Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ljuba90 View Post
    Ne moze dete od 18 godina da se smatra promasajem, pogotovo sto ove sezone nije bilo planirano da ima vise od 5-7 minuta po utakmici. Previse je on mlad da bi mogao da igra na nekom pristojnom nivou, ali se jasno vidi potencijal zbog kojeg je i doveden.
    Ljubo, ja imam malo vise godina od tebe i secam se kad je Aleksandar Djordjevic sa svojih 17-18 godina odigrao svoj prvi derbi protiv C.Zvezde. Tada je iz igre izisao Boban Petrovic zbog 5.licne, Moka je digao Djordjevica sa klupe po prvi put i bukvalno sam resio utakmicu u produzetku ako me secanje sluzi. Tada sam ga prvi put zapazio i shvatio da se radi o vanserijskom talentu.
    Dalo nema taj kvalitet koji je potreban Partizanu. Bice prosecan igrac i nista vise. Leo sa druge strane ima talenat i on je neophodan Partizanu.
    Last edited by skeptik; 12-01-14, 00:26.

    Comment


    • Originally posted by skeptik View Post
      Ljubo, ja imam malo vise godina od tebe i secam se kao da je juce bilo kad je Aleksandar Djordjevic sa svojih 17-18 godina odigrao svoj prvi derbi protiv C.Zvezde. Tada je iz igre izisao Boban Petrovic zbog 5.licne, Moka je digao Djordjevica sa klupe po prvi put i bukvalno sam resio utakmicu. Tada sam ga prvi put zapazio i shvatio da se radi o vanserijskom talentu.
      Dalo nema taj kvalitet koji je potreban Partizanu. Bice prosecan igrac i nista vise. Leo sa druge strane ima talenat i on je neophodan Partizanu.
      Samo sto su sada druga vremena. Kosarka se promenila, fizikalije su jako bitne...
      Preslab je on da bi imao neku vecu ulogu prve sezone.

      Prilicno dobro poznajem ovu igru i tvrdim da je Dallo veliki potencijal, e sad da li ce se moja tvrdnja ispostaviti kao tacna ostaje nam da vidimo.
      Sto se tice Lea - slazemo se. Pitanje je kako ce izgledati sledece sezone, zbog povrede...ali ako bude zdrav i ako prevazidje strah mislim da ce nam biti veliko "pojacanje".

      Comment


      • Auuu koliko sam se uzeleo Pionira. Privilegija je gledati Partizan u ABA ligi jer se okupe pravi navijaci i ljudi koji vole klub vise od svega na svetu, za njega disu, o njemu razmisljaju pre nego sto legnu u krevet i cim ustanu uz jutarnju kafu. S' obzirom da nemam drugara Grobara kojeg preterano zanima basket morao sam da smaram devojku da ide sa mnom. To vise nije slucaj - i ona se navukla. Ima ta neka posebna energija koja te jednostavno privlaci da dodjes. Nije bitno da li je protivnik Zvezda, Cibona ili Siroki. Osecaj sloge na tribinama je neverovatan. Svaki put se ispricam sa nekim (obicno starijim) covekom do mene, pljujem sudije, bodrim Muslija i Gagica, u redu ispod mog vidim dete od 10 godina kako se nervira, skace, peva i komentarise utakmicu kao da mu je trideset leta.
        Nas 5,6 hiljada na toj utakmici smo bukvalno jedna velika familija kojoj je taj odlazak u Pionir najveca radost u zivotu. Mnogo volimo Partizan i ove mlade momke, a vole i oni nas.
        Samo zajedno cemo prevazici sve probleme i preskociti sve prepreke. Samo zajedno cemo biti najjaci!

        Comment


        • Posto su Grobari sa SK-a pokojni da napisem jos koju
          Lepo vece u Pioniru samo zato sto smo lagano pobedili i sto niko nije igrao preko 30 minuta. Kinsey, BB, Musli najbolji veceras.

          Sve ovo sto sam napisao u prethodnom postu je veceras palo u vodu dolaskom zabranjenih
          Pritom ne zameram njima nista konkretno. Momci imaju pravo da dodju i navijaju. A danas su to odlicno cinili...
          Zameram svim tim nabedjenim grupama sto ne mogu ko ljudi da se dogovore pa sam veceras imao jedno navijanje na levo uvo, a drugo navijanje na desno.

