Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by S-Nash View Post
    Nisam mislio na ruku, nego finta i kucanje kao Derrick.

    Jesi citao ti one komentare na onim mestima gde trazimo informacije. Ne zna Dalo, nije talenat...
    Klasican Wall, al' ajde

    Ako ljuba za nekog kaze da je talenat, mislim da tu nema prevelike diskusije.

    Comment


    • Bogdanu fali par skokova za triple double

      Strasnu tekmu smo odigrali. Odbrana brutalna, napad dobar.
      Dosta lepih poteza. Dallo zver, Bogdanovic fenomenalan, kapiten i Kinsey dobri a Jo mozda i najbolji.

      Igramo jos 2 utakmice pa sta bude.

      Comment


      • Jel realno ovo sto Bogdan radi u poslednjih mesec dana?

        uz 10 asistenicja i 6 skokova ima i 5 stealova ali i 5 izgubljenih
        sloboda ili ništa

        Comment


        • Ajde Zeljko pustaj, zasluzili smo.

          Koliko mi je drago zbog Borisa sto se iz meca u mec sve vise oslobadja. Kad bi prosli u TOP16 i on bi tu prakticno bio kao pojacanje jer non-stop napreduje.
          sigpic

          Comment


          • Nedostaju mu 4 skoka i 5 ukradenih lopti za QD

            Comment


            • Kapiram da ce Paskval i Zoc da odrade Nanter tamo ali mislim da ce Budjavi kuci da useru stvar. Morali smo tu jednu u gostima dobiti, jebi ga.
              sigpic

              Comment




              • sigpic

                Comment


                • Toliko sam skrivao misli oko Dallo-a a veceras mi je decko potvrdio razmisljanja.
                  Ako bude radio to ce biti takva zver od igraca,bruka. Jos je on zelen,jos on uci azbuku i tako to,baca lopte kao indijanac ali to je cena njegovih godina i neiskustva. Ali ljudi moji njegov pregled ige,fizikalije koje ima
                  to ce biti SMRT za svaku protivnicku ekipu kada on "odlepi".
                  >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                  Comment


                  • Mrzi me da trazim nekih 6-7 postova gde sam pisao da Bogdana treba gurati na poziciju jedan, da se ne hvalim previse, ali sigurno da je produktivniji kada mu je lopta vise u rukama i cini se da uziva vise u ovoj novoj ulozi...

                    Mislim da Nanter moze sve da izgubi, cak sam i ubedjen da ce ih u fer borbi Ukrajinci lagano dobiti, samo da ne gledamo neku namestaljku slicnu kao prosle godine u Istanbulu- do duse koja nije uspela ali samo pukom srecom.
                    Samo je pitanje da li mi mozemo dobiti nesto od ove dve preostale, mada ako bi se lomilo u poslednjem kolu sigurno je da bi i arena bi bila mala i da je sve moguce...

                    Inace zanimljiv detalj posle kucanja Daloa- Grba se 2 minuta cudio, drzao za glavu, mahao rukama, gestikulirao, vidno je bilo da je odusevljen...

                    Comment




                    • Kakav mentol

                      Comment


                      • “Ovu pobedu posvećujem Leu i Berti i pozdravljam ih javno, da znaju da mislimo na njih”, istakao je Bogdanović.

                        Comment


                        • Novak i zvanicno kod nas. Aj' nek bude da sam pogresio u proceni. Valjda moze minute u ABA da odradi korektno i da nosioci odmore.
                          sigpic

                          Comment


                          • Uzivajte braco Partizanovci

                            http://www.youtube.com/watch?v=xA7gThFIr_c
                            https://www.youtube.com/c/krkipfc

                            Comment


                            • Originally posted by Krki PFC View Post
                              Uzivajte braco Partizanovci

                              http://www.youtube.com/watch?v=xA7gThFIr_c
                              Hvala brate,jos kada bi bila verzija sa nasim kometatorom tj. Srdjanom
                              >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                              Comment


                              • Najvise od svega me zanima da li oni uopste vezbaju slobodna bacanja na treningu

                                Comment

                                Working...
                                X