Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ono sto Misko prica o svojim klijentima ja bih uzeo sa malo rezerve. Ne kazem da je neistina, samo da je Messina bio bas toliko odusevljen on bi i uzeo Lea, nema tu price.
    Na celom svetu samo Crvena zvezda

    Comment


    • Ne bi uzeo Lea sigurno. Jer je Dule opcinjen njim

      Ali naravno da Misko laze jbt.

      Comment


      • Misko zna zanat, to je izvukao u trenutku kada ga je Tegi pitao o Leovoj losoj formi...
        Mislim da je on jedini igrac uz Lucica koga ne bi pustili ni po koju cenu...

        Comment


        • Bilo bi dobro kada bi nam dali A licenu,pa valjda smo zasluzili vec,onda bi Coki poludeo

          Comment


          • Ako Unikaha ne bude u 9 u Endesi onda gube A licencu a koliko znam ako dobijes A licencu tj za nju moras imati dvoranu od 10,000 kapaciteta tako da bi morali u Areni igrati sve meceve. Imam neki osecaj da ce Zvezda sutra kiksnuti i da ako dobijemo Splita da cemo se izjednaciti sa njima
            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

            Comment


            • A licenca dosta kosta, a i vi niste primamljivi u korporativnom smislu. Isto se odnosi za sve klubove sa ovih prostora i nema sanse da iko iz exYu dobije A licencu u sledecih 4-5 godina. Mozda neki Hrvati, ali ni to ne verujem.
              Na celom svetu samo Crvena zvezda

              Comment


              • A isto tako to nije vasa briga , pa nije A licenca milion evra majku mu , prodas Vestermana i platis licencu
                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                Comment


                • Ja bih jako voleo da vi dobijete A licencu jer bismo mi onda imali vece sanse da prolazimo iz ovih takmicenja. Samo ti kazem kako je. I kontam da bi ruski klubovi platili i preko milion, tako da je to otprilike i cena.
                  Na celom svetu samo Crvena zvezda

                  Comment


                  • Pre ce Zvezda da dobije A licencu nego Partizan.

                    Comment


                    • Originally posted by Ljuba90 View Post
                      Pre ce Zvezda da dobije A licencu nego Partizan.
                      To ti je kao da kazes da ja imam vece sanse da pobedim Bolta na 100 metara nego ti. Obojica imamo sansu, ako ovog eventualno spici kometa.
                      Na celom svetu samo Crvena zvezda

                      Comment


                      • Originally posted by NebojsaNS View Post
                        To ti je kao da kazes da ja imam vece sanse da pobedim Bolta na 100 metara nego ti. Obojica imamo sansu, ako ovog eventualno spici kometa.
                        Ma ja samo Miki da docaram kolike su nam sanse. Jer ima ljudi na raznim forumima koji veruju da ce KKP da dobije licencu

                        Comment


                        • Originally posted by Ljuba90 View Post
                          Ma ja samo Miki da docaram kolike su nam sanse. Jer ima ljudi na raznim forumima koji veruju da ce KKP da dobije licencu
                          A svet je pravedan, njime vladaju jednorozi i ljudska rasa je potpuno zaboravila koncept nepravde.
                          Na celom svetu samo Crvena zvezda

                          Comment


                          • Originally posted by NebojsaNS View Post
                            A svet je pravedan, njime vladaju jednorozi i ljudska rasa je potpuno zaboravila koncept nepravde.

                            Comment


                            • Sta je sa mrtvom arenom? Sto ne pocinje tekma?

                              Comment


                              • Sliku za prenose iz Pionira obezbedjuje RTS a oni nece poceti prenos dok ne zavrse vaterpolo, tako da ni Arena ne moze nista.
                                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                                Comment

                                Working...
                                X