Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne znam ni sta da kazem, moraju se ozbiljno neke stvari promeniti i mnogo novca da udje da ne bismo otisli u totalni out. Tuga mi je kada gledam Zvezdino gostovanje u Uzicu, u halu koja zvanicno prima 2500 ljudi uslo je 4200, ljudi se uzeleli dobrog basketa. Ali je opet i cinjenica da su timovi iz ABA u tri utakmice kombinovano dobili rivale sa oko 80 razlike. Imamo izbor da izguramo 2-3 vrhunska tima koji ce moci da igraju Evropu, ili da se svima podeli jednako, pa da svi zajedno propadnemo. Nas ubija sto smo malo trziste, a Evropa ide na maksimum profita u kosarci jer realno ni tamo nema para za ovaj sport. Mislim da bismo propali ovako ili onako, sa ovim mucenjem oko ABA dobili smo priliku da to propadanje razvucemo do momenta kada ekonomska situacija ovde bude bolja i bude vise para. Teoretski naravno.

    No da ne idemo u off. Bicete vi bolji sledece sezone ja ne sumnjam. I mi cemo isto.
    Na celom svetu samo Crvena zvezda

    Comment


    • Ove sezone se napravilo mnogo gresaka u selektiranju igraca tako da mislim da se nece i sledece sezone uciniti isto. Navikli smo da vec godinama na kraju sezone menjamo vise od pola tima, ali mislim da sada to nece biti slucaj. Jedino sto bi ja promenio jeste da umesto Gordica dodje neki domaci plej i to je to. Dasic ce moci da gura cetvorku sa Zofrijem, po potrebi ce se spustati na krilo, na svim drugim pozicijama smo dobro popunjeni. Jedino sto ne mogu da prezalim je odlazak Andjusica, to nam zaista nije trebalo.

      Sto se Milutinova tice, ja ga nikako ne bi slao u neku "s" ekipu samo zbog minuta, jer je jako bitna i uloga trenera u ovim njegovim godinama. Decko je imao neverovatnu srecu sto mu je "zapao" Dule, jer je poznat kvalitet njegovog rada sa visokim igracima.

      Comment


      • Ove godine smo totalno omanuli sa tim backup plejevima da je to bilo katastrofa. Thomas je bio ocajan, Gordic malo bolji, ali ne puno. I dalje mi nije jasno pustanje Miljenovica, a verujem da bi odradjivao posao kako treba, uostalom sigurno ne bi bio gori od ove dvojice i igrao bi za manje para i plus je domaci igrac i ima puno talenta.
        sigpic

        Comment


        • Dule i ekipa odbili karte za derbi. Majstori.
          sigpic

          Comment


          • igra li Lucic?

            Comment


            • Dobri smo u napadu za sada. Lavergne odlicno koristi svoju sansu. Imamo dosta rupa u obrani, ali hvala bogu CZ za sada to ne koristi
              It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

              Comment


              • Nije ovo lose s' obzirom da igramo bez Lucica, a Davis ne moze vola da ubode.

                Od kad ja pricam da je Jo macka.
                Bice ovo neizvesno do kraja...

                Comment


                • Jo je igracina.
                  Samo terba da poradi na glupim licnim greskama.

                  Comment


                  • Sta im radi Budala

                    Comment


                    • Pustite nas da probamo da pobedimo...

                      Do kraja bez Lea, Berte...Luce nije tu, Caki jedina trojka.
                      Pobedila Zvezda...

                      Comment


                      • Jel to Aca Lukas gadjao pogodio Duleta loptom?

                        Tako je Gordi utisaj govna
                        It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                        Comment


                        • Tako je Gordi bre
                          It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                          Comment


                          • Gordi dominira ruzno...
                            sigpic

                            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                            -Jürgen Klopp

                            Comment


                            • Izgubicemo, ali nema veze. Vratice se ova pizdarija jednom...

                              Comment


                              • Originally posted by Ljuba90 View Post
                                Izgubicemo, ali nema veze. Vratice se ova pizdarija jednom...
                                I da pobedimo nista nemamo od toga, najnebitniji derbi ikad

                                Comment

                                Working...
                                X