Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mladji smo, brzi smo, jaci smo, borbeniji smo, motivisaniji smo, imamo bolju atmosferu unutar tima, igramo mnogo bolju odbranu, imamo veca muda, fzicki smo spremniji, tri puta vise i tri puta bolje treniramo (bez trunke preuvelicavanja), imamo boljeg trenera, jednostavno smo bolji za desetak razlike u ovom trenutku, minimum.

    Kako je lisac Debeli tempirao formu, sve mu jebem ludo Koliko smo svezi, brzi, poletni, atletski besprekorni... 7 sati dnevno treniraju momci mesecima unazad, i to kako treniraju, napredak je vise nego ocigledan... Nijedan trener ne znaci nijednom timu koliko Vujosevic Partizanu...

    Milosav brat najveci, pitbul, bez trunke talenta do komplentnog i legitimnog EL beka Kako on cudno trci, vodi loptu, deluje kao oni rukometasi na basketu, nista nema kosarkasko ali je krvavo trenirao citav zivot, cutao, ucio, ginuo i eto ga...

    On ce imati svoj ofanzivan ucinak i u sledecoj partiji, povredjeni Rakocevic ne moze da ga cuva i dace mu Gagi sigurno desetak poena, bice dovoljno od njega. Leo, Lovernj, Bertans i Bogdan ce odigrati bolje nego danas. Tim smo i uvek neko drugi iskoci.

    Mislim da dobijamo i drugi mec uz malo vecu muku ali opet manje-vise rutinski, nekih 10 razlike (ako se zavrsi uopste)...
    Cuj prvi maj

    Comment


    • Originally posted by apacrow View Post
      Kad pogledas ove slike, pogotovo iz loze, tek onda vidis kolika smo mi zapravo institucija.
      To je to. Sustina. Zatvaraj radnju.

      P.S.



      Ovo nema veze sa derbijem jer je Davis podbacio

      Comment


      • Jel moze neko da mi da link o nekom dokumentarnom filmu o Partizanu ili klipu, cuo sam neke price, ali nisam gledao, zna li mozda neko o cemu se radi?
        sloboda ili ništa

        Comment


        • Originally posted by chofy88 View Post
          Jel moze neko da mi da link o nekom dokumentarnom filmu o Partizanu ili klipu, cuo sam neke price, ali nisam gledao, zna li mozda neko o cemu se radi?




          Na

          Comment


          • Zahvaljujem
            sloboda ili ništa

            Comment


            • Sada bi se posprdali sa onom grupom u evroligi, ali jbg, trebalo je ove sjajne mlade momke uigrati. Valjda ce se Vucic udostojiti se da barem delimicno pomogne i kk Partizan u poredjenju sa donacijama upucenih ciganima.

              Comment


              • Originally posted by CARTEL1970 View Post
                Sada bi se posprdali sa onom grupom u evroligi, ali jbg, trebalo je ove sjajne mlade momke uigrati. Valjda ce se Vucic udostojiti se da barem delimicno pomogne i kk Partizan u poredjenju sa donacijama upucenih ciganima.
                Kakve donacije, o cemu vi pricate? Od drzave dobijamo slicno para i vi i mi, cak vi vise jer imate dvostuko jaci ugovor sa Telekomom (mts), vi 800k mi 400. Zvezdi drzava nije pomogla finansijski nego pravno (kao sto i vama pomaze zbog neplacenog poreza, sto je i normalno jer su drzavni klubovi) i nije nista radio Vucic nego je jedini koji se nesto eksponirao Djilas. Mi imamo vise para, ali iz privatnih a ne drzavnih izvora, prekinite da se kacite na spinove.
                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                Comment


                • Ne brukaj se Sone.

                  Comment


                  • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                    Ne brukaj se Sone.
                    Ne brukam se, pricali smo jednom ja i ti vec na tu temu o drzavnim i privatnim sponzorima. Doduse na fejsu Nisu te razlike toliko drasticne da se pravi neki odnos David protiv Golijata.
                    Na celom svetu samo Crvena zvezda

                    Comment




                    • Od sinoc je on moj omiljeni teniser, braaat
                      sloboda ili ništa

                      Comment


                      • Originally posted by NebojsaNS View Post
                        Kakve donacije, o cemu vi pricate? Od drzave dobijamo slicno para i vi i mi, cak vi vise jer imate dvostuko jaci ugovor sa Telekomom (mts), vi 800k mi 400. Zvezdi drzava nije pomogla finansijski nego pravno (kao sto i vama pomaze zbog neplacenog poreza, sto je i normalno jer su drzavni klubovi) i nije nista radio Vucic nego je jedini koji se nesto eksponirao Djilas. Mi imamo vise para, ali iz privatnih a ne drzavnih izvora, prekinite da se kacite na spinove.
                        Pa jeste, pre dve sezone imali ste dug od 15 miliona evra, a sada odjednom imate vise para od Partizana koji 11 godina dominira. Hoce to tako samo od sebe. A i Covic ima magicni stapic. On cim dodje u klub, drzava otpise sva dugovanja, pa se onda javljaju rupe u drzavnom budzetu koje ce da se popunjavaju iz dzepova poreskih obveznika i zamrzavanjem plata i penzija. Ali u svakom slucaju to brisanje dugova nije donacija, posto te dugove u zvezdi nisu ni nameravali da izmire.
                        Last edited by Lion; 06-06-13, 11:27.

                        Comment


                        • Nemoj pricati o onome sto ne znas. Nije to tako jednostavno. Uglavnom, od tih 18 miliona koliko je bilo drzava nije dala ni cent. Garantujem ti. To je reseno drugacije.
                          Na celom svetu samo Crvena zvezda

                          Comment


                          • Uprostio sam situaciju, ali u principu to na kraju tako ispada. AKo vec garantujes, ajde objasni kako se u kosarci brisu ti milionski dugovi za dve godine?

                            Comment


                            • Otpisivanjima, reprogramima, sudskim procesima za nerealna potrazivanja. Nesto preko polovine duga su bila fiktivna potrazivanja ljudi koji su se predstavljalia kao prijatelji kluba.
                              Na celom svetu samo Crvena zvezda

                              Comment


                              • Originally posted by NebojsaNS View Post
                                Otpisivanjima, reprogramima, sudskim procesima za nerealna potrazivanja. Nesto preko polovine duga su bila fiktivna potrazivanja ljudi koji su se predstavljalia kao prijatelji kluba.
                                Ajde sto su tom pricom izmanipusali milione, milioni su glupi i zatucani ali vas koji ste iznad, to mi nije jasno.

                                Comment

                                Working...
                                X