Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vazi sto ce sudije dozvoliti da mi ovo pobedimo...

    EDIT: Ma treba izvesti igrace sa terena, ovo je oruzana pljacka!

    Comment


    • Ovo je sramota, ali evo kao satro vracaju, tehnicka za Kleizu...
      sigpic

      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
      -Jürgen Klopp

      Comment


      • Majku im jebe sta je ovde faul? Pa ovo je sramota...nema poente gledati!

        Comment


        • Krenuo ih sut i ovo je gotovo.

          Comment


          • Ma sramotno sudjenje, ako pobedimo, treba im dati orden.

            To je to, krenulo Bogdanovica, ovog njihovog naravno, jebi ga, ne moze se protiv vise sile.
            Last edited by Freshman; 08-11-13, 21:22.
            sigpic

            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
            -Jürgen Klopp

            Comment


            • Ovaj sto zamenjuje Vujosevica, izgleda kao neki mladji brat Toletu

              Comment


              • Tacno osecam da necemo proci u TOP16 zbog ove krajde.

                Aj u kurac, besan sam kao pas!!!!!!!!!!!!!!

                Comment


                • Napravili smo nevidjenu glupost, tacnije Vujosevic. Rezultat je bio tu, raspolozena publika, sve ok i onda covek napravi sranje. Posle toga debil Gagic i onda se sve raspade.

                  Sudije jesu napravile par gresaka, ali ne toliko da bi se digla ovolika dzeva. Glavni problem je bio u tome sto nije bilo domacinskog sudjenja a mislim da je to Vujosevic ocekivao.

                  Nije problem sto smo izgubili utakmicu, jer je to bilo i ocekivano, ipak igramo protiv ekipe koja jos uvek nije porazena u ovoj sezoni a potpuno je nepotrebno trositi reci o coveku koji je na klupi pomenutog tima. Problem je sto ce nas sada zatrpati kaznama zbog ovakvog ponasanja i trenera i navijaca.

                  I jos nesto, covek koji je u stanju da do poluvremena napravi 4 licne ne bi nikako trebao da bude u postavi Partizana. Ni to mu nije bilo dovoljno nego je na poluvremenu u guzvi ustinuo sudiju za ledja. Pa se onda pitamo cemu ovakav tretman u drugom poluvremenu.

                  Drago mi je da smo dobili Milutinova na ovoj utakmici. Decko svakako zasluzuje veci prostor od pajsera Muslija.

                  Comment


                  • tim je dao sve od seba ali nemoze se protiv sudijske mafije, utakmica protiv nant je utakmice sezone ako je izgubimo ispadamo ako pobedimo imamo sansu za prolaz
                    Не постоји навијач Партизана који не зна Душкову епску реченицу: “Ми навијамо за Партизан пре свега зато што га волимо, а тек онда зато што је најбољи.”
                    Писао је и говорио чика Душко: “Партизан је добар. Толико добар да не морамо мрзети друге.” “Није увек лако, али је увек лепо навијати за Партизан.”“Ко је партизановац не треба му још много да би био срећан.” “Децо, водите рачуна како се понашате на Југу. Нисте у школи.”

                    Comment


                    • Originally posted by Batman View Post
                      Napravili smo nevidjenu glupost, tacnije Vujosevic. Rezultat je bio tu, raspolozena publika, sve ok i onda covek napravi sranje. Posle toga debil Gagic i onda se sve raspade.

                      Sudije jesu napravile par gresaka, ali ne toliko da bi se digla ovolika dzeva. Glavni problem je bio u tome sto nije bilo domacinskog sudjenja a mislim da je to Vujosevic ocekivao.

                      Nije problem sto smo izgubili utakmicu, jer je to bilo i ocekivano, ipak igramo protiv ekipe koja jos uvek nije porazena u ovoj sezoni a potpuno je nepotrebno trositi reci o coveku koji je na klupi pomenutog tima. Problem je sto ce nas sada zatrpati kaznama zbog ovakvog ponasanja i trenera i navijaca.

                      I jos nesto, covek koji je u stanju da do poluvremena napravi 4 licne ne bi nikako trebao da bude u postavi Partizana. Ni to mu nije bilo dovoljno nego je na poluvremenu u guzvi ustinuo sudiju za ledja. Pa se onda pitamo cemu ovakav tretman u drugom poluvremenu.

                      Drago mi je da smo dobili Milutinova na ovoj utakmici. Decko svakako zasluzuje veci prostor od pajsera Muslija.
                      Bar 2 su diskutabilne, al' ajde.

                      Verujem da bismo pobedili da sudije nisu ovoliko jele govna. Sto se mene tice - velika sramota.

                      Comment


                      • Kolika god da je sudijska nepravda bila, dovoljna je da ovako mlad i neiskusan tim padne na psiholoskom planu, a onda zna se sta sledi. Dvostruki kriterijumi su bili, ocaj sudjenje realno, evo i Dule ih bas napusio, bojim se da ne popije neku kaznu zbog ovoga...
                        sigpic

                        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                        -Jürgen Klopp

                        Comment


                        • sudije treba uhapsiti pre izlaska iz zemlje
                          Не постоји навијач Партизана који не зна Душкову епску реченицу: “Ми навијамо за Партизан пре свега зато што га волимо, а тек онда зато што је најбољи.”
                          Писао је и говорио чика Душко: “Партизан је добар. Толико добар да не морамо мрзети друге.” “Није увек лако, али је увек лепо навијати за Партизан.”“Ко је партизановац не треба му још много да би био срећан.” “Децо, водите рачуна како се понашате на Југу. Нисте у школи.”

                          Comment


                          • E sada je Dule napravio sranje. Mada i ja bi ih pljuvao, stvarno su preterali veceras.

                            Ej, pa ne moze baja iz Ukrajine da nam sudi, nema logike.

                            Comment


                            • Preterao Dule, jos ako budu neke kazne i opet nista od TOP16. Navikli smo vec na ovakve stvari i morali su da ostanu skoncentrisani na mec.
                              sigpic

                              Comment


                              • Milutinov je vec sada bolji igrac, da ne pricamo oo kosarkaskom IQ (kod Gagica je i osnovna inteligencija duboko dovedena u pitanje), od ova ostala nasa dva centra...

                                Comment

                                Working...
                                X