Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja ga imam kao prijatelja na fb.

    Posto Miko i Uros imaju vremena na pretek, preporucujem im da pogledaju ovo.Ja sam Partizan poceo da gledam od 2000 godine kada sam imao 9 godina, pa me ne cudi sto se mladje generacije ne secaju Frederika.



    Comment


    • Fredi ludak najveći. I ja sam bio tako klinac kao ti Mariću bio kod brata u Leskovcu, Partizan igrao sa KK Zdravlje, ondašnji jak leskovački košarkaški klub. Fredi, Brown, Krstić ... Ma ekipčina.
      Originally posted by Brajkula
      Veruj meni, radi kako hoćeš

      Brajkula, 2014. N.E

      Comment


      • A Fredi je u prvoj utakmici delovao kao najgori igrac svih vremena, ali zato posle sta je radio

        Se secate kada je ukrao onu loptu na pola terena, pa je odma sutnuo i paf - trica

        Comment


        • Originally posted by Ljuba90 View Post
          A Fredi je u prvoj utakmici delovao kao najgori igrac svih vremena, ali zato posle sta je radio

          Se secate kada je ukrao onu loptu na pola terena, pa je odma sutnuo i paf - trica
          To i dan danas ne mogu da nadjem, bilo fazon jedna sekunda do kraja poluvremena i to protiv valjda Zeleznika
          It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

          Comment


          • Originally posted by Ljuba90 View Post
            A Fredi je u prvoj utakmici delovao kao najgori igrac svih vremena, ali zato posle sta je radio

            Se secate kada je ukrao onu loptu na pola terena, pa je odma sutnuo i paf - trica
            To mi je najupecatljivije iz tih sezona. Kao i uvek, gledao Partizan sa dedom ako nismo na utakmici ali bio bolestan to vece. Odem u wc, povratim i vratim se a deda skace i ne moze od soka da progovori sta je video. On slozio ludacku facu zbog trojke a ja zbog stomaka, ne znas ko je ludje izgledao. Those were the days.
            sigpic

            Comment


            • Ja se secam da je imao par ludackih zakucavanja.A i mislim da je debitovao u dresu Partizana kada su igrali sa nekim u Evroligi, a dan-dva pre toga je tek bila ozvanicena saradnja.I pokidao je u svom debiju, ubacio je vise od 10 poena.

              Comment


              • Originally posted by prskaj View Post
                To i dan danas ne mogu da nadjem, bilo fazon jedna sekunda do kraja poluvremena i to protiv valjda Zeleznika
                Da, da. Tada (ili neki drugi put) im je dao 40 poena ali smo izgubili

                Comment


                • Odigrao je Fredi odlicno u debiju, dosao je prakticno to jutro nekim ludackim letom, mediji objavili popodne a on zaigrao uvece. Odmah se videlo da je opasan, po meni uz Freemana najbolja strana dvojka koja je igrala u tom periodu.
                  Na celom svetu samo Crvena zvezda

                  Comment


                  • Originally posted by Ljuba90 View Post
                    Krv vam jebem vi se ne secate Fredija

                    @ Miko, Stepp se odao kocki
                    On je valjda snimio spot za Zoranom i Panticem

                    Comment


                    • Originally posted by NebojsaNS View Post
                      Odigrao je Fredi odlicno u debiju, dosao je prakticno to jutro nekim ludackim letom, mediji objavili popodne a on zaigrao uvece. Odmah se videlo da je opasan, po meni uz Freemana najbolja strana dvojka koja je igrala u tom periodu.
                      Ma bio je bas smotan na nekoj od pocetnih tekmi, koliko se secam.

                      Comment


                      • Originally posted by Ljuba90 View Post
                        Jbt najezio sam se na 8:50 kad je himna pustena
                        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                        Comment


                        • Шоне, LBJ, шта знате о преговорима Партизана са Потом?
                          Arise, Serbia!
                          You fell asleep long ago,
                          And have lain in the dark.
                          Now wake up
                          And rouse the Serbs!


                          sigpic

                          Comment


                          • Cuo danas kao i vecina. Kao izjavio da bi presao u Partizan i radio sa Vujosevicem. Videcemo, mi cemo pustiti Cvetkovica izgleda pa ce nam trebati plejeva, pogotovo domacih.
                            Na celom svetu samo Crvena zvezda

                            Comment


                            • Originally posted by Uros94 View Post
                              Шоне, LBJ, шта знате о преговорима Партизана са Потом?
                              Jedan od igraca koji se posmatraju ali cekamo prvo da sredimo finansije.
                              sigpic

                              Comment


                              • Ja koliko znam, ne postoji kontakt s nase strane.

                                Comment

                                Working...
                                X