Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Svaki menadzer svog konja hvali. Koliko se secam, rece on da ima nekoliko ponuda iz Rusije, od nekih Top 16 timova, sada i Barselona. Sto je dublji problem to je laz veca. Zavrsice on kod Mute garantujem.
    Na celom svetu samo Crvena zvezda

    Comment


    • Gist je valjda na twiteru rekao da Partizan dovodi nekog Booma Osby-a. Wtf?

      Comment


      • Sabijaj odbranu! Jos da smo uboli neku trojku, 20 razlike bi bilo.
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by colke995 View Post
          Sabijaj odbranu! Jos da smo uboli neku trojku, 20 razlike bi bilo.
          Meljemo. Kole hoce da umre...

          Comment


          • I dalje mislim da je ova ekipa potcenjena. Mozemo mnogo i to bas mnogo, samo nam fali jedan igrac koji ima rutinu. Kecman bi nam legao kao budali samar. Dace Bog da ova sezone bude zavrsena kako treba, a ako prelazni rok za sledecu sezonu odradimo kako treba, mozemo i na veliko da pucamo.
            sigpic

            Comment


            • Ajmo sad da se uhvati ritam do kraja sezone i da krene nas cuveni period.

              Odlicni su veceras.
              sigpic

              Comment


              • Jeste da je i Lo cudan kad su faulovi u pitanju, ali i sudije jedu govna.

                Comment


                • Sto nam ne ostade Besovic umesto ove sirovine Gagica, Bog da nas vidi. Ovaj igrac ne vredi ama bas nista, u pocetku sam mislio los dan, pa jos 5 losih dana, pa jos 15 losih dana...sada sam siguran da ovaj covek nema trunku kosarkaske inteligencije. Kao bik, samo da zakuca kad mu namestis, da proba da ugura ledjima itd, ali mastovitosti nigde. Mislim da moze da gleda Muslija koji nije cvecka, ali opet se vidi da ima nekog talenta, i da uci.

                  Sada treba preplivati jezero i ako uspemo u tome i vezemo pobedu u Pioniru nad Splitom, mislim da mozemo da dobijemo ciganstiju u derbiju.

                  Comment


                  • Konacno jedna utakmica gde ne strepimo za pobedu do poslednjeg minuta...
                    Prvo poluvreme sasvim dobri, drugo opet kriminalni i vreme je da se broj praznih minuta smanji ispod 15 po mecu jer cemo u suprotnom poceti i u Pioniru da gubimo...
                    Ne znam kako ali nas glavni(najbolji) igrac trenutno je Gordon, od onakvog vise nego traljavog pocetka, do coveka sa sigurno najvise samopouzdanja u ekipi. Dobar i ofanzivno i defanzivno, dominira u skoku, borben i sto je najvise konstantan je, i sa obzirom na godine i ako nastavi u ovom ritmu i eventualno bolje ocekuje ga strasan ugovor sledece sezone negde preko...

                    Comment


                    • Koliko god cudno zvucalo mnogo bi dobro bilo da Pera postane deo strucnog staba. Treba ovim klincima neko takav

                      Comment


                      • Dobili smo Megu u prijateljskoj. Jo najbolji kod nas, a igrao je i Misa...dao cak i kos

                        Nasli smo beka sutera

                        Comment


                        • Nosio je dres sa brojem 5.

                          Kićanović, Danilovic, Tumbas...

                          Comment


                          • Ko planira da dolazi na utakmicu u ponedeljak u Kragujevac neka zna da je istok navodno rasprodat, tako mi je rekao covek na blagajni malopre, pa sam ja uzeo za zapad kartu. Takodje, ko uzima vise od jedne ulaznice neka ponese kopiju licne karte.

                            Comment


                            • Колико су карте?
                              Arise, Serbia!
                              You fell asleep long ago,
                              And have lain in the dark.
                              Now wake up
                              And rouse the Serbs!


                              sigpic

                              Comment


                              • Ja sam danas uzeo za zapad, cena je 300 kinti.

                                Comment

                                Working...
                                X