Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kako je bre ova raspala Vojvodina dosla do 4. mesta?

    Comment


    • Човићев мали је у питању.
      Arise, Serbia!
      You fell asleep long ago,
      And have lain in the dark.
      Now wake up
      And rouse the Serbs!


      sigpic

      Comment


      • Kakav ce strasan igrac biti Milutinov, steta sto ova dva ostala centra nemaju takav osecaj za igru...

        Comment


        • Ljud moji pa Jo je za klasu bolji od Gordona
          sloboda ili ništa

          Comment


          • To sam ja konstatovao jos onomad kad je ubacio 15-ak poena Olimpiji.

            Kako nas je ukenjalo. Dobili smo zver!

            Comment


            • Kako ce ovi da gaze u EL Samo nam treba plej neki amer, ovaj Vesterman sigurno ima potencijala da bude vrhunski igrac ali to kod nas nece pokazati.

              Comment


              • Neko spominjao Dangubica pre neki dan. Koliko decko nije znao protiv Zvezde, to je cudo. Onaj Krstic za 2 klase bolji igrac od njega, a greje mu klupu.
                sigpic

                Comment


                • Ja iskreno ne znam zasto se toliko pominje taj Dangubic, meni se on uopste ne svidja i mislim da ima puno talentovanijih igraca od njega.

                  Comment


                  • Dobar je Danguba ali je podbacio veceras. Moze kod Duleta zver da postane.
                    Cuj prvi maj

                    Comment


                    • Gledao sam Dangubica sasvim dovoljno puta u Hf da bih bio siguran da ce uskoro biti jedan od oslonaca reprezentacije. Ja bih bio presrecan kada bi dosao kod nas recimo. Krstic je dopadljiviji igrac, bas sam ovde pricao sa Ljubom o tome, ali je Danguba sa neuporedivo vecim potencijalom dugorocno.
                      Na celom svetu samo Crvena zvezda

                      Comment


                      • Meni se Danguba svidja kad napadne na kos , par puta je sa fintom poslao svog cuvara u prazno , sut mu je slabija strana ali ima mesta za napredak.
                        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                        Comment


                        • Meni se sad protiv Zvezde ama uopste nije svidjao. Pravi dosta lose odluke, mada verujem da bi Dule od njega napravio cudo, ali mislim da ima i boljih igraca od njega na "nasem trzistu".
                          sigpic

                          Comment


                          • A jbg, igramo mi dobru odbranu od kako je dosao Radonjic. Nije to uopste realno. A i ovu trecu je odigrao sa povrdom clanka.
                            Na celom svetu samo Crvena zvezda

                            Comment


                            • Originally posted by colke995 View Post
                              Meni se sad protiv Zvezde ama uopste nije svidjao. Pravi dosta lose odluke, mada verujem da bi Dule od njega napravio cudo, ali mislim da ima i boljih igraca od njega na "nasem trzistu".
                              Na spoljnim pozicijama je samo Bogdan talentovaniji od njega.
                              Mi opet necemo imati para za neka zajebana pojacanja, a i ne treba nam mnogo igraca.
                              Ovi klinci ce biti neverovatno jaki sledece sezone.

                              Comment


                              • Originally posted by Mr.M View Post
                                sut mu je slabija strana.
                                Onda je pravi igrac za nas, dobro je poznato da igraci sa ovakvom karakteristikom uvek imaju prednost kod nas...

                                Comment

                                Working...
                                X