Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Evo i snimak Jo-a kako peva

    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

    Comment


    • Imamo realne sanse da dovedemo jednog od dva najveca talenta iz Mege.
      Ja sam za Dangubica, mislim da je neverovatan potencijal.

      Comment


      • Vama Danguba, nama Micic (mozda im mi damo Cvetkovica), to je neka prica. Videcemo.
        Na celom svetu samo Crvena zvezda

        Comment


        • Dangubic meni bas deluje kao neko koga bi Dule maksimalno izbrusio i napravio igracinu.
          sigpic

          Comment


          • Ja bi iskreno vise voleo Micica u Partizanu.

            Comment


            • Bolji fit vam je Dangubic. Sta ce vam jos jedan mladi plej vrlo slicnih karakteristika kao Vesterman koji ima visegodisnji ugovor. Uz to imaju istog menadzera. Tu ce pre doci neki iskusniji igrac i/ili stranac.
              Na celom svetu samo Crvena zvezda

              Comment


              • Jos jedna stvar, mislim da jedan izuzetno talentovan igrac iz Mege svima leti ispod radara zbog Vase i Dangube, a to je Sasa Avramovic. Fenomenalan napadacki arsenal, pre svega sut ali vidim da sve vise ide i na prodor, a odbrana solidna. `93 godiste, bek/krilo. Mogao bi opasnu karijeru da napravi ako donese dobre odluke kada i gde da ode.
                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                Comment


                • Mega je iz meca u mec sve jaca i ozbiljnija ekipa. Zalizani vrhunski posluje a sad ima i dobrog trenera koji usmerava igrace na pravi nacin. Neke akcije Mege kad sam video bukvalno nisam verovao koliko tecno i jednostavno to izgleda.
                  sigpic

                  Comment


                  • Akcije jos i nekako, ali odbrana Ona zona sa Bobijem i agresivnim udvajanjem kada se spusti lopta na igraca kojeg pokriva PF. Dosta hazarderski, pustas sutere, ali pogotovo Dangubic i Novica imaju duge ruke, tesko je izvuci loptu.
                    Na celom svetu samo Crvena zvezda

                    Comment


                    • Originally posted by NebojsaNS View Post
                      Jos jedna stvar, mislim da jedan izuzetno talentovan igrac iz Mege svima leti ispod radara zbog Vase i Dangube, a to je Sasa Avramovic. Fenomenalan napadacki arsenal, pre svega sut ali vidim da sve vise ide i na prodor, a odbrana solidna. `93 godiste, bek/krilo. Mogao bi opasnu karijeru da napravi ako donese dobre odluke kada i gde da ode.
                      Cevap hahah Nije los,ali po mom misljenju nije nesto previse talentovan.

                      Comment


                      • Originally posted by NebojsaNS View Post
                        Vama Danguba, nama Micic (mozda im mi damo Cvetkovica), to je neka prica. Videcemo.
                        Jedan drugar mi je rekao da je Vasin cale malo cudan i da se ne mirise sa Covicem, mada ne mora to nista da znaci.
                        Inace nadam se da ce Miloje biti sledeci trener Partizana, sta vise ubedjen sam u to.

                        P.S. Mozda bi i najbolje bilo da obojica (Danga i Vasa) ostanu u Megi jos jednu sezonu, pa da onda one tamo zaigraju za vecite.
                        Problem je sto ja zelim Dangubica odmah

                        Comment


                        • Nece Cvetko kod Miska to budite sigurni,ta kombinacija ce tesko da se desi.

                          Comment


                          • Originally posted by NebojsaNS View Post
                            Bolji fit vam je Dangubic. Sta ce vam jos jedan mladi plej vrlo slicnih karakteristika kao Vesterman koji ima visegodisnji ugovor.
                            Mi ako zadrzimo Vestermana jos jednu sezonu mislim da bi mogli da budemo vise nego zadovoljni. Ja verujem da bi ogromna vecina jakih evropskih ekipa vec sada volela da ga ima u svojim redovima, tako da taj visegodisnji ugovor bi mogao da se prevede kao "jos jedna sezona". Sa druge strane, mozda se varam, ali nisam bas siguran da je Dule zadovoljan Gordicem i da je dobio ono sto je ocekivao.

                            Comment


                            • Ma daj, nema nikakve potraznje za njim. Leo ce sigurno biti tu i sledece, i 90% one sezone posle ako ne ode u NBA. Sta je on tako pokazao ove godine da se timovi otimaju? Ogroman potencijal, da, ali jos se nije ni priblizno afirmisao. Pogotovo sto vecina sada tu poziciju pleja resava igracima iz Amerike.
                              Na celom svetu samo Crvena zvezda

                              Comment


                              • Мене он уопште није одушевио нешто, чак ме је и мало разочарао. Па човек има више изгубљених лопти него асистенција у АБА лиги. Шта рећи...
                                Arise, Serbia!
                                You fell asleep long ago,
                                And have lain in the dark.
                                Now wake up
                                And rouse the Serbs!


                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X