Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Samo da nas ne ispali

    Comment


    • Originally posted by NebojsaNS View Post
      Gledajte sad kad coravi povileni pa dovede nesto u slicnom rangu na 4 kod nas. I jedni i drugi cemo biti jaki kao crna zemlja ove godine, niko se u Bgu nece naigrati.
      To sam bas hteo da napisem

      Comment


      • Djordje Matic potvdio... to je onda gotova stvar

        AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

        Comment


        • Gorece Pionir Dosla Leova sestra u Srbiju
          Last edited by Vule_89; 09-09-13, 19:26.

          Comment


          • http://www.kkpartizan.rs/sr/vest.php?id=1355

            Idemo!

            Comment




            • Srecan sam ko malo dete

              Comment


              • Originally posted by Ljuba90 View Post


                Srecan sam ko malo dete
                Idem da se napijem sada, popicu i u vase ime...
                sigpic

                β€œWe have to change, from doubters, to believers, now.”
                -JΓΌrgen Klopp

                Comment


                • Dobar igrac, malo pogubljen zadnjih par sezona, ali poseduje kvalitet to je sigurno.
                  sigpic


                  "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                  Comment


                  • Originally posted by Ljuba90 View Post


                    Srecan sam ko malo dete
                    Neko je stalkovao lika, jbt printscreen 20 sekundi kako je objavio.
                    Na celom svetu samo Crvena zvezda

                    Comment


                    • Koja ce to odbrambena ekipa da bude Bog te ubio Offense wins games, defence wins championships!
                      sigpic

                      Comment


                      • Sasvim neocekivano, i sto se tice solidnog imena a i karakteristika igraca. Ocekivao sam neku cistu(jacu)trojku ali videcemo sta ce Dule iskombinovati i ko ce jos doci...
                        Mozda ovo znaci i spustanje Bogdana na keca pre svega u nekim defanzivnim postavkama (sto prizivam jos od polovine prosle sezone) gde je Projekat neupotrebljiv...

                        Comment


                        • Cini mi se da ce i DMB igrati malo vise na poziciji 3 ove sezone bar dok se Berta ne vrati. Ima on kvalitet za to. Ocekujem jos jednog igraca za pozicije 3/4 koji ce da bude back-up i plus mozda neki potez oko Gagija i Muslija.
                          Last edited by colke995; 09-09-13, 23:24.
                          sigpic

                          Comment


                          • Joffrey Lauvergne ‏@1JOLOLO 24m
                            @TK_Kinsey welcome to your new family.we Will kill everybody this season πŸ†πŸ˜πŸ†πŸ™
                            sigpic

                            Comment


                            • Samo da kazem da od Gagija ocekujem velike stvari ove sezone, iako je i prosle bio sjajan.
                              Kazu ljudi da je bas dosta fizicki napredovao, a vec je bio zivotinja. Na pripremama je pokazao odlicnu igru u napadu.

                              Kapiram da ce Jo i on biti glavni igraci, a da ce Leo, BB i Kinsey iskakati iz drugog plana.
                              Tarence je fenomanalan defanzivac i skakac, kazu da je on zeleo da dodje u Partizan i da zna bas dosta o klubu. Ako pored toga bude probijao kao sto zna i pogadjao otvorene suteve - dobili smo zver. Ako bude ispod tog nivoa - dobili smo odlicnog igraca.

                              Milutinov bi takodje mogao da bude "otkrovenje" sezone, dok mislim da Salic nije jos za neku ozbiljniju ulogu. Ali takodje mislim da ce biti strasan, ali bas strasan igrac.

                              Voleo bih da Muslija zamenimo nekim boljim centrom, ali ne verujem da ce se tako nesto destiti, pogotovo ako Milutinov bude eksplodirao.
                              U svakom slucaju Gagic, Musli, Dzoni i Jo ce i tek kako moci da pariraju protivnickim peticama.

                              Backup cetvorka moze biti jako bitan faktor za uspesnost sezone, jer ako ubodemo sa tim igracem onda bi Jo mogao da igra peticu po potrebi. Od te cetvorke ocekujem samo skokove i odbranu, napad ce imati ko da igra.

                              Sve u svemu - bice ovo veoma zanimljiva sezona.

                              Comment


                              • Iskren da budem, nisam ocekivao ovako zvucno pojacanje. Price da covek zna dosta o klubu i da je njegova zelja bio Partizan su vrlo verovatno istinite, jer Dule ne dovodi nekog stranca koji nece biti maksimalno posvecen i privrzen klubu.

                                Mislim da smo sada kompletirani, fali jos jedna backup cetvorka i tu ne ocekujem neko zvucno ime pogotovo kada se uzme u obzir da imamo 4 visoka igraca od kojih je jedan klasicna cetvorka, a jedan moze bez problema da je igra (Gagic). Mislim da cemo potpisati Malesevica, jer nam treba jedan dobar suter poput njega i on ce biti backup Kinseyu.

                                Mi vec sada igramo odlicno i to bez prve petorke (osim Milosavljevica). Tacno je da igramo protiv slabijih ekipa, ali je isto tako i sa njima proteklih sezona u pripremama znalo da bude neizvesno. Od same pomisli kako ce sve to izgledati kada se pridruze jos i zveri iz reprezentacija me hvata jeza.

                                Comment

                                Working...
                                X