Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ljuba90 View Post

    EDIT: Svako ko je gledao utakmicu zna da Zoc nije pustio, al' ajde.

    Ima svakakvih govana, ne treba se obazirati.
    Pricao ja sa Faustinom danima pre tekme o tome. Samo malouman covek moze da izjavi tako nesto...bas ce najtrofejniji trener da izgubi namerno u sred Turske, da se sprda sa svojim autoritetom. Tako i pre kusur godina kolale price pa je Zeljko dobio kad su svi videli pobedu Partizana.
    sigpic

    http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

    Comment


    • TK:

      All I can say is God is good.. #GreatWinPartizannnnnnnnnn
      Vala, moze se reci da je danas bi dobar, da nas pogleda makar sad ako nista drugo.

      Je l' ide sesti u Evrokup i ima li sledeca utakmica bilo kakav znacaj za Ukrajince? Inace, CSKA ce ici u zadnjem kolu na pobedu kako bi bili drugi, jer ce Barca gotovo sigurno dobiti Budivelnik.
      sigpic

      Comment


      • Setite se samo kakvu je postavu izvukao kad je igrao protiv Marusija. Bez svih glavnih igraca. Veliki je grobar i prijatelj, ali sto kaze Kondi, bas njega boli patka da se sprda sa autoritetom.
        sigpic

        Comment


        • Moralo se vratiti: egal sa Barcom tamo, egal sa Budjavima tamo, vec dobijena u France...
          It is not the violence that sets a man apart.
          It's the distance he's prepared to go.

          Comment


          • Originally posted by apacrow View Post
            Moralo se vratiti: egal sa Barcom tamo, egal sa Budjavima tamo, vec dobijena u France...
            Upravo to, igrali smo odlicno ali imali i dosta srece da pojedini sutevi udju, da njihovom Bogdanovicu ono izadje iz kosa, da igramo sa njima kada su pali u formi i kad im je vec 4-5 utakmice protok lopte totalno nekarakteristican za jednu Zeljkovu ekipu. Treba malo i dalje od nosa gledati. Jednostavno ne moze ni Fener da melje sve redom i svaka ekipa mora da ima oscilacije tokom sezone. Oni formu tempiraju za neki drugi period, imaju najvise ambicije.

            Koje crno pustanje, Sipahi pocne da brlja on ga vadi. Bo, ej Bo umro do kraja da odigra a ne neko od ostalih da pusta.

            Imali smo srecu koju smo zasluzili fantasticnim radom. Nadam se samo da je nismo ispucali i da cemo proci dalje, mnogo je vazno da uzmemo sad pare od TOP16.
            sigpic

            Comment


            • Nemam reci ,zanemeo sam zbog srece, divljenja, bunila kako smo odigrali (1,3,4 cetvrtinu)
              i na kraju
              Nema sumlje da ce zbog svih "sranja" koja su nas zadesila Zo,Gagi,Bogran i T.K. postati najvece zveri eurolige.
              I kada odu iz Partizana u Euro Gigante ili u NBA ili svemirsku NBA ligu sve ce im biti maciji kasalj posle ove sezone.Pokidace zubima onog Lebrona i Kobija
              Zamislite vi, u nazad tri nedelje njih cetvorica igraju po 35min. eeeej svaku utakmicu,plus krpe pozicije,plus igraju malo i za ona dva balvana od Muslija i Gagica, plus Duletovi treninzi.
              A znao je matori Dule sta radi,znao je da se trud mora vratiti kad tad.Zna Dule kada se savija celik,ubedjen sam da on njima kaze:"Kandzijacu vas, psovati vas ali deco moja posle toga niko vam na zemaljskoj kugli nista nece zameriti-bice te kompletni igraci i onda je sve do vas."
              To kada pukne - videli smo deo toga malopre), ljudi moji to niko ne moze da cuva. Daj Boze da odmore malo i da se pripreme za jos malo odricanja i da dodju Tepic i Berta,pa svaku ekipu ce zguzvati kao domacica pitu guzvaru .
              Nemam raci, K.K. Partizan je vise od zivota, od svega
              Samo da se razumemo ovo cu isto misliti i ako ne prodjemo u TOP 16 (ned`o Bog ) i ako ne osvojimo ABA ligu i ako ne osvojimo domaci kup i ako ne osvojimo domacu ligu !
              Last edited by AIRBORNE; 12-12-13, 22:49.
              >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

              Comment


              • Posle poslednje evroligaske pobede u gostima je sve krenulo nizbrdo u Evropi jedno vreme, red je posle ove da krene sve kao podmazano i da se vratimo gde nam je mesto.

                sigpic

                Comment


                • bravo. idemo dalje

                  Comment


                  • Evo pocinje repriza na SK1 , pa da se ponovo odgleda tim iz NBA lige u prvoj cetvrtini
                    >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                    Comment


                    • Originally posted by colke995 View Post
                      TK:



                      Vala, moze se reci da je danas bi dobar, da nas pogleda makar sad ako nista drugo.

                      Je l' ide sesti u Evrokup i ima li sledeca utakmica bilo kakav znacaj za Ukrajince? Inace, CSKA ce ici u zadnjem kolu na pobedu kako bi bili drugi, jer ce Barca gotovo sigurno dobiti Budivelnik.
                      Negde sam procitao da 2. ide na Real, a 3. na Oly. Pa ti vidi sta im je bolje

                      Comment




                      • Leb ti jebem

                        Comment


                        • Velemajstor!

                          http://www.youtube.com/watch?v=Azras...ature=youtu.be
                          https://www.youtube.com/c/krkipfc

                          Comment


                          • Kako samo rade kompleksi u emisiji kod Tegija. Javlja se neki lik i kuka sto se stalno prica o Vujosevicu. Kaze da Dule Vujosevic nije nista i da je Tepic smesan igrac
                            sigpic

                            Comment


                            • Jonathan Givony ‏@DraftExpress 3h
                              Denver has to be thrilled with what they've seen from their late 2nd round pick Joffrey Lauvergne. Unbelievable energy and intensity tonight

                              Bogdan Bogdanovic balling

                              Comment


                              • Originally posted by Ljuba90 View Post
                                Negde sam procitao da 2. ide na Real, a 3. na Oly. Pa ti vidi sta im je bolje
                                Tacno. Sad sam proverio na sajtu Evrolige. Ako bi bili drugi, idu na Real, a ovako na Oly. I nama bi vise odgovarala Barca uz Real u slucaju prolaska. Mada da ne kalkulisemo. Ako ima Boga, braca Ukrajinci ce da odrade posao fer i sportski. Plus Belosevic sudi sutra.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X