Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Simon u našoj ligi - 34/76 za tri poena (45%)
    Bertans - 31/80 (39%)
    Say what?
    Na celom svetu samo Crvena zvezda

    Comment


    • Lepsi izbacaj od Tripkovica nisam skoro video, ali nije toliko ni bitan ako se ima preciznost. Bertans je znatno kompletniji igrac od njega i napravice sigurno dobru karijeru, dok Tripkovic nije uradio jer nije ni sposoban za ekipe vece od Partizana i tu je glavna razlika, ali ako gledamo samo sut, Tripkovic je tu neprevazidjen.
      sigpic

      Comment


      • Nije sut samo lepota i procenat. Bertans ima muda do poda, a to je retkost.

        Sone, uozbilji se. Pogledaj statistiku u ABA

        Comment


        • Slazem se. Velike sutere odlikuju bas ta velika muda koja Bertans definitivno ima
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by Ljuba90 View Post
            Leu, Gordicu, Bogdanu, Beransu, Lucicu sut svakako nije slabija strana.
            Jel gledate vi Partizan u poslednje vreme? Sutiramo trojke ko Radnicki, a ja to ne volem
            Jednostavno imamo posle 20 godina par igraca sa izuzetno mekim rukama. Ja sam pre pocetka sezone ovako nesto i ocekivao kad sam video kakav tim je sastavljen. Kad ima prostora samo nek prangijaju. Na pocetku nisu mogli vola da ubodu dok se nisu navikli na Duleta i jaci intenzitet treninga, bile su teske i noge i ruke. Sada to dolazi na svoje a i Dule je dosao na svoje kad je u pitanju vodjenje utakmica u kontinuitetu, imao je i on neke za njega dosta cudne odluke ove sezone. Razradili smo neke akcije, popravili kretnju u napadu i igraci cesto ostaju sami na sutu. Ono sto je vazno je da kad ne ide sut imamo opet dosta resenja.
            sigpic

            Comment


            • Mene vise od vasih sutera iznenadjuje koliko igrate brzo i tranziciju. Generalno zona 1-3-1 i jeste najbolja za tako nesto pogotovo ako su ova dva na krilima brzi i atletetski igraci tipa Lucic, Milosavljevic, Bogdanovic, ali nisam ocekivao da ce to igledati ovako. Vi ste uvek pre bili tim koji ce da stane na loptu, da ide inside-out do iznemoglosti, meni je ovakva igra potpuna novost.
              Na celom svetu samo Crvena zvezda

              Comment


              • Ove sezone imamo drugacije profile igraca koji su odlicni za takvu igru. U pocetku smo igrali nasu prepoznatljivu igru pod Duletom i to je bilo mucenje ali onda se najveci prilagodio i opet izvlaci maksimum iz ekipe. Ja sam cak jednom napisao pre par meseci da ovo nije tim za njega vec za Zeljka Obradovica ali me je kao i mnoge druge demantovao i presrecan sam zbog toga. Bog.
                sigpic

                Comment


                • http://sport.blic.rs/Kosarka/Domaca-...ezdinoj-strani

                  Comment


                  • Samo cu se smejati. Neskovic, treba li da idem dalje?
                    Na celom svetu samo Crvena zvezda

                    Comment


                    • Probaj

                      Comment


                      • Znamo svi dobro o cemu pricam.
                        Na celom svetu samo Crvena zvezda

                        Comment


                        • Mislim da smo favoriti za pobedu u seriji a pogotovu za vecerasnju utakmicu. Ono sto je vazilo tamo negde oko kupa da mi njih mozemo dobiti na jednu utakmicu a da u seriji nemamo sanse, mislim da se sada okrenulo, i da smo sada favoriti...
                          Prognoza: 3-0
                          Sto se tice veceras mogao bi se ocekivati Gagi na Nelsonu tokom veceg dela utakmice, pogotovo ako Rakocevic bude mrtav kao u nedelju. Takodje verujem da ce Dule konstantno napadati Raska i pokusati njegovim izbacivanjem da resi mec...
                          Ako sve to ne uspe-racunamo na kumove kao i u predhodnih 11 godina

                          Comment


                          • Ja mislim da bas veceras nismo favoriti. Nije lako ovoj deci da se nose sa pritiskom prve utakmice.

                            Mislim da serija ide u 5 utakmica.

                            Comment


                            • Ako dobijemo ovu veceras, a smatram da smo u ovoj utakmici u prednosti u svakom smislu, oni ce biti u mat poziciji u drugoj partiji, gde ce sav pritisak biti na njima i u slucaju pucanja pod istim ode serija u 3-0.
                              Ne kazem da je to izvesno i da cemo ih oprati tri partije ali postoji kao moguca opcija(optimisticna).
                              Zavisi sve naravno u kakvom su/ce biti stanju igraci oba tima tokom serije...

                              Comment


                              • Ok, ubedljivo smo pobedili. Ne treba sada leteti nego odmoriti par sati i na trening.
                                Tesko da cemo u sledecoj igrati ovako u napadu, ali ako odbrana bude bila kao veceras onda bi mogli do brejka.
                                Sve polazi od odbrane. Titule osvaja odbrana.

                                Bravo za nase kapitene. Svi ostali moraju bolje u napadu.

                                EDIT: Drago mi je sto je Zvezda u jednom trenutku dosla na -4. Ocekivao sam da cemo se opet usrati, ali ocigledno je da smo prelezali neke decje bolesti.

                                Comment

                                Working...
                                X