Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by NebojsaNS View Post
    Sliku za prenose iz Pionira obezbedjuje RTS a oni nece poceti prenos dok ne zavrse vaterpolo, tako da ni Arena ne moze nista.
    Ma skontao sam. A vodili smo 10 razlike protiv Nemaca

    Jo najbolji za sad.

    Comment


    • Kada se spoje Zvezdin napad i Partizanova odbrana imas favorita za osvajanje EL. Steta sto je za oba tima ona druga faza ocaj.
      Na celom svetu samo Crvena zvezda

      Comment


      • Originally posted by NebojsaNS View Post
        Kada se spoje Zvezdin napad i Partizanova odbrana imas favorita za osvajanje EL. Steta sto je za oba tima ona druga faza ocaj.
        Odbrane osvajaju titule

        Mnogo mi se svidja kako igra Lovernj.

        Comment


        • Sto neki "pljuju" Vestermana...On je jedan od najtalentovanijih za svoje godiste,talenat kao Cvele,Dule ga gura,odlican radi posao sa njim,ako ostane i sledece sezone,a ima ugovor na 3 ili 4 sezone mozete velike pare za njega da zaradite,jer ima strasan potencijal...

          Comment


          • Nikakav napredak u igri. Vujosevic i dalje po principu " ko ne spusti loptu na centre da mu umre majka".

            Neka nam je Bog u pomoci.

            Comment


            • Originally posted by 3 sekunde u reketu View Post
              Nikakav napredak u igri. Vujosevic i dalje po principu " ko ne spusti loptu na centre da mu umre majka".

              Neka nam je Bog u pomoci.
              Slazem se.

              Daleko od toga da ovaj tim Partizana nema napadacki potencijal, ali sta to vredi kada su svi odseceni, samo se gura na nesposobne centre, ponekad Leo nabaci neki alley oop i to je to. Tako jednostavno ne moze da se igra sa ovom ekipom, a s obzirom na nasu igru ovo trece mesto je prava Kalifornija.

              Comment


              • Koliko ja volim ovog Danilovica. To nije normalno

                Comment


                • Kaze covek da mu je cudno kako traju tako dugo, meni uopste nije cudno kada je jedna ovakva lafcina na celu kluba.

                  Comment


                  • Jos Danilovic ima tek 42 godine, bar jos 25 godina moze da bude predsednik opusteno.
                    sigpic

                    Comment


                    • Ali Tosu nikad nece moci da stigne.

                      Comment




                      • Comment


                        • Gledao, kakav je kralj Danilovic ispao, obozavam ga...
                          sigpic

                          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                          -Jürgen Klopp

                          Comment


                          • Originally posted by Freshman91 View Post
                            Gledao, kakav je kralj Danilovic ispao, obozavam ga...
                            Ja iskreno ne mogu da opisem recima koliko se divim njemu, prvo kao coveku, a onda kao igracu i predsedniku.
                            On je po mom misljenju simbol Partizana.

                            Comment


                            • http://www.b92.net/sport/kosarka/ves...&nav_id=684494

                              Nisam neki ljubitelj ovih lista i priznanja ali je uvek lepo kada te spomenu na tako visokom nivou...

                              Comment


                              • Danas je Radovic iz Vrsca odigrao odlicnu partiju, nisam ga gledao ranije ali po ovome danas mogao bi da bude neki best buy za Partizan...
                                Gordic

                                Comment

                                Working...
                                X