Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cega se sve necu nacitati ovde. Odo da gledam Liverpul a vi hvatajte buseve za Zeleznik dok jos nije kasno, treba stici na veceru.
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by 3 sekunde u reketu View Post
      Nebojša, ovo ovde što si napisao kao i ono " u Srbiji se sada živi malo bolje" ( ja i dalje ne verujem da TI nasedaš na Čovićeve fore) ti ne služe na čast. Ti si ovde valjda neki mudator na forumu, pa imaš i veću odgovornost.

      Kada nastupi fuzija onda postoji samo JEDAN klub, a koliko znam IGOKEA je postojala sve vreme.
      Ne vidim nikakav problem, ja sam samo napisao ono sto je sam Danilovic izjavio U svakom slucaju, ovo je fuzija jer i jedan i drugi klub postoje u okviru jednog subjekta sa zajednickom upravom. Kao sta sada postoje CZ Telekom, FMP i Balkan. I ne znam kako je to zavedeno u APR, za to su Grobari postali eksperti.

      Kako god bilo, fuzija je u tim mutnim radnjama iz 2008. mnogo bolji opis nego sponzorstvo, po zakonu ne moze klub da finansira klub. Ili cemo i tu dobiti neku pravnu analizu by poznati advokat Vladan Tegeltija.
      Na celom svetu samo Crvena zvezda

      Comment


      • Originally posted by 3 sekunde u reketu View Post
        Nebojša, ovo ovde što si napisao kao i ono " u Srbiji se sada živi malo bolje" ( ja i dalje ne verujem da TI nasedaš na Čovićeve fore) ti ne služe na čast. Ti si ovde valjda neki mudator na forumu, pa imaš i veću odgovornost.

        Kada nastupi fuzija onda postoji samo JEDAN klub, a koliko znam IGOKEA je postojala sve vreme.
        Tim se zvao Igokea Partizan, kao sto se sada FMP zove Radnicki FMP. Cuj sponzorski ugovor. Kako jedan klub moze biti sponzor drugog? Da i to cujem.
        sigpic

        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

        Batica Wilshere je gospodin covek...

        All hail the Chan-Chan man!

        Comment


        • Originally posted by D-Wade View Post
          Tim se zvao Igokea Partizan, kao sto se sada FMP zove Radnicki FMP. Cuj sponzorski ugovor. Kako jedan klub moze biti sponzor drugog? Da i to cujem.
          Kao sto rekoh, zvacu veceras da pitam najveceg domaceg strucnjaka za imovinsko-pravne odnose u sportu, cujem ima emisiju na tu temu od 23:10.
          Na celom svetu samo Crvena zvezda

          Comment


          • Znate li vi sta je fuzija ? Fuzija kad se od 2 tima napravi jedan ? Igokea i Partizan su potpisali dogovor o saradnji i zameni igraca ako bude potrebno u korist jednih i drugih , to se niti jednom nije desilo , saradnja i fuzija su 2 razlicite stvari ali s obzirom da je dotle doslo da vam ja to objasnjavam (kao malo mladji od vas) znate koliko je sati onda
            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

            Comment


            • Originally posted by 3 sekunde u reketu View Post

              Kada nastupi fuzija onda postoji samo JEDAN klub, a koliko znam IGOKEA je postojala sve vreme.
              Da, ali se zvala "Igokea Partizan" u tom periodu. U kom svojstvu je tu bila Igokea? Kako moze biti sponzor, kada je to kosarkaski klub i nista vise. Sta oni mogu da sponzorisu!? Na taj nacin je jednostavno obrnuta velika lova od strane Dodika, Tadica i ko zna koga jos, a dosta je ugurano i u klub, koji je sacuvao okosnicu tima iz prethodnog perioda, plus dosla su jaka pojacanja.

              Pa, sta mislis otkud jedan Bo McCalebb u Partizanu u tom periodu? Zar mislis da je tu "odlican" skauting odradio posao, da je fantastican igrac dosao da igra za saku sipka? McCalebb je i prije dolaska u Partizan bio jedan od najboljih strijelaca u Turskoj. Niko ne spori rezultate Partizana, ali glupo mi je da se stalno spominje neki "sistem" i "skauting" u Partizanu, kada to jednostavno nije tacno. Milt Palacio je igrao u 6-7 NBA timova prije dolaska u Partizan, James Gist je bio trejdovan od San Antonio Spurs-a prije dolaska u Partizan, Lasme je takodje bio u NBA prije dolaska u Partizan,...Medjutim, situacija se ocigledno mijenja, novca je sve manje, sto se NAJBOLJE moze vidjeti po sve slabijem kvalitetu plejmejkera koji su dolazili u Partizan u poslednjih par sezona: Laffayete, Law, Thomas...

