Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ocajno sudjenje

    Comment


    • Ne znam zasto svi govore neugodno gostovanje, ovi su smesni a publika ko u pozoristu

      Comment


      • Pa zato sto smo tamo dobili dva puta u zadnjih x godina. A i zato sto su posebno nalozeni i zato sto ih uvek kenja. Pogledaj kakve dve trojke dadose
        Ma sve im ulazi majku im poganu. Odvratna ekipa, odvratna!

        Nemamo mi sanse da dobijemo ovo.

        Comment


        • Cuj ih sta pevaju

          Comment


          • Kakva smecad sve im jebem

            Comment


            • Mogu da se kladim da je Salic bolji od ove trojice zajedno.

              Comment


              • Samo da mi je znati,ko je stavio da igramo u ponedeljak?

                Comment


                • Originally posted by Vule_89 View Post
                  Samo da mi je znati,ko je stavio da igramo u ponedeljak?
                  Mi smo trazili.

                  Comment


                  • Bas su pametni,igraci su nam umorni,planiraju oni da dovedu par pojacanja?Do kraja sezone ima jos da se igra...

                    Comment


                    • A odmorniji bi bili da smo igrali juce? Ljudi u klubu su svesni da ne moze da se prodje u TOP8 i stavili su kao prioritet ABA ligu sto je i normalno rezonovanje.

                      Pojacanja ne mozes tako lako dovoditi ako moras 50k evra mesecno da dajes drzavni, a pogotovo je tesko na ovakvom trzistu dovesti igraca.

                      Comment


                      • Za ABA ligu se ja ne brinem,samo da budemo medju cetiri,sto se tice igraca,barem 2 pojacanja su nam potrebna,jos se nista ne zna za starijeg Bertansa,tek ove nedelje ce se znati...

                        Comment


                        • Ocajni smo, ocajni. Kinsey se ispucava a ne moze vola da ubode, ali sta da radi kad su centri beskorisni.
                          Opet ne gradimo ispod svog kosa i zbog toga cemo da izgubimo.

                          EDIT: Ma samo ce se vratiti Davis i to je to. To ce nam i biti dovoljno da ostvarimo ciljeve.

                          Comment


                          • Tepa preokrenuo!
                            Ova pobeda bi mi bila draza od bilo koje druge u ABA ligi.

                            Jedva gledam na nekom bednom streamu, jebem ti arenu!

                            Comment


                            • Pa tako je bre ! ! ! ! !
                              Nikako nisam ocekivao da cemo se izvuci na ovom odvratnom gostovanju. Mnogo teska utakmica za gledanje, sto zbog kvaliteta kosarke, sto zbog sudija, sto zbog streama

                              Na kraju su momci odigrali fantasticnu odbranu, brzo oterali protivnika u bonus, odlicno skakali u napadu i to je bilo dovoljno za pobedu.
                              Pokazali su karakter!

                              Tepic mec viner sa 7 vezanih poena u 4. cetvrtini, a Kinsey i pored ocajnog suta mozda i igrac utakmice. Covek sve kolone popunjava!

                              Comment


                              • Losiju utakmicu odavno nisam gledao. Bitno je da smo pobedili na kraju ispade jos i ubedljivo

                                Comment

                                Working...
                                X