Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kakvo kucanje Dangubica
    Nema dalje...

    Comment


    • Jos jedna lagana pobeda, rekao bih sa nekih 50% snage. Ne zeli Dule da se izivljava nad Milojem, a i ne zeli da ovi momci polete.
      Ovo sto Leo igra je jedan potpuno novi nivo. Brdo poena, 7 asistencija, mnogo bolji u odbrani nego prosle godine. Nisam ocekivao ovoliki skok u njegovoj igri.
      Jo danas malo bolji, ali vidi se da jos nije svez. Gagic je pukotina teska...covek kada je usao u igru napravio 2 faula za 3 sekunde
      Musli veoma dobar i nadam se da ce drzati taj neki podnosljiv nivo, a Djoko je igrao samo par minuta...jos ga je i Dule nesto izbacio, kapiram da je napravio neko sranje. No tako je bilo i sa Bogdanom prosle sezone, pa nema razloga za brigu. BB racionalno igra, dobro sutira...verujem da i njega "odmara". Kapiten kao i uvek grize bez prestanka. Dallo na momente pokazuje neverovatan potencijal, imao je i 5 asistencija. Kinsey postaje vodja ove mlade ekipe, zaista i dalje ne verujem da takva zver igra za nas. Bezbradi ono malo sto je bio na terenu je fino odigrao u napadu.

      Moram reci da me je Radovic bas odusevio i nadam se da ce on i Danga dogodine u KKP.
      A Nemanjino kucanje je cista bolestina

      Pre utakmice u kaficu na metar od mene stoji Varda. Da se useres
      Dallo isto bio tu (kupovao neki sok )...krv ti jebem koliki raspon ruku ono cudo ima
      Bio i kapiten, ali nisam hteo da ih smaram da se slikamo.

      Lepo vece u punom Pioniru

      EDIT: Jos jedna stvar - imali smo oko 30 asistencija i bolestan % za 3 poena. Ovo nije moj Partizan

      Comment


      • Nadjite Kinsijev tviter profil. Covek je istrolovao sve nase igrace za spavanje u busu
        Kakav car!

        Comment


        • A Duleta ne sme da slika

          Comment


          • Ocajno igramo u napadu, samo Jo i Kinsey ubacuju nesto. Ostali mrtva kapa.
            sigpic

            Comment


            • Ovo je bilo i ocekivano, ne moze svaki put da ide ko u prva dva kola.

              Comment


              • Originally posted by trigger View Post
                Ovo je bilo i ocekivano, ne moze svaki put da ide ko u prva dva kola.
                Ono jeste istina, mada opet ocekujem da ih sameljemo u drugom. Musli poceo bas lepo da igra. 5p, 6s, 3a. Ako on bude na vecem nivou nego prosle godine, bice super.

                EDIT: Otvorila Krka poluvreme sa 9:0, Milosavljevic vola ne moze da ubode.
                Last edited by colke995; 12-10-13, 18:59.
                sigpic

                Comment


                • http://www.mondo.rs/a624160/Sport/Ko...dobar-dan.html

                  Da ti zastane dah

                  Comment


                  • http://www.mondo.rs/a624387/Video/Mo...josevicem.html

                    Comment


                    • Gledao sam sinoc bas interesantan intervju s njim na RTS-u...
                      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                      #the return

                      Comment


                      • Originally posted by AK47 View Post
                        Gledao sam sinoc bas interesantan intervju s njim na RTS-u...
                        Ja nisam mogao, ali mislim da ima na njihovom sajtu. Valjda je i Duda bio gost?

                        Comment


                        • Ima na njihovom sajtu. Trebalo je da bude i Radonjic ali je bio na treningu u Areni. Bilo bi to zanimljivo za gledanje znajuci njihov odnos.
                          Na celom svetu samo Crvena zvezda

                          Comment


                          • http://www.rts.rs/page/tv/ci/story/1...%E2%80%9C.html
                            Dayman (a-a-ah...)
                            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                            Champion of the sun (a-a-ah...)
                            You're a master of karate and friendship
                            For everyone

                            Comment


                            • Originally posted by Ljuba90 View Post
                              Ja nisam mogao, ali mislim da ima na njihovom sajtu. Valjda je i Duda bio gost?
                              Nije bio gost u emisiji nego imali vec snimljeno s njim pa ono komentarisao stanje u kosarci i u klubu u kojem je on predsjednik...on i predsjednik OFK-a
                              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                              #the return

                              Comment


                              • Veceras imamo nekih 5% sansi da bijemo Barsu. No, ako momci budu izginuli na terenu - onda je sve moguce.
                                Rastereceni smo, nemamo sta da izgubimo, a mozemo mnogo da dobijemo.

                                Samo hrabro momci!

                                Comment

                                Working...
                                X