Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Svaka cast momcima
    TK
    Dayman (a-a-ah...)
    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
    Champion of the sun (a-a-ah...)
    You're a master of karate and friendship
    For everyone

    Comment




    • Tek sto je dosla, TK se usinuo

      Nego ljudi, vidite li vi kakav je Bogdan igrac? Covek pokriva tri pozicije i to na koji nacin.
      Definitivno je dosao na prvo mesto omiljenih igraca Partizana od kako ja pratim kosarku, a to nije mala stvar

      Comment


      • Originally posted by Ljuba90 View Post
        Nego ljudi, vidite li vi kakav je Bogdan igrac? Covek pokriva tri pozicije i to na koji nacin.
        Definitivno je dosao na prvo mesto omiljenih igraca Partizana od kako ja pratim kosarku, a to nije mala stvar
        Mislim da sam u 10 postova napisao da ce decko biti prvi bek Evrope uskoro. Zajebava se. Nevera da je jedan Andjusov redovan gost pravio od njega igraca jedno vreme.

        Obozavam ga, pobednik kakav se retko vidja. Kad se setim samo dok je VJ bio da je isla prica da je klasicni splavar i da ce u Megi zavrsiti. Bogotac ga spasio, zao mi samo sto je igrao za ono sto neki zovu reprezentacija i sto nije taj period s Duletom radio, bio bi jos bolji.
        sigpic

        Comment


        • Svaka cast momcima, ali ovo na duge staze neci ici ovako, sada nam vec fale bar 2 igraca u rotaciji i tesko ce se sa ovakvim minutazama moci protiv Barse...

          Po ko zna koji put se ispostavlja kao tacna prica da se Bogdan mora gurati na poziciju 1, ne u smislu da bude cisti organizator vec da ima najvise loptu u rukama, jer se tu pokazuje kao najproduktivniji...
          Dok je on drzao loptu u rukama, tj. dok nije ispustio dusu i predao Gagiju loptu mi smo imali neku ideju u napadu kroz njegovu realizaciju...
          Slab je on asistent ali bi mu se mozda kroz vise minuta na kecu i taj segment igre vise otvorilo...

          Comment


          • Pada Barselona?

            Comment


            • Izgleda da je Machado povredjen i da nece moci da igra 6 nedelja.
              Znaci nista od njega.

              Sada ljudi spominju Jareda Cunninghama

              Umro bi od srece kada bi on dosao, ali nije to realno.

              Comment


              • Sto ne uzmemo jednog naseg igraca?Uvek amere uzimmo koji ostaju samo jednu godinu i posle moramo ponovo ispocetka da gradimo tim

                Comment


                • Originally posted by Vule_89 View Post
                  Sto ne uzmemo jednog naseg igraca?Uvek amere uzimmo koji ostaju samo jednu godinu i posle moramo ponovo ispocetka da gradimo tim
                  Zato sto nasi igraci koji nesto vrede kostaju vise od stranaca.

                  A i nisi bas u pravu. Dovodimo strance i na vise godina (Leo, Jo, Dallo, Berta), a sve manje se okrecemo Amerima. Pa Kinsey ne bi ni dosao da mu cena nije opala zbog fizickog stanja. Nismo smeli da propustimo takvu klasu, a i nije rec o tipicnom crncu koji ce da ode kad mu dune

                  U ovoj situaciji u kakvoj se nalazimo, Amer je maltene jedino resenje.

                  Comment


                  • Pa sta ce biti dok se Leo ne oporavi,kada amer ode?Moramo naci neko resenje,jbt,pa imamo li mi sponzora ili ne?

                    Comment


                    • Originally posted by Vule_89 View Post
                      Pa sta ce biti dok se Leo ne oporavi,kada amer ode?Moramo naci neko resenje,jbt,pa imamo li mi sponzora ili ne?
                      Amer ce ostati do kraja sezone, a Leo ce biti zdrav za pocetak sledece.

                      Mada stvarno ne mogu da predvidim sta ce se desavati na leto, niti ima smisla.
                      Para nemamo mnogo niti cemo ih imati u narednih par godina, u to sam ubedjen.

                      Ali uvek ce Dule i ekipa uspevati da naprave konkurentan tim, u to nemoj da sumnjas.

                      EDIT: Ajde reci mi - kog bi ti domaceg igraca sada doveo sve da imamo jos 300K da spucamo na njega?

                      Koji je slobodan?

                      Odgovoricu ti - ne postoji takav igrac.

                      Comment


                      • Ima igraca koliko hoces u Srbiji Samo ne znam sto smo se otarasili Gordica,dobro je igrao...

                        Comment


                        • Originally posted by Vule_89 View Post
                          Ima igraca koliko hoces u Srbiji Samo ne znam sto smo se otarasili Gordica,dobro je igrao...
                          Da valjaju i da ih mozemo dovesti?
                          Neozbiljan si.

                          I nismo se otarasili Gordica vec je sam otisao jer smo mu dugovali pare.
                          Neki igraci prelaze preko toga, neki ne i to je ok.

                          Comment


                          • Braćo izdate li me danas u opasnoj smo svađi, pogotovo sam tobom brate Ljubašine pored imena broj 90

                            http://www.sportklub.info/forum/show...69#post1133269

                            jako na cigane bre, a meni pare, lepo plaća Soccer.

                            Comment


                            • nista furamo dalje poraz je bio ocekivan, sldece nedelje utakmice sezone sa nant i tad ce se videti dal smo nesto
                              Не постоји навијач Партизана који не зна Душкову епску реченицу: “Ми навијамо за Партизан пре свега зато што га волимо, а тек онда зато што је најбољи.”
                              Писао је и говорио чика Душко: “Партизан је добар. Толико добар да не морамо мрзети друге.” “Није увек лако, али је увек лепо навијати за Партизан.”“Ко је партизановац не треба му још много да би био срећан.” “Децо, водите рачуна како се понашате на Југу. Нисте у школи.”

                              Comment


                              • Nanter, ne Nant.
                                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                                Comment

                                Working...
                                X