Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Budiveljnik mozda ima lovu, ali nije to sad neki strahobalni sastav. Sada sa Dequan Cookom jesu verovatno igracki jaci od vas, ali u prvom mecu to je bilo tu negde. Nema neke velike razlike u snazi izmedju njih i Ritasa recimo. O Nanteru je smesno pricati kao o nekim parajlijama, njihov budzet je u rangu Zvezde i to pokazuju i pojacanja.
    Na celom svetu samo Crvena zvezda

    Comment


    • A vidis, ja bi se odmah menjao sa Zvezdom. Zasto smatram da je Zvezdina grupa slabija? Zato sto svaki protivnik moze da se dobije, i onaj koji puca na prvo mesto i onaj koji je svestan da nema velike sanse za prolaz u top 16. Ako, na primer, kiksnes protiv Ritasa, tu je PAO, tu je Laboral, tu je Lokomotiva pa i Makabi na koje je moguce "izvaditi se" kod kuce, dok to ne mozes ni da ocekujes kada su u pitanju ekipe kao sto je Barsa, CSKA ili Fener za Zeljkom. Drugim recima, ako napravis samo jedan kiks protiv ekipa sa kojima konkurises za prolaz dalje, tvoja prica u evroligi je zavrsena.

      Sto je kvalitet ekipa slabiji, to su vece sanse da imas vise pobeda, pa naravno da je i potrebno vise istih.

      Ono cega sam postao svestan prateci evroligu dugi niz godina jeste da u pomenutom takmicenju nema slabih ekipa. Kada se na to doda da imas 3 prakticno nepobedive ekipe u grupi, onda su sanse da se prodje dalje svedene na minimum.

      Eto, zbog svega ovoga sto sam rekao smatram da Zvezda ima laksu grupu. Bez obzira sto ce joj za prolaz trebati neka pobeda vise, imali ste vise sanse za prolazak od nas. Imali ste PAO kuci, pa i Makabi, imali ste Lokomotivu i ovde i tamo, imacete Kahu u Pioniru pa, ako bude potrebno i Ritas u gostima, dok smo mi imali tu utakmicu sa Nanterom i sa Budiveljnikom a ako to ispustimo, mi smo gotovi.

      You get the picture, right?
      Last edited by Batman; 01-12-13, 16:38.

      Comment


      • Ako zadrzimo Bogdana na kraju sezone, izljubiti sve u klubu. Brutalno igra u poslednje vreme.
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by colke995 View Post
          Ako zadrzimo Bogdana na kraju sezone, izljubiti sve u klubu. Brutalno igra u poslednje vreme.
          Ziva istina!

          Nadam se da cete se svi sloziti ali ja kada se setim kakvi su bili timovi iz Zvezdine grupe kada smo se mi "klali" sa njima ovo sad` je porazavajuce kako izgledaju tj. igraju.
          >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

          Comment


          • Tamo nema ekipe koja je nepobediva, kao kod nas 3. Ali to sad nije toliko ni bitno, nece proci ni Zvezda, a ni mi. Ostace nam da se koljemo u Evrokupu, nista vise od toga.
            sigpic

            Comment


            • http://www.youtube.com/watch?v=L72mD...ature=youtu.be

              Huligani na parketu Pionira !
              https://www.youtube.com/c/krkipfc

              Comment




              • Теги одобрава!
                Arise, Serbia!
                You fell asleep long ago,
                And have lain in the dark.
                Now wake up
                And rouse the Serbs!


                sigpic

                Comment


                • Mnogo mi je drago sto su momci uspeli da se izdignu i pobede veceras...

                  Stvarno je privilegija uzivo gledati u kakvu se igracinu Bogdan pretvara.

                  Pored njega su bili dobri Milutinov i Kinsey.
                  Inace, najsmesniji trenutak na utakmici je bio kada je Musli bacio jedan pas iza ledja igracu koji stoji na metar od njega. Dule se okrenuo ka klupi i nije mogao da veruje sta je video. Mislim da je doziveo blazi srcani udar

                  Mora da se bije Budivljenik, jednostavno mora!

                  Comment


                  • Izgleda da nam se vraca Tepic

                    Comment


                    • Bas igrac kakav nam treba. Da odigra na 1 i 2 po desatak minuta i time ce odmor dobiti Bogdan, Milosav i Kinsi...
                      Samo da ga Dule psihicki oporavi i ne sumnjam da cemo imati velike koristi od Tepica.

                      Ja zadovoljan. Sada cekamo jos jednog igraca, ako ne i 2

                      Jeste da debelo kasnimo sa pojacanjima, ali s' obzirom da nemamo para - nije ni ovo lose.

                      Jbg, boriti se do kraja u EL, pa ako ne prodjemo - onda da damo sve od sebe u EC pa dokle doguramo.

                      A najbolji cemo biti kada se budu osvajali trofeji, tu nema sumnje.

                      Comment


                      • Malo me brine koliko ce trebati da udje u ritam ako on bude dolazio,on je ono igrac koji pali na
                        20x povlacenje sajle na motoru ribarskog camca.
                        Pecke zna kakv je to motor
                        >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                        Comment


                        • Dolazi vam mali Novak na mesto pleja.
                          sigpic

                          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                          Batica Wilshere je gospodin covek...

                          All hail the Chan-Chan man!

                          Comment


                          • Originally posted by D-Wade View Post
                            Dolazi vam mali Novak na mesto pleja.
                            Verovatno za KLS. Ajde moze da prodje...

                            Inace
                            Tepic ce tek za 10ak dana da se pridruzi KKP, LR nece da ga pusti dok se ne vrati Kuk, ali zato ostaje kod nas i sledece godine.


                            Comment


                            • Originally posted by D-Wade View Post
                              Dolazi vam mali Novak na mesto pleja.
                              Dule prso definitivno, nevera da ce tog idiota uzeti.

                              Tepic i plej pa smo na konju, Tepavicijus tacno to sto nam treba u rotaciji. Samo Dule da mu vrati samopouzdanje.
                              sigpic

                              Comment


                              • Ja i dalje smatram da je greska sto se nije angazovao Tripkovic.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X