Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Arise, Serbia!
    You fell asleep long ago,
    And have lain in the dark.
    Now wake up
    And rouse the Serbs!


    sigpic

    Comment


    • TAJM DULE, TAAAAAAJM! Sta je mislio dok su Bogdanovica udvajali? Usrali smo jos jednu sezonu onako muski. Jebote vezacemo pola decenije bez druge faze i svaki put jer izgubimo utakmicu koju moramo da dobijemo sa 1 razlike.
      sigpic

      Comment


      • sta se sa nama desava uspeli smo da izgubimo dobijenu utakmicu, ma kako momci kako , trecu sezonu za redom ispadamo u decembru iz evrolige, da mi je neko pricao ovo pre 3 godine nebi mu verovao, trebace jedna cistka u klubu
        Не постоји навијач Партизана који не зна Душкову епску реченицу: “Ми навијамо за Партизан пре свега зато што га волимо, а тек онда зато што је најбољи.”
        Писао је и говорио чика Душко: “Партизан је добар. Толико добар да не морамо мрзети друге.” “Није увек лако, али је увек лепо навијати за Партизан.”“Ко је партизановац не треба му још много да би био срећан.” “Децо, водите рачуна како се понашате на Југу. Нисте у школи.”

        Comment


        • E usrali smo motku nacisto na kraju, bas smo usrali. Kako losa kretnja na terenu, kriminal...
          sigpic

          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
          -Jürgen Klopp

          Comment


          • sad imamo alibi da ne dovedu pleja
            Не постоји навијач Партизана који не зна Душкову епску реченицу: “Ми навијамо за Партизан пре свега зато што га волимо, а тек онда зато што је најбољи.”
            Писао је и говорио чика Душко: “Партизан је добар. Толико добар да не морамо мрзети друге.” “Није увек лако, али је увек лепо навијати за Партизан.”“Ко је партизановац не треба му још много да би био срећан.” “Децо, водите рачуна како се понашате на Југу. Нисте у школи.”

            Comment


            • Lepo je sve to realnost nije briga na koju se obaziremo fazon, ali da li ste stvarno mislili da mi sa ovakvim timom u ovakvom stanju mozemo da uradimo nesto vise u EL?

              Comment


              • uprava mora da razmisli koga je i kako dovodili u poslednje 2-3 godine
                Не постоји навијач Партизана који не зна Душкову епску реченицу: “Ми навијамо за Партизан пре свега зато што га волимо, а тек онда зато што је најбољи.”
                Писао је и говорио чика Душко: “Партизан је добар. Толико добар да не морамо мрзети друге.” “Није увек лако, али је увек лепо навијати за Партизан.”“Ко је партизановац не треба му још много да би био срећан.” “Децо, водите рачуна како се понашате на Југу. Нисте у школи.”

                Comment


                • Mnogo mi je tesko,urlao bi ali citiracu jednog Grobara koji je posle utakmice na jednom portalu izjavio:

                  Gospodo ovo vam je Partizan. Ako će te da kunete igrače nakon ovakvih poraza i svašta pišete , a nakon pobeda ste u fazonu: najbolji ste ikada , to Bogdane svrši u mene , bravo Nikolice najjači si , molio bih vas da odjebete od Partizana.
                  AMIN!!!
                  >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                  Comment


                  • Две кључне грешке:
                    1. Дати Богдановићу лопту у оном претпоследњем нападу а човеку до тада 24 пута испадала лопта и није имао снаге да дише а камоли да је води и уради још са њом нешто паметно. Зато је и изгубио лопту одмах после 5-10 секунди.
                    2. Драган је шутирао прерано у нападу за победу. Имао је још 5 секунди да уради нешто паметније од оног неизбалансираног шута у трку преко руке.

                    Но шта ћеш... јебига.
                    Arise, Serbia!
                    You fell asleep long ago,
                    And have lain in the dark.
                    Now wake up
                    And rouse the Serbs!


                    sigpic

                    Comment


                    • Sat vremena posle meca nisam mogao da dodjem k' sebi i sve vreme sam blenuo u jednu tacku sa suzama u ocima. Trebace mi sigurno par dana da se oporavim od ovoga, ali se nadam da ce nasi momci nastavi normalno da treniraju i da ginu za klub. Jednostavno ovo mora brzo da se zaboravi.

