Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ovo je, ja mislim, prvi put od kako pratim Partizan (a pratim ga od kad znam za sebe) da nismo favoriti u vecitom derbiju. Mislim da u tome upravo i lezi nasa sansa. Ovi klinci bolje igraju kada su u poziciji underdoga. Nadam se da ce veceras biti "pusteni s' lanca" pa sta bude neka bude.

    Comment


    • Sledece sezone ce biti pravi

      Comment


      • Slazem se , pogotovo ako ne izborimo EL , uzivacemo u bravurama Bogdanovica,Milutinova,Cakarevica i eventualno Gagica
        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

        Comment


        • "Уживаћемо у бравурама Чакаревића"
          Како то звучи сунце ти јебем...
          Arise, Serbia!
          You fell asleep long ago,
          And have lain in the dark.
          Now wake up
          And rouse the Serbs!


          sigpic

          Comment


          • Nazalost vrlo lako bi moglo zvucati realno
            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

            Comment


            • Bertans i Andjusic na twiteru:

              DB ‏@DBertans_44
              @Djusa33 gde si brate
              Danilo Andjusic ‏@Djusa33
              @DBertans_44 hahahahaha u Beogradu... win that cup picko...
              DB ‏@DBertans_44
              @Djusa33 will be done

              Comment


              • Mike Scott @EuroSlim86

                I think Red Star has waited long enough for a Serbian Cup trophy
                Slazem se , samo ce se sacekati jos malo
                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                Comment


                • Dobro bre, opušteno...
                  IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                  ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                  C'E SOLO L'INTER

                  Comment


                  • Dule veceras da pokaze ko je i sta je.

                    Comment


                    • Bitno je da veceras pokazemo zube, da ne prodjemo kao Radnicki juce. Ako bi neko dao da biram izmedju ove tekme i one sledece u ABA ligi, izabrao bi da pobedimo onu drugu, jer je puno vaznija od kupa, ali opet, trofej je trofej.

                      Comment


                      • http://www.sportklub.info/forum/show...l=1#post951581

                        Prelazimo ovamo.
                        Na celom svetu samo Crvena zvezda

                        Comment


                        • Samo mogu da kazem da sam veoma zadovoljan nakon ova 24 minuta. Klinci se nisu usrali i dokazali su da cemo sa pravom moci da se nadamo da ce i sledece godine igrati EL. Sutra sta god da bude i nije preterano vazno, ali bih voleo da pobedimo. Zasluzila je to ova nasa decurlija.

                          Comment


                          • I jos jedna stvar

                            Citam razne forume sa osmehom na licu jer su bukvalno svi koji su pljuvali ove nase momke, sada promenili pricu. Shvatili su da su i ovi igraci, kao i svi prethodni spremni da izginu za Partizan, a to je najbitnije.
                            Gordon igrao bez ruke skoro celo prvo poluvreme...ej bre stranac

                            Comment


                            • Konacno igra na pristojnom nivou veceras...
                              Leo je odigrao jednu od najboljih partija od kad je dosao,(cak je i kos napadao do kraja), Gagic se popravio, kapiten dobro otvorio, u skoku smo predominirali (Musli 10 skokova) i mislim da smo od pocetka utakmice podizali nivo igre u svakoj cetvrtini...
                              Dule je ubacio neke minijature u napadu, odbrana na centrima je bila dobra. Rasko je krenuo da divlja i utisak je da smo u trenutku prekida bili u nesto boljem momentu...
                              Za sutra ne znam sta da ocekujem, situacija sa Gordonom je bitan faktor ali vidi se da mogu da igraju i to raduje posle dosta losih igrara...

                              Comment


                              • Grobari, molim vas ne obazirite se na gluposti koje citate u novinama i raznim portalima.
                                99% nije istina. Jedan od Delija sa sipke je sef Kragujevackog MUP-a i moglo se ocekivati sta ce oni da saopste. Sto se tice Zvezdinog navijaca koji se nasao medju 1000 grobara...hahaha pa jebem mu mater nismo budale. Nasa stoka zaplila Zvezdin dres ili majcu i to je isprovociralo Delije. Danilovic nije pozivao na linc, to zna svako ko je gledao emisiju kod Tegija. Vujosevic je bio kod kosa gde su se igraci zagrevali jer to cesto radi i onda je stoka krenula da ga proziva, a on je budala pa nije mogao da iskulira. Na kraju je popio pljuvacku, ali na to smo navikli.

                                Veceras ispratiti ove nase borbene klince, pa ako pobede - svaka im cast. Ako pak Zvezda pobedi, cestitati na pobedi igracima Zvezde.

                                Comment

                                Working...
                                X