je i nasa sezona niz vodu.

              Place mi se bukvalno.

              Comment


              • Ako se Milosav povredi na duze, ja stvarno ne znam da li cu da izdrzim, a da ne slupam nesto u kuci, sta mi se prvo nadje na putu.
                sigpic

                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                -Jürgen Klopp

                Comment


                • Ja psihicki ne bih mogao da izdrzim jos jednu tezu povredu.
                  A sve mi se cini da su ligamenti

                  EDIT: Evo sada je normalno hodao (i Berta je hodao i cak skakutao kad smo osvojili titulu) ali mi se cini da nije nista strasno. Nema tu tuznu grimasu koju su Leo i Berta imali. Njih dvojica su odma' znali da su najebali na duze vreme.

                  Mozda se malo i tesim

                  Comment


                  • Sad kod rukovanja Gagi hoda najnormalnije, mozda i nije tako strasno. Ako ne bude ozbiljno s njim kao da smo dobili ovo sto se mene tice.
                    sigpic

                    Comment


                    • Ma najbitnije je da nije teža povreda. Sve ostalo je ne bitno.

                      Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

                      Comment


                      • Izgleda ide na snimanje da se utvrdi da li je spoljni ligament ili meniskus.
                        sigpic

                        Comment


                        • Bolji momak od njega nije igrao za Partizan.
                          U kurac sa ovim sportom ako je teza povreda...

                          Comment


                          • Koliko je van terena u prvom a koliko u dugom slučaju?

                            Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

                            Comment


                            • Ja sam devastiran,pa dokle vise ove nedace
                              >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                              Comment


                              • Sinoc po prvi put nakon ne znam koliko vremena nisam odgledao utakmicu do kraja, Gasic nije normalan kako vodi ekipu, bas ne kapiram neke njegove odluke, jos kada se Dragan povrijedio otero sam sve u kurac, svaku utakmicu gledam i na svaki pad srce mi sane, ako se on povrijedi na duze sve je otislo i tri lepe, sto je najgore mislim da imamo realne sanse za top 8
                                KK PARTIZAN, Boston Celtics, ATLETICO DE MADRID

                                Comment

                                Working...
                                X