Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Al ono sto me u poslednje vreme odusevljava i sto je jedna od retkih svetlih tacaka je kako Bertans gadja kad je bitno.

    Samo bar ove dve kuci da se dobiju, valjda su sposobni za to.
    sigpic

    Comment


    • Ne zna Leo

      Covek sam dobio na kraju.

      Comment


      • Taman se ja razocaram u njih i oni ovo urade

        Comment


        • Od Lea ocekujem odlicnu narednu sezonu ako se ipak udje u EL, u suprotnom nisam siguran koliko bi bio motivisan. Prvo da smanji broj izgubljenih lopti a potom i fizicki bolje da se pripremi, kao i cela ekipa generalno. Nisu u stanju da oru teren 40 minuta kao sto su to sve ekipe radile proteklu deceniju.
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by Brajkula View Post
            Ал ишамарасмо комшије овај викенд, све на једну лопту
            Nabijamo im komplekse samo tako.

            Comment


            • Comment


              • Ajmo sad u EL, valjda konacno imaju samopouzdanja. Koliko ih volim samo jbt.
                sigpic

                Comment


                • Konacno jedna utakmica koju sam na miru pogledao, bez imalo nerviranja.Daleko je od ove nase najbolje utakmice, imali smo srece da protivnika nije hteo sut.Puno otvorenih suteva za tri poena su imali i bas zbog tog niskog procenta za tri poena je Partizan pravio serije i to je bio taj faktor zbog koga se utakmica dobila lakse nego sto sam ja licno ocekivao.

                  Comment


                  • Samo F4 da bude obezbedjen, za ostalo se ne brinem... Sve ovo je boranija, sem Zvezde...
                    sigpic

                    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                    -Jürgen Klopp

                    Comment


                    • Prezadovoljan sam nakon ove utakmice. Nijednog trenutka pobeda nije dolazila u pitanje.

                      Gagara me odusevio sa ona 2,3 kosa sa poludistance

                      Vidi se da su momci probili tu neku barijeru, a to nas moze uciniti veoma opasnim u ostatku sezone.

                      Comment






                      • Comment


                        • Колико су ружни 'леб ти јебем.
                          Arise, Serbia!
                          You fell asleep long ago,
                          And have lain in the dark.
                          Now wake up
                          And rouse the Serbs!


                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by Uros94 View Post
                            Колико су ружни 'леб ти јебем.
                            A opet natezu ko blesavi

                            Comment


                            • Opet nismo nista specijalno odigrali ali je rezultatski sve to laganije izgledalo, imali su dosta bas otvorenih suteva i sreca da nisu vezali neke dve trojke jer bi i ovo uslo u egal na kraju...
                              Sreca pa jedna ekipa nije odigrala protiv nas nije odigrala daleko vise nego sto objektivno moze, mada se videlo od pocetka koliko je znacila ona pobeda u Zagrebu...

                              Comment


                              • Originally posted by K.Garnett 5 View Post
                                Opet nismo nista specijalno odigrali ali je rezultatski sve to laganije izgledalo, imali su dosta bas otvorenih suteva i sreca da nisu vezali neke dve trojke jer bi i ovo uslo u egal na kraju...
                                Nista specijalno, ali s obzirom kako smo igrali poslednjih 10-ak utakmica, ovo je osvezenje.

                                Comment

                                Working...
                                X