Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Deluje li jos nekome da je Andric totalno zalutao u ovaj tim?
    Gledao sam ga u reprezentaciji letos i malo na pripremama sada i mislim da decko apsolutno nema mesta za 12, ni po trenutnom kvalitetu, a ni po nekom potencijalu i da je tu iz nuzde zato sto nemamo bolje resenje...
    Videcemo koliko ce ga Dule koristiti ali mislim da se nece bas naigrati...

    Comment


    • Originally posted by Uros94 View Post
      Него, да немамо ми већ сада превише странаца у тиму, како беше гласе правила?
      Mislim da su dozvoljena 4 stranca, jedino ako nesto nije promenjeno u medjuvremenu, a mi ih imamo 5. Ako sve bude kako treba, mislim da ce sa tog spiska otpasti Dalo, a da umesto njega ulece Andric.

      Comment


      • Comment


        • Originally posted by K.Garnett 5 View Post
          Deluje li jos nekome da je Andric totalno zalutao u ovaj tim?
          Gledao sam ga u reprezentaciji letos i malo na pripremama sada i mislim da decko apsolutno nema mesta za 12, ni po trenutnom kvalitetu, a ni po nekom potencijalu i da je tu iz nuzde zato sto nemamo bolje resenje...
          Videcemo koliko ce ga Dule koristiti ali mislim da se nece bas naigrati...
          Presmesan igrac Andric ali situacija je takva kakva je.
          sigpic

          Comment


          • Navikli smo da nam svake sezone fali 1 ili 2 igraca. Nista strasno, reklo bi se po rezultatima

            Comment


            • Zabrinuo bih se da smo nabavili sve koji nam trebaju. Ne bi bilo zanimljivo
              It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

              Comment


              • 4 stranaca vazi samo za domaca takmicenja(Kup i pasteta liga), koliko znam Radnicki je prosle sezone u ABA ligi imao gomilu.Ko zna ko bi od stranaca mogao da ode pred pocetak pasteta lige, Gordon nam je sa njegovim odlaskom resio taj problem prosle sezone.Ako nista drugo nece biti problem da Dala posalju bilo gde na pozajmicu.

                Jedino ako nisu ni za ABA'u stavili ogranicenje stranaca.

                Comment




                • Na promociji tima

                  Comment


                  • Jel' ovo promocija ili igramo utakmicu?

                    INSTITUCIJA bre!
                    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                    Comment






                    • Comment


                      • Zna se ko je najbolji igrac

                        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                        Comment


                        • http://www.mondo.rs/a620154/Video/Sp...crno-bele.html



                          Iskreno mislim da smo najveci klub Evropi. Da, rekao sam to.

                          EDIT: Dule: "Brace yourselves, spring is coming"

                          Comment


                          • Ja mislim da su ovi nasi stranci vec sada na "adrenalinskim drogama".
                            Verovatno su bili kao mala deca u Diznilendu Jos kao radni dan,kisan dan,liga sampiona na teveu...
                            Zaista je K.K.Partizan u TOP 4 - u evropskoj istoriji ove igre.
                            >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                            Comment


                            • *
                              Evo i malo kako je bilo na promociji !

                              I malo Zo !
                              >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                              Comment




                              • Comment

                                Working...
                                X