Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ljuba90 View Post
    Trudim se da nikad ne pljujem igrace KK Partizan, ali ne znam koliko cu jos moci da izdrzim sa Gagicem i Muslijem.
    Nemoj tako, ipak je Gagic standardni reprezentativac a Musli potencijalni.

    Comment


    • Originally posted by Ljuba90 View Post
      Trudim se da nikad ne pljujem igrace KK Partizan, ali ne znam koliko cu jos moci da izdrzim sa Gagicem i Muslijem.
      Originally posted by trigger View Post
      Oni nas pljuju svojom igrom.


      Ali:
      I pored dve fatalne povrede i pored toga sto duleta nema sve bi bilo mnogo bolje da imamo krštenog centra,
      koji nece izmisljati toplu vodu,koji nece davati pasove koje kosarkaski svet jos nije ustanovio i kome nece svaki
      "opušak od igraca izbijati loptu iz ruke koju inace drzi sa dve ruke i sprema se da zakuca.

      Sto kaze Grba,gledam ih na zagrevanju,kao zakucavaju,loze se... ovo... ono...
      >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

      Comment


      • Originally posted by Batman View Post
        Realno, mi imamo jednog savrsenog igraca poput Bogdanovica, jednog iskusnog poput Kinsija i jos dvojicu koji su, bez sumnje kvalitetni i veliki radnici (Lovernj i Milosavljevic), ali njih dvojica jednostavno ne umeju da odigraju kada je najvaznije. Kod Bogdana se vidi da ima tu jednu "liniju" koja ga cini i tek ce ga ciniti vrhunskim igracem, dok je recimo Milosav odlican radnik, onako pravi kosarkaski pit-bul, ali nema to "nesto" sto ce ga ciniti vodjom bilo kog kluba u karijeri.

        Zasto ne dobijamo ovakve utakmice? Zato sto nemamo centre kakve smo nekada imali. Imamo 4 centra koja ukupno postignu manje od 10 poena...pa kako onda ocekivati da se dobije ovakva utakmica, ili neka utakmica protiv najjacih ekipa u Beogradu? Nemoguca misija.

        Svestan sam cinjenice da ce sledeca godina biti jako teska za nas, jer ce otici svi ovi igraci koji vrede (Bogdan, Milosavljevic, Lovernj i Bertans), ali se nadam da cemo dovesti jednog normalnog centra koji ce imati 10-15 poena i 5 skokova u proseku.
        Ne bih ja prejudicirao sa tim stvarima, a ubedjen sam da nece biti kako si napisao.

        Comment




        • Auuuuuuuuuuu koliko nas je tamo bilo

          Bogdan na ivici suza

          Comment


          • Sada kada su se strasti smirile, moze da se nešto napiše. Kao što je Ljuba90 napisao, ni ja ne praktikujem da pljujem igrače Partizana, koliko god dobro ili loše igrali, isti su u mojim očima. Ali ne mogu da ne izrazim NEzadovoljstvo igrama na centarskoj liniji. U seriji loših izdanja, ovo je najgore što sam video od Gagića i Muslija. Iskreno, ne znam zbog čega Gašić toliko praktikuje da mu igraju obojica u petorci, (tako je bilo i protiv Mege) jer Gagić i Musli ne mogu nikako da igraju zajedno. Previše neznanja na jednom mestu. Više sam za to da se nekom iz omladinske škole da šansa, ili da ih "trejdujemo" u Megu za Vardu, koji bi nam gotovo sigurno više koristio od njih dvojice zajedno. Ne mogu da tvdrim da bi se stvari drugačije odvijale da smo na klupi imali Vujoševića, ali jedno je sigurno serije protivnika bi bile prekidane tajm autima, te se ne bi dozvolilo razigravanje protivničkog tima. Sada se treba okrenuti ABA ligi i posle toga utakmici sa CSKA, za koju bi valjalo odraditi par posebnih treninga za centre, jer oni moraju da se poprave, da promene pristup igri ili da im se što pre zahvalimo na saradnji.
            If winning isn't everything, why do they keep score?

