Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Igrao ove sezone za Vrsac, posprdao se sa onom nasom smesnom ligom.
    Na celom svetu samo Crvena zvezda

    Comment


    • Originally posted by NebojsaNS View Post
      Igrao ove sezone za Vrsac, posprdao se sa onom nasom smesnom ligom.
      I Bobi se tu sprda, a do skora je i Zec cuda cinio. Nemoj da me zajebavas ovde pred ljudima

      Comment


      • Pregovaramo sa Radovicem. On je jedna od mojih zelja.
        Verovatno ne bi mogao da igra ove sezone za nas, ali sta da se radi

        Comment


        • Sa Nemanjom? Odlican igrac, ja se sokirao kad sam video da je `91, izgleda starije. Mada opet stojim iza toga da vam treba neko iskusniji, ne samo za ovu sezonu nego dugorocno.
          Na celom svetu samo Crvena zvezda

          Comment


          • Originally posted by NebojsaNS View Post
            Sa Nemanjom? Odlican igrac, ja se sokirao kad sam video da je `91, izgleda starije.
            Aha

            On je valjda igrao za juniore Crne Gore pa bi se vodio kao stranac. A za abu svakako ne mozemo da ga registrujemo. Naravno sve ovo pricam pod uslovom da ga dovedemo.

            O jebem ti pravila. Gordic i Savovic su stranci isto koliko smo Sone i ja.

            Comment


            • Ja sam skoro cuo da ce u Italiju, ali se od tada nista nije desilo, tako da kontam da je propalo. Misko mu menadjer, ako potpise za vas kontam da bi igrao za Megu, ako nije istekao rok za registraciju.
              Na celom svetu samo Crvena zvezda

              Comment


              • Ma nije ovo nista sigurno. Ne bi me cudilo da nam ga neki zabari preotmu

                Comment


                • Daj Boze da Radovic dodje , leg'o bi nam k'o budali samar , posle Bobija daleko najbolji igrac KLS-a
                  Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                  Comment


                  • Originally posted by Mr.M View Post
                    Daj Boze da Radovic dodje , leg'o bi nam k'o budali samar , posle Bobija daleko najbolji igrac KLS-a
                    Vasa Micic. Ali je Nemanja u Top 5-10 svakako.
                    Na celom svetu samo Crvena zvezda

                    Comment


                    • Dobar Radovic, dobar, jedino jebe to kosarkasko drzavljanstvo.

                      Samo ujebo nas je Drew, bar da je ostao za F4 jos. Bice tesko bez njega sa Igosima.
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by NebojsaNS View Post
                        Vasa Micic. Ali je Nemanja u Top 5-10 svakako.
                        Ja ti statisticki govorim , nisam imao priliku da ga gledam mnogo , neke higlightsove i 2 meca cela i jako mi se svideo kao igrac , Vasa je posebna prica , Radovic je statisticki drugi igrac lige i to ubedljivo. Ima tu jos dosta dobrih igraca , u Megi najvise
                        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                        Comment


                        • Zato sto je igrao u Vrscu, koji je smesan koliko god meni bio drag.
                          Na celom svetu samo Crvena zvezda

                          Comment


                          • http://www.b92.net/sport/kosarka/ves...&nav_id=699899

                            Zna li neko koliko on zaradjuje para?

                            Comment


                            • Za sad nijednu ili jednu platu.

                              Comment


                              • Mislim da je primio jednu platu od pocetka sezone.

                                Comment

                                Working...
                                X