Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bog

    sigpic

    Comment


    • Samo sam se bojao da se i Kinsi ne povredi. Kako bi ih ugazili da nismo bili ovoliko oslabljeni.

      Comment


      • Ja ne bih uvodio Kinsija protiv Barse, osim ako plej ne dodje...a ne verujem da ce stici na vreme.

        Bolje da bude zdrav za bitnije utakmice koje sam vec naveo u drugoj temi.

        Inace BB, Milutinov i pogotvo Kinsey
        Sva trojica roviti...

        Mnogo sam veci optimista posle ove utakmice, nego sto sam bio pre nje...kada je rec o ostatku sezone

        Comment


        • Ako izleti neko iz aviona na pleju imamo sansu protiv ciganstura.
          sigpic

          Comment


          • mislim da bi pobeda protiv barse bila prekretnica sezone
            Не постоји навијач Партизана који не зна Душкову епску реченицу: “Ми навијамо за Партизан пре свега зато што га волимо, а тек онда зато што је најбољи.”
            Писао је и говорио чика Душко: “Партизан је добар. Толико добар да не морамо мрзети друге.” “Није увек лако, али је увек лепо навијати за Партизан.”“Ко је партизановац не треба му још много да би био срећан.” “Децо, водите рачуна како се понашате на Југу. Нисте у школи.”

            Comment


            • Ljudi, ne zanosite se
              A i skapirajte da imaju 3 bitnije utakmice, koje mozemo da dobijemo. Do duse, samo smo protiv Budjavih favoriti i to ako dodje plej. A morao bi do tada majka mu stara

              Comment


              • Doci ce plej najkasnije za Nanter, ubedjen sam.

                To i Budiveljnik da dobijemo, mozda moze cak i to da bude dovoljno. CSKA ce valjda obezbediti plasman do poslednjeg kola i osim Tea ce malo ko biti motivisan.
                sigpic

                Comment


                • ako dobijemo budjave i nant to je siguran prolaz, bez ikakvih kalkulisanja, ali(jedno veliko ALI) treba dobiti nant u francuskoj
                  Не постоји навијач Партизана који не зна Душкову епску реченицу: “Ми навијамо за Партизан пре свега зато што га волимо, а тек онда зато што је најбољи.”
                  Писао је и говорио чика Душко: “Партизан је добар. Толико добар да не морамо мрзети друге.” “Није увек лако, али је увек лепо навијати за Партизан.”“Ко је партизановац не треба му још много да би био срећан.” “Децо, водите рачуна како се понашате на Југу. Нисте у школи.”

                  Comment


                  • Prezadovoljan sam!
                    Hvala svim igracima (samo mi je Musli pokazao da je nepopravljivi duduk) i strucnom stabu na fenomenalnoj veceri.
                    >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                    Comment


                    • Muslija treba uskoro terati i naci bilo kakvog domaceg centra koji igra solidnu odbranu i uvali 5-7 poena po tekmi. Mislim da to nije tako tesko naci. Gagic je napredovao koliko-toliko a ovaj kao iz FKP da smo ga doveli. Beskorisna masa.

                      Samo sto to Dule nece uraditi.
                      sigpic

                      Comment


                      • Odigrali smo dobro, nema se šta zameriti igračima. Bole oni ofanzivni skokovi Crvene zvezde na kraju produžetka. Takve stvari nismo jednostavno trebali da dozvolimo. Šta da se radi. Gagi je dokazao još jednom kakva je to budala od čoveka i koliko nam znači. Iz aviona se videlo koliko nam fale Bertrans i Leo, ali ponovo, ne želim da tvrdim da bi dobili Crvenu zvezdu da su oni bili u ekipi, mada bi sigurno igra bila mnogo drugačija. Osetila se ta potreba za dobrim učinkom sa klupe.

                        Jebiga, glavu gore, idemo dalje. Daj da se dobiju ove utakmice u EL. Budjavi moraju da padnu u Pioniru. Srce na teren i protiv Barse pa kako bude.
                        Originally posted by Brajkula
                        Veruj meni, radi kako hoćeš

                        Brajkula, 2014. N.E

                        Comment


                        • mislim da je u ovom trenutku sava lesic idealno resenje ali i nerealno, ako ga dovedu celu upravu treba u dupe poljubiti
                          Не постоји навијач Партизана који не зна Душкову епску реченицу: “Ми навијамо за Партизан пре свега зато што га волимо, а тек онда зато што је најбољи.”
                          Писао је и говорио чика Душко: “Партизан је добар. Толико добар да не морамо мрзети друге.” “Није увек лако, али је увек лепо навијати за Партизан.”“Ко је партизановац не треба му још много да би био срећан.” “Децо, водите рачуна како се понашате на Југу. Нисте у школи.”

                          Comment


                          • Prica se da cemo pokusati da dovedemo Kalinica.
                            Ja bih bio prezadovoljan takvim epilogom...

                            Comment


                            • Ja samo ne kapiram kako je Bezbradica prosao probu a nije Malesevic ili Zlovaric koji bi bili dosta korisniji al' ajde.

                              Prihvatio bih u ovom trenutku i Dusana Katnica samo da ima neko da odmori ove iscedjene ljude.

                              Razumem mozda donekle da su u klubu cekali TOP16 za jos pojacanja zbog teske situacije ali da se na pocetku ulozilo, evidetno je da bi se kasnije bar duplo vise zaradilo.
                              sigpic

                              Comment


                              • Sjajna utakmica momaka,prezadovoljan sam,falila nam je duzina klupe,ili jednostavno receno cist zdrastveni karton,sa Bertom i Leo produzetak se ne bi ni desio.Sve u svemu zasluzena pobeda Zvezde kao sto bi bila i Partizana da smo kojim slucajem dobili,jednostavno je takva utakmica bila.Sa Vujosevicem se slazem samo u jednoj stvari oko sudjenja a to je Marjanovicevih 3 sekunde u reketu,konstatna setnja,dozvoljavano mu je da bude redovno po 5-6 sekundi dok ne napravi izglednu poziciju,na svu njegovu nesrecu odbice mu se to od glavu,u El ne tolerisu takvu igru.

                                Comment

                                Working...
                                X