Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ljuba90 View Post
    Izgleda da pregovaramo sa nekim domacim igracem.
    Ko god da dodje bice od velike pomoci...rotacija vapi za bar jednim pojacanjem.
    Al taj i ako dodje doci ce za mesec-dva. Daj bre sad bilo sta slobodno sto ima, potpisi ugovor do kraja grupne faze samo da prodjemo dalje pa posle dovodi koga oces. Umrece bekovska linija totalno uskoro.

    Proslu tekmu nam sudio Ukrajinac, sad Francuz
    sigpic

    Comment


    • Ne bi bilo lose mozda nekoga dovesti na pozajmicu posto ima po Evropi nasih igraca koji, ili ne igraju uopste, ili igraju slabo.

      Comment


      • Jos 20 minuta.pomozi Boze!

        Comment


        • Bez Kinsija i Muslija.

          1% sansi imamo

          Comment


          • Ma bice ovde ogromna razlika. Ne mozemo mi ovo da iznesemo sa 6 igraca...jbg.

            Comment


            • Ja ovo ne mogu da gledam,razbice nas

              Comment


              • Ma nije problem sto ce da nas oderu, vec sto se i Leo izgleda ozbiljnije povredio.
                Odosmo mi u kurac ako on bude duze odsustvovao...

                A ne bi me cudilo da su ligamenti.

                EDIT: Dobro je sto Dule ubacuje Bezbradicu i Andrica. Pucice bruka, ali bitnije je da se vise niko ne povredi.

                Nadam se da ce neko pojacanje ubrzo doci, inace ode sezona.

                Comment


                • Najsvetliji trenutak vecerasnjeg meca!

                  http://www.youtube.com/watch?v=pPeje...ature=youtu.be
                  https://www.youtube.com/c/krkipfc

                  Comment


                  • bem ti lebac umalo me slog nije udario kad sam video rezultat

                    Comment


                    • Ma svesno je ovako odigrana utakmica. Bezbradica skoro 20 minuta...jos povreda Lea.

                      Mora klub da reaguje sto pre, mora se spasiti sezona.

                      Comment


                      • Dule says Westerman’s knee is to be examined, but it doesn’t look too serious at the moment. Hopes he recovers quickly.
                        Daj Boze da je sve bude u redu.
                        Protiv Zvezde verovatno bez njega i Muslija, takoda nemamo cemu da se nadamo.
                        Mada gubili smo tu prvu utakmicu i kada smo bili mnogo jaci od njih, tako da opusteno. Nema neku vaznost, osim sto je derbi

                        Comment


                        • Uopste nisam razocaran rezultatom,samo me zanima stanje Lea.
                          Jeste bruka (za fensi navijace) ali nekada moramo da dobijemo stvarnu sliku stanja i realnosti.
                          Na sta mislim,pa prvenstveno masa navijaca (ne mislim na ovaj forum) nema blage veze kako je ziveti,raditi i biti konkurentan u Evropi a pri tome to sve raditi u Srbiji.Jednostavno ne mozemo svake sezone pisati bajke i samo pisati stranice istorije.Prosto se ne moze protiv "prirodnih zakona i gravitacije".Mi nismo u poziciji da bilo sta biramo... od igraca pa na dalje,nego to nam je sto nam je.Apsolutno nemam nikakav problem i da sve utakmice izgubimo sa 158 koseva razlike - ja Partizanu verujem.Moze se pogresiti i u dovodjenju igraca pa ljudski je,niko nije masina da proceni igraca,niko nije masina da nam svaki igrac zatrpava kos protivnika a da pri tome publika uziva u igri... jednostavno ne moze UVEK.
                          Nema sumnje da ce ekipa naci nacina da se digne i da proradi kako treba,da li ce to biti dovoljno za TOP 16 ne znam (tesko ako Leo bude aut) ali nadam se da cemo spremno docekati finale ABA lige i naseg playoff-a pa da bude recimo kao prosle godine.
                          >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                          Comment


                          • Izgleda da su Leu otisli ligamenti, ali sutra ce se vise znati.

                            Jebem te sreco

                            Comment


                            • Originally posted by Ljuba90 View Post
                              Izgleda da su Leu otisli ligamenti, ali sutra ce se vise znati.

                              Jebem te sreco

                              Comment


                              • koliko mi nemamo srece to je strasno
                                http://www.b92.net/sport/kosarka/ves...&nav_id=778475
                                do marta nam preostaje borba za opstanak, od top 16 sam digao ruke
                                Не постоји навијач Партизана који не зна Душкову епску реченицу: “Ми навијамо за Партизан пре свега зато што га волимо, а тек онда зато што је најбољи.”
                                Писао је и говорио чика Душко: “Партизан је добар. Толико добар да не морамо мрзети друге.” “Није увек лако, али је увек лепо навијати за Партизан.”“Ко је партизановац не треба му још много да би био срећан.” “Децо, водите рачуна како се понашате на Југу. Нисте у школи.”

                                Comment

                                Working...
                                X