Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • dobiti cska sa centarskom linijom musli-gagic-milutinov je stvarno za skinuti kapu i naklon do poda...bogdan bogdanovic pa on je od ep napredovao duplo...po meni ima perspektivu za najboljeg beka evrope...duleta mrzim gotovo isto ko i covica, ali posije ovih izjava malo je presao u vodjstvo, dok se opet ne bude pricalo o kravama muzarama u rivalskom taboru

    Comment


    • Jo napisao na twitteru da nas je Mesina pustio

      Comment


      • http://www.youtube.com/watch?v=EZ3hp1N2jII

        bogdanovic je uspio pobijediti i cska i gagica hahahahahahahaha

        Comment


        • A kako su se Srdjan R. i Kuzman ukakili posle Duletove prozivke,pokvario im debeli slavlje pobede
          Brza analiza i laku noc prijatno
          >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

          Comment


          • Inace ne dolaze mi nikakve reci pa da nesto napisem. Ponos, eto to je nesto sto mogu da osetim.
            I da zaista NISMO ISTI ni sa jednim klubom na planeti zemlji a kamoli sa komsinicom.
            OOOOO Partizane volimo te...
            >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

            Comment


            • It is not the violence that sets a man apart.
              It's the distance he's prepared to go.

              Comment


              • Samo par sezona u nazad uzimam u obzir:
                Pekmen,Lovernj,Veseli,Berta,Bogdanovic,Sin Dragan,Kecman i moze BoMc da vidim ko bi nas dobio i sa budzetom od 88 miliona...
                >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                Comment




                • Car

                  Bukvalno su ga svi saigraci izdvojili kao coveka odluke, a pohvalili su ga i Teo i Krle.

                  Comment


                  • Najbolji pokazatelj kako jedno leto sa reprezentacijom moze da pomogne igracu.
                    To sto on radi ove sezone na ovim terenima se granici sa naucnom fantastikom.

                    Sky is the limit!
                    It is not the violence that sets a man apart.
                    It's the distance he's prepared to go.

                    Comment


                    • Da vidimo gde ce sad Bogdan zavrsiti na draftexpress-u. Ocekujem da upadne u top 30
                      Last edited by colke995; 17-01-14, 23:43.
                      sigpic

                      Comment


                      • Gde god da ode i kada ode samo da ga ne sj_be neki trenerski expert.
                        >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                        Comment




                        • stvarno odlican klip. nema sta.
                          It is not the violence that sets a man apart.
                          It's the distance he's prepared to go.

                          Comment


                          • Comment


                            • Sve čestitke mojim Grobarima sa SK foruma. Velika, ma, ogromna pobeda!
                              "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

                              Comment


                              • Milosav se nakon utakmice prvi pozdravio sa Dudom.
                                Veliki covek taj Dragan

                                Comment

                                Working...
                                X