Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mene Musli najvise fascinira , na terenu ubedljivo najmrtviji , kao covek bez duse da se krece , da nema zivota u njemu a u svlacionici najzivlji
    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

    Comment


    • Dragane,sine Dragane
      Originally posted by Casiraghi
      Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
      Originally posted by Casiraghi
      Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

      https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
      Originally posted by Casiraghi
      Srecan Mane svima koji slave.

      Comment


      • Davis na vezi

        Jooooj koliko mi ga je zao. Dao bih i titulu samo da se nije povredio.

        Mnogo me podseca na jednog veoma dobrog drugara, mozda sam i zato do jaja tuzan.

        EDIT: Jel dovodimo Bobija? Ili ce Coki da krade?

        Comment


        • Bogdan da nije kosarkas, bio bi profesionalni ubica.
          Sunce ti jebem kakav on pogled ima. Da se on pita finale bi se opet igralo i on bi opet sutirao sa 9 metara

          Inace revizirao je ugovor i sada su mu ostale jos 3 godine

          Comment


          • Comment


            • Colovic je master klipova, uvek obuhvati tacno ono sto treba sve do detalja. Steta sto nema bar upola cigansku propagandu i reklamiranje.
              sigpic

              Comment


              • http://www.mondo.rs/s293857/Sport/Ko...ran_racun.html

                Ovo je sramota!

                Comment


                • Definitivno smo dobili novog ubicu posle Novice Velickovica, to je Bogdan Bogdanovic!

                  Mislim da nam preko leta sigurno odlaze Lucic i Cakarevic, a mozda i Milosavljevic. Siguran sam da bi i Bertans imao primamljivih ponuda da se nije povredio. Bice zanimljivo videti da li ce Dule nesto da menja na petici, da li je zadovoljan igrama Gagica i Muslija. To bi, po meni, bilo to, ne verujem da ce da oteraju Gordica, jer je ok za drugog pleja i manju minutazu. Takodje mislim da nece dovoditi ni cetvorku.

                  Comment


                  • Брат!

                    https://twitter.com/DBertans_44/stat...95425748451329

                    Дебели сазвао хитну конференцију за 14:00.

                    U Srbiji nije moguce dobiti finansijsku pomoc privatnih firmi, bez odobrenja drzave.
                    Pravi se igra da budemo kaznjeni i ja i Covic, a on je samo gazda Zvezde i mogu da ga kazne samo zabranom sedenja pored terena.
                    Partizan nikada nije bio tim bilo koje vlasti, niti ga interesuje ko je vlast. Pomoc drzave dobili smo tek po plasmanu na F4 EL.
                    Jeste, desilo se to sa Jurasom, ali i Covic je 1999. udario sudiju Ljucu pa ga ne treba gledati samo kroz taj postupak.
                    Ja sam se tokom sezone vise salio sa Covicem, kao kad imate igracku, pa je pipnete, a ona kmeci...
                    Partizan ce nastaviti da osvaja trofeje. A drzava koja se stavi na jednu stranu, nije drzava svih gradjana.
                    Izvinjavam se sto je polemika Covica i mene presla granicu dobrog ukusa (za one koji ga imaju)
                    Posto je draft pik San Antonija, Bertans ce mozda biti operisan i u Americi, ako oni budu insistirali. Pauza najmanje 6 meseci.
                    Svi igraci su slobodni da odu. Oni su vezani za klub i mene, imaju moral, ali moral ne moze da bude supstitucija za pare.
                    Arise, Serbia!
                    You fell asleep long ago,
                    And have lain in the dark.
                    Now wake up
                    And rouse the Serbs!


                    sigpic

                    Comment


                    • Ali Coki zvani jadna sam bivsa pandurcina odvratna, nudio ugovore Lucicu, Bogdanu, Berti, Milosavu tokom cele sezone. Gagiju budali nudio sve neisplacene zarade i 300k ovaj ga nahranio onim sto se bas i ne jede.

                      Comment


                      • Tako je Dule, samo jebi sada. Samo jebi!




                        Comment


                        • U Srbiji nije moguce dobiti finansijsku pomoc privatnih firmi, bez odobrenja drzave.
                          Za sve one koji pricaju da Zvezda ne dobija pare od drzave vec da ima mnogo privatnih sponzora, ovo je apsolutno najveci problem u celoj prici...
                          Svi oni koji misle da je drzava raspad i slicne stvari, i dalje ima apsolutnu kontrolu kod svih malo vecih poslova-sto finansijskih sto uopste privrede u zemlji...

                          Comment


                          • 14. km je pao, ali Kadinjača nikada neće.
                            It is not the violence that sets a man apart.
                            It's the distance he's prepared to go.

                            Comment


                            • http://www.kkpartizan.rs/sr/vest.php?id=1331
                              Originally posted by Brajkula
                              Veruj meni, radi kako hoćeš

                              Brajkula, 2014. N.E

                              Comment


                              • DB‏@DBertans_44
                                I'm not the first and definately not the last one... No need to be sad for me, that's part of basketball. #positive

                                Jebace vas Davis Bertans

                                Comment

                                Working...
                                X