          I zbog njih nisam bio tamo gde inace sedim i gde je standardna ekipica koja je do jaja opustena i gotivna.
          Morao sam da idem na drugu tribinu i da sve vreme slusam jednog idiota od 50+ godina koji je pisao po Gagicu od pocetka do kraja utakmice. Jedino je ucutao kada je Gagara imao 3,4 dobra poteza u par minuta. Naravno da ga tad nije pohvalio.
          Kada Gagic nije bio u igri onda je srao po Tepicu, a vidno se smorio sto je Musli dobro odigrao pa nije imao sta da mu kaze.

          Bitno je da se Dule vratio, da smo dobili i da su klinci dobili po koji minut.
          Za par dana da pokusamo da iznenadimo CSK!

          Comment


          • Tepa jos uvek nista ne pokazuje. Shvatam da decko bukvalno nista nije odigrao poslednjih par godina, ali mislim da mi necemo imati vremena da ga tako dugo cekamo. U evroligi na obe utakmice do sada negativan index, a u ABA ligi je potpuno bezopasan po protivnike. Jako slabo sutira i za dva i za tri i sa penala, a ni asistencije mu nisu jaka strana (bar do sada). Jedino u odbrani ok odradjuje posao. Razumem ljude koji pljuju po nasim centrima, oni igraju jako lose i to je prosto cinjenica, ali mislim da je deo njihove lose igre posledica Leovog ne igranja. Potpuno smo bezopasni na poziciji pleja koji bi trebao i da namece tempo i da razigrava centre, jer nije isto kada plej nesto iskreira, doda loptu centru i ovaj je samo zabode u kos i kada mu samo baci pa on mora sam sebi nesto da iskreira.

            Secam se da je Dule rekao na jednoj konferenciji sredinom decembra da cemo pokusati pored Tepica da se jos malo ojacamo tamo gde je potrebno. Nadam se da cemo uspeti da dovedemo nekog pravog pleja, cak i da ne bude neki extra dobar igrac, samo da je klasican plej i da radi za ekipu. Sa ovim trenutnim sastavom mislim da necemo uspeti nista da osvojimo ove godine + igraci ce biti sve umorniji kako vreme bude odmicalo.

            Comment


            • Zeleli smo Novaka, ali nista od toga.
              Do pocetka marta je rok za dovodjenje pojacanja, a ja kapiram da necemo nikoga potpisati...

              Comment




              • Covek ima bolestan crossover

                Comment


                • Originally posted by Ljuba90 View Post
                  Zeleli smo Novaka, ali nista od toga.
                  Do pocetka marta je rok za dovodjenje pojacanja, a ja kapiram da necemo nikoga potpisati...
                  Nisam mislio na Novaka, treba nam neki crnja na pleju, koji ce da probija, da ubrza igru, da iznudi po neki faul...

                  Sto se Novaka tice, vec bi bio kod nas da nije takozvane zvezde i njenog "nista-puno-veceg" budzeta od Partizanovog.

                  Comment


                  • Comment


                    • Da vam sapnem,kako bi bilo dobro da na "neku osvetu" ili na "dodjem ti" (da ne gubi covek ritam)
                      maznemo Silba, njima je svakako pocela "FAZA-3" !
                      Kada se samo setim primera kao je Roberts.
                      >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                      Comment


                      • Originally posted by AIRBORNE View Post
                        Da vam sapnem,kako bi bilo dobro da na "neku osvetu" ili na "dodjem ti" (da ne gubi covek ritam)
                        maznemo Silba, njima je svakako pocela "FAZA-3" !
                        Kada se samo setim primera kao je Roberts.
                        Ne bi me ništa čudilo, navikli ste da uzimete naš otpad

                        Mada ako već ne može kod nas da igra, neka se vrati u Francusku, samo ne da ode kod vas

                        Comment


                        • Kod nas nece sigurno, prvo zato sto smo dekintirani, a drugo imamo dva izvrsna igraca na toj poziciji (drugi se vraca za mesec/dva).

                          Comment


                          • jos jedno priznanje za najbolji kosarkaski klub u srbiji, i najbucnije navijace u evropi
                            http://www.b92.net/sport/kosarka/ves...&nav_id=799909
                            Не постоји навијач Партизана који не зна Душкову епску реченицу: “Ми навијамо за Партизан пре свега зато што га волимо, а тек онда зато што је најбољи.”
                            Писао је и говорио чика Душко: “Партизан је добар. Толико добар да не морамо мрзети друге.” “Није увек лако, али је увек лепо навијати за Партизан.”“Ко је партизановац не треба му још много да би био срећан.” “Децо, водите рачуна како се понашате на Југу. Нисте у школи.”

                            Comment


                            • Izgleda da nam dolazi stariji Bertans

                              Comment


                              • Da se udaramo u dupe ako se to desi. Pogotovo ako potpise na 2 i po godine....

                                Comment

                                Working...
                                X