Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ljuba90 View Post
    Sutra oko podne cemo znati kakva je kazna.

    Nemam ni najmanju sumnju da smo najebali.
    Zanimljivo je da nam je protiv Fenera sudio Spanac, da se odluka o kazni donosi u Barseloni koja se i tek kako plasi Pionira. A Barselona je i najuticajniji klub u Evropi.

    Mnogo bih voleo da prodjemo u TOP16 uprkos svim sranjima, ali nisam optimista.
    Evo sad dolazim bas maltene isto ovo da napisem.

    Bice jebeno proci, sjebali su nas cigani tim porazom kuci od Nantera. Budiveljnik kuci dobijamo i kontam CSKA u poslednjem kolu ako do tad obezbede plasman. Sad, moguce je da ce i 3 pobede u nekom slucaju biti dovoljne a sa 4 kapiram da idemo dalje. U Istanbulu nema sta da trazimo, ostaje nam sad Moskva i Nanter u gostima posto kapiram da ce protiv Barse biti prakticno ista utakmica kao protiv Fenera.

    Jebi ga, nemamo para i samim tim ne odgovaramo EL.
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by S-Nash View Post
      Evo sad dolazim bas maltene isto ovo da napisem.

      Bice jebeno proci, sjebali su nas cigani tim porazom kuci od Nantera. Budiveljnik kuci dobijamo i kontam CSKA u poslednjem kolu ako do tad obezbede plasman. Sad, moguce je da ce i 3 pobede u nekom slucaju biti dovoljne a sa 4 kapiram da idemo dalje. U Istanbulu nema sta da trazimo, ostaje nam sad Moskva i Nanter u gostima posto kapiram da ce protiv Barse biti prakticno ista utakmica kao protiv Fenera.

      Jebi ga, nemamo para i samim tim ne odgovaramo EL.
      Ma dokle god ima teoretske sanse ja cu da se nadam. Verujem u ovaj tim, ali realno nam fali Berta i jos jedan igrac s' polja. Steta sto nemamo jos 150-200k eura.

      Comment


      • Ma naravno, imamo sanse, imamo i kvalitet i jedino sto moze da nas spreci je mentalna snaga ovog mladog tima. Bilo je i ranije ovakvih sudjenja ali smo uspevali da se izdignemo. Ovaj tim sa sve skracenom rotacijom lako upada u kontraritam i to je sustina.

        Dzoni moze da bude X faktor. Dule ga obozava i samo jos malo da udje u ritam, prvi centar laganeze. Jedan normalan centar i jeste nesto sto nam fali, jednako koliko i klasican prangijas(Berta).

        Nije tragedija i da se ne ode u TOP16 ali smatram da mozemo mnogo vise da pruzimo nego kojekakvi Nanter i Budiveljnik. Napredujemo konstantno i bicemo jos bolji nego sad + je moguce da dodje jos jedan igrac ako se plasiramo dalje + Berta pred kraj TOP16 faze.
        sigpic

        Comment


        • Mi imamo problem sto na nekim pozicijama imamo previse, a na nekim premalo igraca ili ih uopste nemamo. Uz to, mislim da smo najtanji na dve najvaznije pozicije, pleju i centru. Na kecu imamo Westermana koji igra toplo-hladno, koji jos uvek ne pokazuje u potpunosti talenat za koju Dule tvrdi da je ogroman, telo mu je podlozno povredama iz kojih se tesko vraca. Drugi je Dalo, koji je po meni veci potencijal od Westermana, ali je jos uvek jako mlad i neiskusan. Na centru imamo dva igraca ne nekog narocitog kvaliteta (Musli i Gagic) i jednog mladog koji jos uvek nije pokazao sta zna (Milutinov). Salic je tu da ponekad uskoci, ali ne moze da pruzi mnogo. Sto se ove prve dvojice tice, jedan ima solidnu tehniku - Musli, ali je kiloster, a drugi nema nikakvu tehniku - Gagic, ali ima snagu, skok i motoriku, tako da koji god od njih dvojice da je na terenu, mi gubimo na jednom polju. Uz to, obojica bas ne mogu da se pohvale svojom lucidnoscu u igri.