            Comment


            • Originally posted by Ljuba90 View Post
              Ne bih ja prejudicirao sa tim stvarima, a ubedjen sam da nece biti kako si napisao.
              Ok, ajde mi onda reci ko ce od ove cetvorice ostati?

              Ne moze se vecito igrati za dzabe, pogotovo ako se jos dobiju dobre ponude iz inostrantsva. Pa jedan Lucic je otisao u glupavu Pamesu koja ne igra ligu sampiona da bi covek nesto zaradio. Od ove cetvorice, jedino mozda ostane Bertans, jer ce covek preskociti 70% sezone. Medjutim, pitanje je koliko ce jos San Antionio cekati da ga angazuje, ja mislim jako malo. Daj Boze da nisam u pravu, ali mislim da jesam.

              Od preostale trojice, Bogdan i Lovernj sigurno nece ostati, jer ovaj prvi je najtalentovaniji igrac u Evropi i najbolji igrac Partizana. Ima sjajne ucinke u svim takmicenjama u kojima igra, tako da ne vidim sta bi moglo da sprecava strane klubove da ga dovedu. Uz to, ovo mu je cetvrta sezona u Partizanu (nisam siguran, mozda je i treca) tako da mu i ugovor istice na kraju sezone. Lovernj, sa druge strane je najbolji skakac evrolige, a za takvim igracima uvek postoji potraznja.

              Milosav je takodje 4 godine ovde a sasvim je dovoljno pokazao da moze da se nada dobrim ponudama na kraju sezone.

              Setite se da je prosle godine malo falilo da ode jedan Djordje Gagic. ;) Kako onda mozemo da se nadamo da ce ova cetvorica koji razbijaju na terenu ostati u klubu i jos jednu sezonu igrati za dzabe? Opet kazem, daj Boze da se varam...

              Comment


              • Odakle vama ideja da oni igraju za dzabe, jeste ludi vi?
                sloboda ili ništa

                Comment


                • Originally posted by Batman View Post
                  Ok, ajde mi onda reci ko ce od ove cetvorice ostati?

                  Ne moze se vecito igrati za dzabe, pogotovo ako se jos dobiju dobre ponude iz inostrantsva. Pa jedan Lucic je otisao u glupavu Pamesu koja ne igra ligu sampiona da bi covek nesto zaradio. Od ove cetvorice, jedino mozda ostane Bertans, jer ce covek preskociti 70% sezone. Medjutim, pitanje je koliko ce jos San Antionio cekati da ga angazuje, ja mislim jako malo. Daj Boze da nisam u pravu, ali mislim da jesam.

                  Od preostale trojice, Bogdan i Lovernj sigurno nece ostati, jer ovaj prvi je najtalentovaniji igrac u Evropi i najbolji igrac Partizana. Ima sjajne ucinke u svim takmicenjama u kojima igra, tako da ne vidim sta bi moglo da sprecava strane klubove da ga dovedu. Uz to, ovo mu je cetvrta sezona u Partizanu (nisam siguran, mozda je i treca) tako da mu i ugovor istice na kraju sezone. Lovernj, sa druge strane je najbolji skakac evrolige, a za takvim igracima uvek postoji potraznja.

                  Milosav je takodje 4 godine ovde a sasvim je dovoljno pokazao da moze da se nada dobrim ponudama na kraju sezone.

                  Setite se da je prosle godine malo falilo da ode jedan Djordje Gagic. ;) Kako onda mozemo da se nadamo da ce ova cetvorica koji razbijaju na terenu ostati u klubu i jos jednu sezonu igrati za dzabe? Opet kazem, daj Boze da se varam...
                  Lučić je otišao jer je to bila zadnja prilika da nešto zaradite na njemu. Bogdanović ima ugovor do 2016 i stvarno ne vidim razloga zašto bi otišao na ljeto, jedino ako ne izborite Evroligu. Kad bude išao prebiće se dugovanja kroz transfer, ništa što se već nije dešavalo. Ostaće vam Westermann, za invalide niko ne plaća obeštećenje.

