Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mene je iskreno sramota kada vidim Milutinova kako sugeriše Gagiću i pokušava nešto da ga nauči!
    Nikada neću da kritikujem igrača KK Partizan, ali od ovakve situacije me sramota. Milutinov mlađi od njega a da ga uči...
    If winning isn't everything, why do they keep score?

    Comment


    • Gasic se pogubio.

      Jaooo breeee jebem ti drzavu ovakvu da ti jebem!

      Comment


      • Još ćemo ubedljivo da izgubimo do kraja.

        Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

        Comment


        • Dobro se setio da trazi pauzu...

          Comment


          • Polupacu televizor majke mi. Kakva je ovo nepravda!

            Zasto je bre zaboravio Lovernja?

            EDIT: Bogdan ne moze vise da izdrzi da igra sa ova dva panja. Milion puta ih lepo savetuje i bodri ali ne vredi.

            Ja se vise ne nerviram. 2 pobede u Evroligi max i to je to.

            Tuzno je sto ne mozemo da dovedemo jos jednog igraca, bas tuzno.

            Comment


            • Auuu jbt vise, jel je moguce da ovoliko srece nemamo u zadnje dve godine u Evroligi. Da je Dule tu, ovo bi lagano dobili.

              Comment


              • Originally posted by PRINCE View Post
                Auuu jbt vise, jel je moguce da ovoliko srece nemamo u zadnje dve godine u Evroligi. Da je Dule tu, ovo bi lagano dobili.
                Nema veze sa srecom. Da smo vodili 25 razlike izgubili bi jer igramo sa 6,7 igraca, od kojih su samo 4 dobri.
                Bice ova i naredna sezona mnogo jebene jer nas dugovanja onemogucuju da funkcionisemo onako kako bi zeleli...

                Comment


                • Kontam da je bilo koji centar iz KLS bolji od Muslija i Gagica, mislio sam da ce Bogdan da udari Muslija posle onog Brajantovog polaganja.

                  Comment


                  • Pa kad nas svaka ekipa kad je gusto stegne na spoljnim linijama, zna da ovi DEBILI retardirani ne mogu nista da urade. Jos i u odbrani su krenuli da nas buse, strasno!
                    sloboda ili ništa

                    Comment


                    • Trudim se da nikad ne pljujem igrace KK Partizan, ali ne znam koliko cu jos moci da izdrzim sa Gagicem i Muslijem.

                      Comment


                      • Oni nas pljuju svojom igrom.

                        Comment


                        • Originally posted by Ljuba90 View Post
                          Nema veze sa srecom. Da smo vodili 25 razlike izgubili bi jer igramo sa 6,7 igraca, od kojih su samo 4 dobri.
                          Bice ova i naredna sezona mnogo jebene jer nas dugovanja onemogucuju da funkcionisemo onako kako bi zeleli...

                          Pa ne mozes ni reci da je sreca na nasoj strani kada su Bertans i Vesterman povredjeni, a Dule leci bubrege.

                          Prelomna situacija je bila kada je Musli promasio zicer za plus 16 u trecoj, i onda krece njihova serija, a ova budala od Duletovog pomocnika umesto da tajm autom prekine njihovu seriju, on nista.

                          Comment


                          • Originally posted by PRINCE View Post
                            Pa ne mozes ni reci da je sreca na nasoj strani kada su Bertans i Vesterman povredjeni, a Dule leci bubrege.

                            Prelomna situacija je bila kada je Musli promasio zicer za plus 16 u trecoj, i onda krece njihova serija, a ova budala od Duletovog pomocnika umesto da tajm autom prekine njihovu seriju, on nista.
                            Prelomna situacije je bila kad su nas sudije isekle sa 3,4 lose odluke.
                            Krivo mi je sto sam bio u pravu za Gasica. Jbg, nije slucajno pomocni trener.

                            Mnogo volim ove momke i mnogo mi je zao sto nemaju jos kojeg kvalitetnog saigraca. Prosli bi u TOP8 sigurno...
                            Nadam se da cu naci vremena da u nedelju odem i pruzim im podrsku.

                            Comment


                            • Evo sedim i pet minuta placem i dalje ne mogu da verujem da smo ovo ovako izgubili

                              Klasika ljudi nam stisnu vanjsku liniju a ovi balvani pod kosevima ne mogu nista i tako gubimo utakmice
                              KK PARTIZAN, Boston Celtics, ATLETICO DE MADRID

                              Comment


                              • Realno, mi imamo jednog savrsenog igraca poput Bogdanovica, jednog iskusnog poput Kinsija i jos dvojicu koji su, bez sumnje kvalitetni i veliki radnici (Lovernj i Milosavljevic), ali njih dvojica jednostavno ne umeju da odigraju kada je najvaznije. Kod Bogdana se vidi da ima tu jednu "liniju" koja ga cini i tek ce ga ciniti vrhunskim igracem, dok je recimo Milosav odlican radnik, onako pravi kosarkaski pit-bul, ali nema to "nesto" sto ce ga ciniti vodjom bilo kog kluba u karijeri.

                                Zasto ne dobijamo ovakve utakmice? Zato sto nemamo centre kakve smo nekada imali. Imamo 4 centra koja ukupno postignu manje od 10 poena...pa kako onda ocekivati da se dobije ovakva utakmica, ili neka utakmica protiv najjacih ekipa u Beogradu? Nemoguca misija.

                                Svestan sam cinjenice da ce sledeca godina biti jako teska za nas, jer ce otici svi ovi igraci koji vrede (Bogdan, Milosavljevic, Lovernj i Bertans), ali se nadam da cemo dovesti jednog normalnog centra koji ce imati 10-15 poena i 5 skokova u proseku.

                                Comment

                                Working...
                                X