Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • http://www.sportnetwork.rs/play/6068...red-budivelnik

    Znaci jebes mi sve ako Dule ne voli Bogdana vise od sina

    Comment


    • Кад смо већ код тога, је л' има бре Дуле породицу? Децу? (ван Партизана)
      Arise, Serbia!
      You fell asleep long ago,
      And have lain in the dark.
      Now wake up
      And rouse the Serbs!


      sigpic

      Comment


      • Originally posted by Uros94 View Post
        Кад смо већ код тога, је л' има бре Дуле породицу? Децу? (ван Партизана)
        Znam da ima sina.

        Comment


        • Ne secam se kad smo pobedili (uslovno receno) slabiju ekipu na gostovanju, tako da ne ocekujem mnogo od vecerasnje utakmice.
          Neka se momci iskidaju pa sta bude. Pionir je nasa sansa i mislim da cemo tuci nekog favorita. To bi moglo da bude dovoljno za TOP16.

          Comment


          • Vi necete Tripka a nama samo 5 igraca pokriva pozicije 1, 2 i 3. Nije on bas to sto nam treba ali ova petorica od kojih je jedan Dalo koji jos ne moze mnogo da pruzi, ima da umru za mesec dana. Gagi doduse nece. Treba nam bilo ko u rotaciji ko poseduje bilo kakav pristojan kosarkaski segment igre. Jedino sto Tripko konkretno ne bi bas bio jeftin. Ovo pricam zbog toga sto su Leo i Bogdan roviti i stvarno ce biti jebeno tamo. TK isto nije fizicki potpuno spreman. Ovi su ozbiljna ekipa, vec neko vreme u Evrokupu vaze za nekog koga svi zele da izbegnu. Bijemo to kuci ali ovo je velika sansa. Da je tu Berta ili jos jedan zahvalan igrac na bilo kojoj poziciji od 1 do 3, cenim da bismo danas dobili s obzirom na forme obe ekipe i uopste sveukupni kvalitet. Ovako ne ocekujem mnogo, najverovatnije poraz ispod 10 razlike i onda to ocistimo u BG.
            sigpic

            Comment


            • Mozda bas danas Kinsi poludi

              Comment


              • Tesko da ce vezati dve zverske utakmice, pogotovo sto nije dovoljno fizicki spreman za EL.
                Ja se uzdam u Milosava i Jo-a veceras.

                Comment


                • Za Tripkovica nema mesta u ovoj ekipi, ne moze on da igra nista drugo osim pozicije 2, a tu imamo tri igraca koji mogu to da pokriju...
                  Mislim da ce se jos jedan igrac na spoljnim pozicijama traziti kada se eventualno obezbedi prolaz u narednu fazu, sto se moze desiti i veceras, jer mislim da nas pobeda danas vodi skoro sigurno dalje...
                  Ukrajinci ovo moraju da pobede, a mi iz neke rasterecenosti i njihove moguce nervoze mozemo do brejka. Mada s obzirom na istoriju nasih gostovanja u EL posebno ovog tipa, svaki poraz do 5 razlike je dobar rezultat...
                  Ali bez obzira na realnost svi verujemo u pobedu i sto je najgore mi je i ocekujemo...

                  Comment


                  • Originally posted by Ljuba90 View Post
                    Tesko da ce vezati dve zverske utakmice, pogotovo sto nije dovoljno fizicki spreman za EL.
                    Ja se uzdam u Milosava i Jo-a veceras.
                    Imam osecaj da ce Mus Lee da odradi brutala rolu.

                    Zategnemo odbranu, skok maksimalno, Gagi da nosi ekipu i ajmo u TOP16.
                    sigpic

                    Comment


                    • Ako pobedimo danas,sledece nedelje ce biti ludnica,dolazi nam Zeljko,a zna se sta sledi

                      Comment


                      • Vidi se da Lea muci povreda

                        Comment


                        • Ima ovaj Budivelnik zajebane igrace, mislio sam da su boranija, ali kakvi, jos Srdjan kaze da imaju 10m budzet...
                          sigpic

                          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                          -Jürgen Klopp

                          Comment


                          • Odlicno kontrolisemo skok.
                            sigpic

                            Comment


                            • Bogdan breeeeeeeeeee!!!

                              Plodi od samog starta, Kinsey isto raspolozen.
                              sigpic

                              Comment


                              • Koliko je Dule "omeksao". Mislim da smo u ovih 7,8 utakmica vise puta sutnuli sa poludistance nego za celu prethodnu sezonu

                                Dobro je, svestan je da ima solidne sutere. TK je odlican sa poludistance, a Leo, BB i DM su takodje dobri.

                                Nije ovo lose za sad

                                Comment

                                Working...
                                X