                  Comment


                  • Kakva steta sto ovakva ekipa ima tu nesrecu da igra sa ova dva balvana
                    Dayman (a-a-ah...)
                    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                    Champion of the sun (a-a-ah...)
                    You're a master of karate and friendship
                    For everyone

                    Comment


                    • Originally posted by chofy88 View Post
                      Odakle vama ideja da oni igraju za dzabe, jeste ludi vi?
                      Ja samo citiram Duletove reci.

                      Originally posted by notorious View Post
                      Lučić je otišao jer je to bila zadnja prilika da nešto zaradite na njemu. Bogdanović ima ugovor do 2016 i stvarno ne vidim razloga zašto bi otišao na ljeto, jedino ako ne izborite Evroligu. Kad bude išao prebiće se dugovanja kroz transfer, ništa što se već nije dešavalo. Ostaće vam Westermann, za invalide niko ne plaća obeštećenje.
                      Ne ulazim u to koliko cemo para dobiti od transfera vec govorim o igracima koji ce ostati/otici. Mislim da ce Bogdan imati izuzetno dobre ponude na kraju sezone i da ce biti jako tesko zadrzati ga. Ekipama sa velikim budzetom nece biti problem da plate neko obestecenje ako zele da dovedu igraca koji im se svidja. Zato mislim da cemo tesko zadrzati Bogdana.

                      Originally posted by Johnny View Post
                      Kakva steta sto ovakva ekipa ima tu nesrecu da igra sa ova dva balvana
                      Da smo imali Milosava i Bogdana 2009-te, osvojili bi evroligu. I sada da imamo normalne centre uz Westermana i Bertu mogli bi da pucamo na 1/4 finala.

                      Comment


                      • Originally posted by Batman View Post
                        Ok, ajde mi onda reci ko ce od ove cetvorice ostati?
                        Mozda svi osim Milosava a mozda nijedan. Ja bih rekao bar dvojica
                        Sve u svemu rano je za nas navijace da razmisljamo o rosteru za sledecu sezonu...o tome razmisljaju i vec uveliko rade ljudi iz kluba.

                        Jos jedna stvar - Bogdan je produzio ugovor do 2015. ili 2016 nisam siguran.
                        Siguran sam da nam mnogo toga zavisi od toga da li cemo i naredne sezone igrati EL.

                        Comment


                        • http://mondo.rs/a651068/Sport/Kosark...u-kosarci.html

                          sigpic

                          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                          -Jürgen Klopp

                          Comment


                          • Kakve ce sutra ovacije da dobiju Dule i igraci

                            Comment


                            • Originally posted by Batman View Post
                              Da smo imali Milosava i Bogdana 2009-te, osvojili bi evroligu. I sada da imamo normalne centre uz Westermana i Bertu mogli bi da pucamo na 1/4 finala.
                              Mi generalno nemamo srece u zadnjih par godina. Te 2009 je trebao da nam se vrati Dejan Milojevic ali se povredio i zavrsio karijeru. 2011 je trebao da dodje Milos Vujanic pa se i on povredio i zavrsio karijeru. Prosle sezone Lucic je dugo vremena imao problem sa ledjima. Zatim se povredio Bertans a potom Leo. Sad i Dule ima probleme sa bubrezima. Nikako da budemo kompletni mada treba reci da skauting igraca za ovu sezonu nije bio dobar. Kinzi je dobar ali Dalo je potpun promasaj. Takodje Muslija i Gagica ako vec nisu mogli da prodaju trebali su ih trampiti za Vardu recimo. Ja sam se nekako potajno nadao da ce mozda za TOP 16 uzeti Lavrinovica iz Budivelnika ali izgleda da je preskup za nase prilike. Bice ovo mucno za gledati bar dok nam se ne vrate Leo i Bertans.
                              Last edited by skeptik; 11-01-14, 23:49.

                              Comment


                              • Ne moze dete od 18 godina da se smatra promasajem, pogotovo sto ove sezone nije bilo planirano da ima vise od 5-7 minuta po utakmici. Previse je on mlad da bi mogao da igra na nekom pristojnom nivou, ali se jasno vidi potencijal zbog kojeg je i doveden.

                                Comment

                                Working...
                                X