          Na cetvorci imamo Lovernja, koji igra centra, dakle sada ispada da imamo 5 centara. 90% igre se kod njega bazira na igru ispod kosa, jer je spolja veoma slab. Nema sut spolja (da, nekada ubode, ali nije to to) sto je za cetvorku velika mana. Dakle, ne moze da siri protivnicku odbranu, nema bas neku sposobnost da igra licem ili da pretrci nekog igraca pa zato uglavnom igra ledjima blize kosu i mnogo je mocan u skoku. Drugu cetvorku nemamo.

          Na trojci imamo samo jednog igraca T-Keja koji je dobar igrac, ali koji ne moze u visokom ritmu da izdrzi celu utakmicu. Fali nam Bertans koji se vraca tek u martu a bice potrebno puno vremena da se vrati na stare staze za sta, bojim se, u ovoj sezoni nece biti mogucnosti. Bezbradicu ne racunam, jer decko uopste ne dobija sansu.

          Imamo dva strasna beka zbog kojih u pojedinim intervalima ta pozicija mora da "ispasta" jer jedan od njih mora da ide na trojku. Samim tim je vece opterecenje na njima a to moze itakako da se oseti tamo krajem sezone.

          Kada se sve ovo uzme u obzir moze se videti da imamo jako puno problema sa selekcijom. Uz to, nemamo ni jednog iskusnog igraca (Osim T-Keja) a to moze da bude od izuzetne vaznosti u nekim momentima.

          Od prolaska u top16 nam mnogo toga zavisi, pocev od finansija i opstanka pa do selekcije i prodaje igraca za narednu godinu.

          Mislim da ce se od sledece godine ponovo krenuti u izgradnju nekog novog mladog tima, jer tesko da ce neko od ovih trenutnih igraca ostati jos jednu sezonu.

          Comment


          • http://sport.blic.rs/Kosarka/Evropsk...-crnog-plamena

            Da se covek najezi

            Comment


            • Izgleda da Musli i TK ne igraju u Moskvi.
              Sada smo definitivno bez sansi...

              Comment


              • Cska je pod pritiskom,oni moraju da pobede,tu vidim nasu sansu...

                Comment


                • Ma ne mozes pobediti u Moskvi sa 6 i po igraca u rotaciji.

                  Comment


                  • Originally posted by Ljuba90 View Post
                    Ma ne mozes pobediti u Moskvi sa 6 i po igraca u rotaciji.
                    Realnost nije stvar na koju se obaziremo. Pusti momke nek nas iznenade.
                    sigpic

                    Comment


                    • Vreme je da Bogdan poludi,prosli put je omasio pobedu,protiv njih

                      Comment


                      • Bogdanovic salje po burek

                        http://www.youtube.com/watch?v=TS0dFSTyhb0
                        https://www.youtube.com/c/krkipfc

                        Comment


                        • Kazu ljudi da ce kazna biti samo 7 hiljada Evra. Ako tako bude onda nam indirektno priznaju da smo pokradeni...

                          Jbg, samo da Dule i Pionir nastave sa "radom"

                          EDIT: Sad mi palo na pamet da se ova kazna odnosi na klub, a da za Duleta mozda jos nije odluceno...

                          Sad sam opet nervozan

                          Comment


                          • Originally posted by Ljuba90 View Post
                            Kazu ljudi da ce kazna biti samo 7 hiljada Evra. Ako tako bude onda nam indirektno priznaju da smo pokradeni...
                            Ma samo neka oni nama to priznaju, ionako nemamo nista od toga, ali da bar ne puknemo velike pare...

                            Comment


                            • Izgleda da pregovaramo sa nekim domacim igracem.
                              Ko god da dodje bice od velike pomoci...rotacija vapi za bar jednim pojacanjem.

                              Comment


                              • Uvek ponavljam,vise sam dosadan i Bogu i narodu... da je Berta tu SVEEEEE bi bilo apsolutno drugacije tj. vec bi bili u TOP 16 (u to nemam nikakvu sumnju).
                                >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                                Comment

                                Working...
                                X