Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • http://www.sportal.rs/news.php?news=97103

    Comment


    • Ocekivano...steta sto nije otisao posle F4, ali ima svo pravo decko da ode, ipak mu nisu isplacene sve plate.

      Ne mozemo mu nista zameriti. Covek je igrao kao zmaj i ginuo je na parketu.
      Srecno Drew!

      Comment


      • Kako cete sada za domacicu, hocete vracati Zofrija ili ce on ostati u Megi?
        Na celom svetu samo Crvena zvezda

        Comment


        • Originally posted by NebojsaNS View Post
          Kako cete sada za domacicu, hocete vracati Zofrija ili ce on ostati u Megi?
          Pa nije prosledjen u Megu jebes ga. Niti je to bio plan, niti su podneseni papiri za registraciju igraca.
          Igrace Jo za Partizan u domacici.

          Comment


          • Aham, ja razumeo da je vec registrovan za Megu. Svakako, steta, dobar je lik, ali ako vam Zofri dobije vise minuta nece biti veliki problem, manje je atraktivan ali bar za mene, bolje obavlja posao.
            Na celom svetu samo Crvena zvezda

            Comment


            • Originally posted by NebojsaNS View Post
              Aham, ja razumeo da je vec registrovan za Megu. Svakako, steta, dobar je lik, ali ako vam Zofri dobije vise minuta nece biti veliki problem, manje je atraktivan ali bar za mene, bolje obavlja posao.
              Definitivno moze da bude bolji igrac za nas, ali je za sada samo protiv Olimpije to pokazao. Mislim da se nije jos upotpunosti navikao na Partizan i saigrace, ali moglo bi to da se promeni do F4.

              Voleo bih da dovedemo neku domacu cetvorku, ali nema nista od toga.

              Comment


              • Vama bi Vlada Vuksanovic legao kao budali samar, bez imalo zezanja. Do kraja sezone, puska.
                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                Comment


                • Taj je vec potpisao za Radnicki do kraja sezone.Njima je potrebniji s obzirom da su im stranci kojih su se odrekli igraju na centarskim pozicijama.Saznao za tu informaciju danas prepodne na fb.

                  Comment


                  • Znam da je potpisao. Govorim cisto teoretski.
                    Na celom svetu samo Crvena zvezda

                    Comment


                    • Originally posted by NebojsaNS View Post
                      Vama bi Vlada Vuksanovic legao kao budali samar, bez imalo zezanja. Do kraja sezone, puska.
                      Propao je on. Ja bih pre nekog Bircevica

                      Comment


                      • Pobogu, zar ti nije dosta poluproizvoda Treba vam neko iskusan i namazan. Vlada u kakvom god da je stanju, sa njim znas. U igri je 20 minuta max, 15 poena 8 skokova. Vozdra. Lik bi tako igrao i u Batocini i u Barseloni.
                        Na celom svetu samo Crvena zvezda

                        Comment


                        • Jbg, grcamo u dugovima, a kada vec domaca liga ne donosi nista, onda je neisplativo placati igraca koji ne igra. Da je bar ostao za F4, ovako skoro da nemamo nikakve sanse da dobijemo Igokeu.

                          Comment


                          • Kad pomislim da sam se pocetkom sezone molio da ga oteraju, sad mi je toliko zao sto je otisao, koliko je samo imao odlicnih blokada i kucanja i gresaka u koracima

                            Comment


                            • Originally posted by Batman View Post
                              Jbg, grcamo u dugovima, a kada vec domaca liga ne donosi nista, onda je neisplativo placati igraca koji ne igra. Da je bar ostao za F4, ovako skoro da nemamo nikakve sanse da dobijemo Igokeu.
                              Hahhahah o boze kakav ignore pada.

                              Comment


                              • Originally posted by NebojsaNS View Post
                                Pobogu, zar ti nije dosta poluproizvoda Treba vam neko iskusan i namazan. Vlada u kakvom god da je stanju, sa njim znas. U igri je 20 minuta max, 15 poena 8 skokova. Vozdra. Lik bi tako igrao i u Batocini i u Barseloni.
                                Pa jel se secas na sta je licio prosle sezone? Ove ga nisam bas pratio, ali ne verujem da bi nam pomogao.
                                Birca je bas ono sto nam treba, backup domaca cetvorka koja moze da rasiri igru.

                                Comment

                                Working...
                                X