                      Imali su srece, pogodili neke cudne suteve, svaka lopta im se odbila...ali treba biti posten i priznati da smo sami krivi. Poslednjih 4,5 minuta se sve svodilo na to sta ce Bogdan ili Dragan da urade. Bogdan je jednom pogodio sa 9 metara, a potom i Milosav nakon nekog sugavog odbitka. Poslednji napad je bio ocajan, ali sta da se radi...

                      Sve bi bilo drugacije da su nas zaobisle povrede, mada nema poente sada razbijati glavu sa tim.

                      Idemo dalje, po nove pobede. Ovi momci daju sve od sebe, a nije im lako sa ovolikom minutazom. Nadam se da ce neko uskoro da nas pojaca, jer mozemo mi mnogo vise da pruzimo od ovoga.

                      Comment


                      • Bas me zanima kako ce momci sutra odigrati i da li ce uspeti da se oporave od poraza u Francuskoj.

                        Nadam se da ce biit pun Pionir, a ja idem da im pruzim podrsku. Mnogo ih bre volim

                        Comment


                        • Originally posted by Ljuba90 View Post
                          Bas me zanima kako ce momci sutra odigrati i da li ce uspeti da se oporave od poraza u Francuskoj.

                          Nadam se da ce biit pun Pionir, a ja idem da im pruzim podrsku. Mnogo ih bre volim
                          Svaka cast.Tako se voli klub.
                          >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                          Comment


                          • Nesto razmisljam kako je moguce da se sve okrece protiv nas, prate nas povrede, izgubljeni mecevi sa pola kosa, svake ali svake godine dobijamo ubedljivo najjacu grupu...stvarno, dokle vise?! Uzasno me nervira kada neko dodje i kaze da Zvezda ima tezu grupu. I prosle godine i ove cemo ispasti bas zato sto imamo bukvalno nepobedive favorite u grupi, dok u ovim ostalim grupama se, osim Reala, moze svako pobediti.

                            Imamo jos uvek sansu, samo mislim da ce biti teze da Nanter sve izgubi do kraja nego sto cemo mi dobiti CSKA i pre toga Budiveljnik u Pioniru.

                            Comment


                            • Zvezda i ima tezu grupu. U vasoj je neuporedivo teze doci do prvog mesta, ali niko to i ne juri, vec cetvrto za koje je vama dovoljno da budete bolji od dva debitanta u Evroligi, od kojih je jedan na jedvite jade uzeo prvenstvo u Ukrajini, a drugi je bio 8 na tabeli u Francuskoj na pocetku plejofa. Prutom, imas tri tima koji prave livadu i dovoljno je samo jednog da iznenadis i da imas ogromnu prednost. Iz vase grupe ce u nekom cpscenariju biti dovoljno 3 pobede za prolaz, a u nasoj ce morati da se ostvari 5. You get the picture, right? Da mi neko ponudi, menjao bih se za vasu grupu u sekundi.

                              I jos jedna stvar, sa Budiveljnikom igrate u Areni.
                              Na celom svetu samo Crvena zvezda

                              Comment


                              • No, that pictures (your pictures) is not right !
                                You get the picture, right?
                                Bas nam je Barcelona napravila kako ti kazes livadu.
                                Kako je smesno kada kazes da smo mi u grupi sa dva debitanta,terminoloski,istoriski
                                si u pravu i samo tako,ovo ostalo je realnost koja kaze da su ta dva kluba "upala na zurku eurolige" sa budjelarom punog para-onakvim kakvog Partizan nikada nije imao a po svoj prilici nikada nece ni imati.Znaci, ti se ne boris sa debitantom koji nema pojma u igranju basketa,nego sa novim lovarnim protivnikom koji je dobro sastavio ekipu.
                                >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                                Comment

                                Working...
                                X