Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Imamo odlicne sanse, ne znam cemu pesimizam. Ja ocekujem egal utakmicu samo da vidimo ko ce da prelomi.

    Daleko je od gotovog, bitno je samo da je veci pritisak na Nanteru i ovi momci su to zasluzili. Pod najvecim mogucim pritiskom igraju gotovo svaki mec. Sada cak i ako izgube postoji sansa da se prodje(necu taj scenario) i mogu da puste muda kao sinoc. Takodje ono sto bih ponovio od sinocnje partije je zrtvovanje ofanzivnog skoka zarad zaustavljanja lakih poena, bar prvo poluvreme.

    Prvo Buducnost da bijemo ustvari, daleko je cetvrtak.
    sigpic

    Comment


    • Bolje Dule da ih odmara,bitno je samo da mi na kraju regularne sezone budemo medju 4

      Comment


      • Ja bih voleo da Dallo dobije 20ak minuta, a verujem da hoce.
        Da Djoko dobije 5-10, Bezbradi isto...

        Comment


        • dobio budiveljnik

          Comment


          • Dalo ce dobiti jacu minutazu i odmoriti bekovsku liniju. Djoko ne znam da li ce uopste dobiti minute, navodno jos nije shvatio gde je dosao i koliko mora da radi. Bezbradi ce verovatno jedno 5 minuta odigrati. Dosta toga ce zavisiti od razlike tokom meca. Ako bi ih razbili u prvom poluvremenu, rotirao bi Dule dosta u drugom.

            Ne znam da li ste izvalili ali je Minard igrao i prosle godine za Besiktas kad su dobili Ritas i ucinili nam uslugu a i veceras za Budiveljnik. Cak i te stvari namestamo, kakav kriminalac taj PSD, eto gde pare idu.
            sigpic

            Comment


            • Ko bi rekao covece, nakon poraza od Nantera, sve je delovalo izgubljeno, Zvezda imala komotno vece sanse, i onda maltene obezbedis prolaz dalje u 9. kolu Mada zlazem se sa Ljubom, ne treba poletati. Odraditi posao protiv CSKA,a verujem da cemo ih dobiti sad maksimalno napaljeni uz pesmu navijaca od pocetka do kraja utakmice.

              IDEMO BRE CRNO BELI!

              PS. Stavio bih brata Lavrinovica da me Ljuba nije izdrkao sa LBJ-em
              sigpic

              Comment


              • Da li smo mi to obezbedili prolaz dalje pre poslednjeg kola?Osecam se prevareno i prazno, sto kaze Faustino nije to to - Hose Armando pojebao Marisol u kolima pre vencanja
                It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                Comment


                • Originally posted by prskaj View Post
                  Da li smo mi to obezbedili prolaz dalje pre poslednjeg kola?Osecam se prevareno i prazno, sto kaze Faustino nije to to - Hose Armando pojebao Marisol u kolima pre vencanja
                  Treba Zeljko da pobedi u gostima Nanter. A mora da pobedi da bi odrzao prvo mesto sigurno i tako izbegao Real u top 16.

                  A ako mi Dobijemo CSKA, onda nam ne treba nicija pomoc.
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by colke995 View Post
                    Treba Zeljko da pobedi u gostima Nanter. A mora da pobedi da bi odrzao prvo mesto sigurno i tako izbegao Real u top 16.

                    A ako mi Dobijemo CSKA, onda nam ne treba nicija pomoc.
                    Ma znam, i ne bih da izbaksuziram ali u odnosu na prosle sezone za mene je to to.Ranije situacije su bile da neko mora da izgubi 40 razlike a mi da otresemo u gostima najbolju ekipu sezone da bismo prosli dalje.I sto je najgore uvek bismo bili blizu. Ova sad situacija je za mene walk in the park
                    It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                    Comment


                    • Sta mislite da li ce biti radikalnijih promena rostera ukoliko prodjemo u TOP16?

                      Ja mislim da ne. Samo Tepic i eventualno Novak ili neki drugi domaci igrac.

                      Comment


                      • Originally posted by colke995 View Post
                        Treba Zeljko da pobedi u gostima Nanter. A mora da pobedi da bi odrzao prvo mesto sigurno i tako izbegao Real u top 16.

                        A ako mi Dobijemo CSKA, onda nam ne treba nicija pomoc.
                        Ja koliko znam Zeljko je vec zacementirao prvo mesto.

                        Comment








                        • Comment


                          • Originally posted by PRINCE View Post
                            Ja koliko znam Zeljko je vec zacementirao prvo mesto.
                            Nije. Barcelona ima bolju kos razliku, tako da u slucaju poraza Fenera i pobede Barce, Fener ide na drugo mesto.
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by colke995 View Post
                              Nije. Barcelona ima bolju kos razliku, tako da u slucaju poraza Fenera i pobede Barce, Fener ide na drugo mesto.
                              Pa to je extra onda. Prakticki vec mozemo da slavimo top 16

                              Comment


                              • Originally posted by PRINCE View Post
                                Pa to je extra onda. Prakticki vec mozemo da slavimo top 16
                                Ne treba poletati prerano. Idemo na pobedu protiv CSKA, a ako Fener pobedi onda super.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X