Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Извалите како се Кинзи није ништа претерано радовао када је закуцао, а погледајте после кад је Богдан залепио Костовског на крају меча. Паметно му је то, да се не радује као Загребчани својевремено.

    Arise, Serbia!
    You fell asleep long ago,
    And have lain in the dark.
    Now wake up
    And rouse the Serbs!


    sigpic

    Comment


    • Ovi njihovi, kad su prosle godine bili u Pioniru, skandirali su Kosovo je Srbija, ubi siptara itd, a sad ovako, bravo za njih
      https://www.youtube.com/c/krkipfc

      Comment


      • Al` kako se Zofri dokopao ove lopte za poslednji napad
        >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

        Comment


        • Originally posted by AIRBORNE View Post
          Al` kako se Zofri dokopao ove lopte za poslednji napad
          Covek radi ono sto je Roberts radio u final four sezoni.

          Comment


          • http://www.mozzartsport.com/vesti/vu...ipkovicu/64025

            Daj ga bre ovamo bre, da pravimo havariju s njim. 5 trojke svaku utakmicu da uvali!
            sigpic

            Comment


            • Realno je Tripko tip igraca kakav nam bas ne treba u ovom trenutku

              Comment


              • Originally posted by Ljuba90 View Post
                Realno je Tripko tip igraca kakav nam bas ne treba u ovom trenutku
                Idemo prvi napad, krug za Urosa!

                Sad kad vidim ovo zalim sto nas je 2 sezone jebeni Limar vodio kad smo imali vise kesa nego sad jer bi 100% ovo jos mocnije bilo ali i ovo je do jaja. Prosle sezone odradili selekciju, kostur tima je ostao, izasli jaci iz svega i dosao TK koji je mozda i najveci profesionalac od svih stranaca koji su dolazili, na stranu kosarkasko znanje. Fizicki i dalje nije na 100% ali gine za tim, trosi lopte racionalno, odbrana 1 na 1 bolest, ma ne znam vise ni sta da kazem za njih osim da mi srce puno ko mreza Kirana Vestvuda iz kola u kolo. Gazimo Ukrajince tamo i prakticno overavamo TOP16. Berta se vraca pred kraj TOP16 faze i nekom trojkom nas vodi u TOP8. Pun gas!
                sigpic

                Comment


                • Ma kakav Tripko, suvisan je. Nama treba 4, i to neka raznovrsnija cetvorka koja vise naginje ka trojci, to kad bi nasli, vr' brate. A moze i obicna cetvorka, samo da je imamo u rotaciji, ima da umremo tamo negde posle Nove sa ovim roosterom.
                  sigpic

                  “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                  -Jürgen Klopp

                  Comment


                  • Originally posted by Freshman91 View Post
                    Ma kakav Tripko, suvisan je. Nama treba 4, i to neka raznovrsnija cetvorka koja vise naginje ka trojci, to kad bi nasli, vr' brate. A moze i obicna cetvorka, samo da je imamo u rotaciji, ima da umremo tamo negde posle Nove sa ovim roosterom.
                    Ma cetvorka nije pod must. Kada se Milutinov vrati, Gagic ce menjati Jo-a i mislim da je sposoban za 10ak minuta.
                    Vise nam treba neki iskusan plej...

                    A najbolje bi bilo neka klasa od centra, mada se to nece dogoditi.

                    U svakom slucaju ko god da dodje a da ne igra dvojku ce nam posluziti...

                    Comment


                    • Ja zaboravio Milutinova...
                      sigpic

                      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                      -Jürgen Klopp

                      Comment


                      • Originally posted by Freshman91 View Post
                        Ja zaboravio Milutinova...


                        Samo da se vise ne povredjuje i startni centar za mesec, dva.

                        Comment


                        • Ови кажу тројка, ви...

                          Originally posted by Freshman91 View Post
                          Ma kakav Tripko, suvisan je. Nama treba 4, i to neka raznovrsnija cetvorka koja vise naginje ka trojci, to kad bi nasli, vr' brate. A moze i obicna cetvorka, samo da je imamo u rotaciji, ima da umremo tamo negde posle Nove sa ovim roosterom.
                          Originally posted by Ljuba90 View Post
                          Ma cetvorka nije pod must. Kada se Milutinov vrati, Gagic ce menjati Jo-a i mislim da je sposoban za 10ak minuta.
                          Vise nam treba neki iskusan plej...

                          A najbolje bi bilo neka klasa od centra, mada se to nece dogoditi.

                          U svakom slucaju ko god da dodje a da ne igra dvojku ce nam posluziti...
                          Значи неки Леброн Бодирога би нам легао као будали шамар.
                          Arise, Serbia!
                          You fell asleep long ago,
                          And have lain in the dark.
                          Now wake up
                          And rouse the Serbs!


                          sigpic

                          Comment


                          • Ma Dule kaze da necemo nikoga dovoditi. Ja se nadam da laze

                            Comment


                            • Originally posted by Ljuba90 View Post
                              Ma Dule kaze da necemo nikoga dovoditi. Ja se nadam da laze
                              Laze 100%...

                              Ja mnogo ocekujem od Milutinova, nadam se da ne ocekujem previse.
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment


                              • Kinsijeve majstorije

                                http://www.youtube.com/watch?v=uaw7o...ature=youtu.be
                                https://www.youtube.com/c/krkipfc

                                Comment

                                Working...
                                X