              Comment


              • Da se desila fuzija Igokea ne bi postojala nego bi se spojila s Partizanom , kraj price, nemojte da se bavimo smesnim stvarima
                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                Comment


                • Originally posted by Miko View Post
                  Znate li vi sta je fuzija ? Fuzija kad se od 2 tima napravi jedan ? Igokea i Partizan su potpisali dogovor o saradnji i zameni igraca ako bude potrebno u korist jednih i drugih , to se niti jednom nije desilo , saradnja i fuzija su 2 razlicite stvari ali s obzirom da je dotle doslo da vam ja to objasnjavam (kao malo mladji od vas) znate koliko je sati onda
                  Poslovna saradnja nije kada tim promeni ime. Poslovnja saradnja je i ovo izmedju Zvezde i FMP-a, ako tako gledas, a ne fuzija. A ti kao mladji od nas izgleda ne umes da procitas sta kaze predsednik vaseg kluba. Mozete nas posmatrati kao jedan klub.

                  Kako se meni cini, to je fuzija. Igokea Partizan je isto kao sto je i Radnicki FMP. Drugi tim Zvezde, odnosno Partizana.
                  sigpic

                  Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                  "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                  Batica Wilshere je gospodin covek...

                  All hail the Chan-Chan man!

                  Comment


                  • Originally posted by D-Wade View Post
                    Poslovna saradnja nije kada tim promeni ime. Poslovnja saradnja je i ovo izmedju Zvezde i FMP-a, ako tako gledas, a ne fuzija. A ti kao mladji od nas izgleda ne umes da procitas sta kaze predsednik vaseg kluba. Mozete nas posmatrati kao jedan klub.

                    Kako se meni cini, to je fuzija. Igokea Partizan je isto kao sto je i Radnicki FMP. Drugi tim Zvezde, odnosno Partizana.
                    Fuzija je mozda bila u planu ali se nikad nije ostvarila shvati to , da se to desilo Igokea sada ne bi postojala a koliko ja znam a znam igrala je stalno. To je bila saradnja a ti veruj u sto god hoces , samo je promenjeno ime u Igokea Partizan , ne mozes porediti fuziju FMP-a i Zvezde sa ovim sto je trajalo jednu godinu izmedju Igokee i Partizana ,ne ide ali ustvari ako se vama tako svidja ko sam ja da vama odlucujem
                    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                    Comment


                    • Sta god da je bilo, nas Partizan nije postao neciji privatni klub.

                      Comment


                      • Originally posted by Miko View Post
                        Fuzija je mozda bila u planu ali se nikad nije ostvarila shvati to , da se to desilo Igokea sada ne bi postojala a koliko ja znam a znam igrala je stalno. To je bila saradnja a ti veruj u sto god hoces , samo je promenjeno ime u Igokea Partizan , ne mozes porediti fuziju FMP-a i Zvezde sa ovim sto je trajalo jednu godinu izmedju Igokee i Partizana ,ne ide ali ustvari ako se vama tako svidja ko sam ja da vama odlucujem
                        Ne moze klub da menja ime i da nije fuzija, jer krsi zakon u suprotnom i trebaju krivicno odgovarati za to. Sto znaci da ste vi i Igokea prekrsili zakon a niste krivicno odgovarali. Po tvom tumacenju cele situacije. Ako ti je tako draze, da ste prekrsili zakon, be my guest. I veruj mi, znam o cemu pricam i kakve ste kazne mogli dobiti, ako nije fuzija.
                        sigpic

                        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                        Batica Wilshere je gospodin covek...

                        All hail the Chan-Chan man!

                        Comment


                        • O čemu pričaš, Wade? Pa ti klubovi nisu čak ni iz iste zemlje.

                          Problem je što poslovanje Partizana uopšte nije transparentno i mi nemamo pojma kako Danilović i kompanija upravljaju klubom, kome idu pare, kakve ugovore sklapaju, kakva sponzorstva, kakve poslovno tehničke saradnje. Tako i o ovoj "fuziji" nemamo pojma osim što se od toga što su hteli Dodik i PSD ništa nije ostvarilo.

                          Comment


                          • Kakve veze ima sto nisu iz iste zemlje? Poenta je ta sto klub ne moze da menja svoje ime ako nije tehnicko-poslovna saradnja, jer je isti slucaj i kod Zvezde. U suprotnom je protivzakonito. Samim tim, ako je Zvezda u fuziji, bio je i Partizan.
                            sigpic

                            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                            Batica Wilshere je gospodin covek...

                            All hail the Chan-Chan man!

                            Comment


                            • OK prekrsili smo zakon , end of story , zadovoljan ?
                              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                              Comment


                              • Originally posted by Miko View Post
                                OK prekrsili smo zakon , end of story , zadovoljan ?
                                Iskreno me boli patka. Neka ste bili u fuziji, meni svejedno.
                                sigpic

                                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                                Batica Wilshere je gospodin covek...

                                All hail the Chan-Chan man!

                                Comment

                                Working...
                                X