Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Znam ja na sta je on mislio, taj jedan status na twitteru mora da je odlican pokazatelj karaktera.
    Na celom svetu samo Crvena zvezda

    Comment


    • Originally posted by NebojsaNS View Post
      Znam ja na sta je on mislio, taj jedan status na twitteru mora da je odlican pokazatelj karaktera.
      Novak #10 ‏@JovanNovak 26 Nov
      Ljubavi moja to nije paranoja

      Novak #10 ‏@JovanNovak 21 Nov
      Ona zeza da ne zna,ja ne znam da zezam

      I jos gomila ovoga. Gledaj bre kako ogranicen decko, koji ce mi. Mene sramota mesto njega. A i zna ga drugar koji je igrao s njim, kaze odvratan lik.
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by S-Nash View Post
        Realno cemu dovodjenje njega i Bezbradice? Osim da se Misku titraju jaja da bi nam dao i nekog krstenog igraca.
        Ne diraj Bezbradog.
        Onakvu zver Dule nije smeo da propusti. A ako uspe da napravi nesto od njega - super...ako ne - nema veze, igra za smesne pare

        O Novaku ne znam nista, tako da ne bih komentarisao.

        Comment


        • Originally posted by Ljuba90 View Post
          Ne diraj Bezbradog.
          Onakvu zver Dule nije smeo da propusti. A ako uspe da napravi od njega nesto - super...ako ne - nema veze

          O Novaku ne znam nista, tako da ne bih komentarisao.
          Decko bez trunke energije. Klasican FMP pulen sto dominira u juniorima pa ga posle nema nigde. Ista prica kao i Musli. Poceli smo svasta bas da dovodimo. Sreca pa imamo par igracina da vade situaciju.
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by S-Nash View Post
            Decko bez trunke energije. Klasican FMP pulen sto dominira u juniorima pa ga posle nema nigde. Ista prica kao i Musli. Poceli smo svasta bas da dovodimo. Sreca pa imamo par igracina da vade situaciju.
            Sto histerises brate mili?
            Nama su igraci neophodni da ne bi BB, DM i TK riknuli. Ne bih se ni radovao Tepicu da covek ne pokriva vise pozicija...
            Jaki smo, a samo nam jos malo fali da postanemo ubitacni.

            Berta se vraca za 2,3 meseca btw.

            Zna valjda Dule sta radi.

            Comment


            • Ne histerisem, realno je da imamo i previse otpada u ekipi i da nam u ludilu ne treba neki Jovan Novak.

              Samo kad je Tepavicijus dosao, mnogo sam mirniji.

              Tosa izgleda rece da ce Berta krajem februara.
              sigpic

              Comment


              • Uvek je bilo otpada jbt. Pogledaj ko je sve igrao u F4 sezoni...

                Da nas povrede nisu unistile smeo bih u zivot da se kladim da cemo igrati TOP8 EL. Jbg, nismo imali para da dovedemo dobre zamene. Imamo cetiri strasna igraca, plus Milutinov i Dallo dva neverovatna talenta. Meni je to dovoljan kostur. Sada je tu i Milenko, vraca se Berta...

                Ne skodi da probamo Bezbradice, Novake i sl. jer ne kostaju nista.

                Comment


                • Bilo otpada ali borbenog otpada koji si mogao na 5-15 minuta da iskoristis za odredjene takticke zadatke. Ovo bre sve mlitavo mnogo.
                  sigpic

                  Comment


                  • Pa pazi te,bolje kupiti 5. kao Bezbradi (za lupam 300kila),valjda ce jedan od njih da proradi i ode u nebo
                    nego jednog od 500k. za kojeg ne znas kakav ce biti.
                    Znaci ustedio si 200k.,moramo tako razmisljati jer je Zvezda vratila sve dugove i pravi je Euroligas a mi mali i
                    nikakvi moramo da stedimo,cak smo i baba seri dali otkaz.
                    >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                    Comment








                    • Dobro igramo za sad.

                      Dusa me boli sto ovi momci nece igrati TOP16. Mogli smo i Budjave i Nanter da bijemo u gostima


                      P.S. Vidi se da ce Dallo biti jebena zver. Iz utakmice u utakmicu je opusteniji i igra sve bolje!

                      Comment


                      • Daj bre ovo je sprdnja,jebem ti i pare sto nemamo i Bertinu povredu i sve zivo. Nanter ce imati 0-14 u TOP16. Mrs bre!

                        Momcima kapa dole stvarno, zasluzili su svojom borbenoscu TOP16.
                        sigpic

                        Comment


                        • DALLOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO! STA JE OVO BRE?

                          Comment


                          • DALLOOOOOOOOOOOOOOOOOO AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA KAO DERRICKKK JBTTTTTTTT
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by S-Nash View Post
                              DALLOOOOOOOOOOOOOOOOOO AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA KAO DERRICKKK JBTTTTTTTT
                              Ovako Wall kuca Levom rukom!

                              Bogdan 7,8 asistencija

                              Comment


                              • Originally posted by Ljuba90 View Post
                                Ovako Wall kuca Levom rukom!

                                Bogdan 7,8 asistencija
                                Nisam mislio na ruku, nego finta i kucanje kao Derrick.

                                Jesi citao ti one komentare na onim mestima gde trazimo informacije. Ne zna Dalo, nije talenat...
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X