Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ovo je strasno, Dule se spusta na nivo Vlade Limara.
    sigpic

    Comment


    • Treba nama novi trener...

      Comment


      • Jad, cemer i bol Partizana.
        Nemaju ni jednog igraca da kazes igrac kvalitetan, konstantan, da moze dati kos kada treba.
        Protok lopte je odlican xD, da li ista rade na treninzima, pola godine proslo i sve gori.
        Bruka od igre.
        Jedino mucenik Lucic, ovo ostalo za otjerati, pogotovo ovaj novi stranac.
        sigpic
        Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

        Comment


        • Bertaaaaaaaaaaaaaaaaaansssssssssssssss
          sigpic

          Comment


          • 10-0 serija konacno nesto bre, ajde stisni odbranu!
            sigpic

            Comment


            • Opet glupo izgubismo
              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

              Comment


              • Tuga...
                sigpic

                Comment


                • Katastrofa , ocekivao sam dosta vise od ovog tima i Duleta na Jadranu , mi smo bolje igrali i to dosta bolje igrali u ABA dok smo igrali EL , otkako smo ispali dosta poraza na jednu loptu : Solnok,Radnicki,Zadar , ne secam se da smo dobili nesto na jednu pa nas Siroki ponizio u SB-u. Posle ovog kola Igokea i Zvezda ostaju u trci za prvo mesto , mi vise sanse nemamo a i opasno nam dise Radnicki za vratom kao kandidat za 3.mesto
                  Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                  Comment


                  • Definitvno najjaci utisak utakmice je situacija kad svi igraci Radnickog, pri vodstvu od 3 poena, istrcavaju da brane sut Partizana za tri poena i ostavljaju reket potpuno prazan. Muta izgleda pokusava uvesti neke inovacije kada je trenerski posao u pitanju, jer ja iskreno ne pamtim da sam ikada vidio nesto slicno. Capin odigrao bas onako divljanerski...A i nacin na koji Muta igracima rasporedjuje minutazu je krajnje diskutabilan.

                    Comment


                    • Originally posted by BLBL View Post
                      Definitvno najjaci utisak utakmice je situacija kad svi igraci Radnickog, pri vodstvu od 3 poena, istrcavaju da brane sut Partizana za tri poena i ostavljaju reket potpuno prazan. Muta izgleda pokusava uvesti neke inovacije kada je trenerski posao u pitanju, jer ja iskreno ne pamtim da sam ikada vidio nesto slicno. Capin odigrao bas onako divljanerski...A i nacin na koji Muta igracima rasporedjuje minutazu je krajnje diskutabilan.

                      Tu je Muta napravio potez utakmice , ne vidim sta je tu lose , cini mi se da je tada bio onaj dupli TO , prvo nas pa njihov ali uglavnom pred kucanje Gagica je trazio na TO da se zatvori sut za tri poena i po cenu primanja dva poena jer Dule nije imao vise TO-a i maltene sa primljenom dvojkom sto se i desilo ne bi mogli izgubiti a da su primili trojku islo bi se u produzetke. Kad je Gagic zakucao ostalo jos 5 sekundi , sekund dok smo faulirali Markovica i maltene nam ostanu onda 3-4 sekunde da od kosa do kosa poentiramo verovatno za 3 jer se ocekivalo da ce Markovic pogoditi oba ali eto promasio i imali smo sut za pobedu ali nista. Sve u svemu maestralan potez Mute Nikolica kojim je dobio utakmicu
                      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                      Comment


                      • I nije bas maestralan potez, to se resava drugacije, pravis faul na igracu koji ima sanse da ne da oba bacanja. Ne bih bas takve hazarderske poteze nazivao genajlnoscu.
                        Na celom svetu samo Crvena zvezda

                        Comment


                        • Originally posted by NebojsaNS View Post
                          I nije bas maestralan potez, to se resava drugacije, pravis faul na igracu koji ima sanse da ne da oba bacanja. Ne bih bas takve hazarderske poteze nazivao genajlnoscu.
                          Zasto bi pravio faul odmah i maltene dao protivniku u tom trenutku 8 sekundi za organizaciju napada jer bi se faul pravio odmah znaci i Partizan odmah faul i 7-8 sekundi za napad a 7 sekundi je puno vise od 4 za organizaciju napada od kosa do kosa. Ovako je Partizan verovatno imao u planu da gadja trojku ali sve je bilo pokriveno i potrosili smo maltene 5 sekundi dok smo dali dvojku i Radnicki nam je tako skratio vreme za napad i time dosao do pobede , za mene je genijalan potez , mnogo bolji od pravljenja faula odmah u takvom trenutku , da je bilo vise vremena razumio bih ali ovako ne.
                          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                          Comment


                          • Prvo, otislo je tri sekunde u tom napadu (13 pa 10) sto je nista. Drugo, ne pravis faul na prvom kontaktu vec biras koga ces da fauliras, recimo Westermana u toj situaciji, uopste ne mora da znaci da ce dati oba. Ako promasi drugo, pokupis loptu i dobio si mec. Tako radi vecina trenera i to je i pametno u toj situaciji. Ovkao dajes sigurna dva, drzis igrace u ritmu, za razliku od slobodnih bacanja kada se stoji, kada se igra u brzini greske su mnogo cesce i video si koliko je blizu bio Markovic da izgubi loptu. To se dobro zavrsio, ali Muta nije odabrao put koji njegovom timu daje najvece sanse za pobedu. Zato nije genijalno, vec hazarderski. Vise srece nego pameti na kraju.
                            Na celom svetu samo Crvena zvezda

                            Comment


                            • Sad dodjoh sa utakmice. Radnicki uopste nije bio Bog-zna-sta nego je Partizan katastrofa. Ne mogu da verujem da Vujosevic jednu jedinu akciju na uktamici ne moze da napravi. Lomi se rezultat na kraju, covek zove tajm aut i akcija Bertans krece u reket, zakuca se u protivnickog centra i pogadja tablu.

                              Ekipa je imala podrsku Grobara, Radnicki je igrao bez Varde, Vortingtona i sa jako malo Vajtovih minuta. Ako nisu sposobni da pobede Radnicki koji bukvalno nije imao visokih igraca na ovom mecu, onda stvarno nemam komentar. Mislim da ovoj ekipi ne odgovara trener kakav je Vujosevic, ovo je ekipa koja bi savrseno igrala pik en rol, ali on hoce i dalje da gura pod kos na ove nesposobne budale u reketu.

                              Srecan sam zbog pobede Radnickog, jer zivim u Kragujevcu, ali bi isto tako bio srecan da je dobio i Partizan.

                              Comment


                              • Duletova velika greska sto nije zvao tajm-aut kod onog promasenog bacanja Capina na nekih 30 sekundi do kraja, i da nacrta nesto pristojno, a ne onako glupo odigrati...
                                Nije sramota izgubiti u Kragujevcu, verovao sam da danas ovom pobedom mozemo do prvog mesta, ali sada je to gotovo nemoguce...

                                Inace rece Zalizani da je CSKA trazio Lea posle EL, ali da smo lagano odbili....

                                Comment

                                Working...
                                X