Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by asprilja View Post
    Ovo tvrdoglavo forsiranje "buducih igraca", potpisivanje na vise godina u sezoni koja nam je biti ili ne biti, ima logiku samo ako je istina ono sto se suska, da dobijamo A licencu.
    To bi bilo lepo,mada bilo bi i vreme da dobijemo,kada moze i jedan Prokom

    Comment




    • Dal' su svi celavi?

      Comment


      • Cehovski nije. Partybraker Eno ga tamo levo
        Na celom svetu samo Crvena zvezda

        Comment


        • Uvek sam tvrdio da ce nam A licencu dati onda kada ne budemo imali plasman za EL, ali sa ovakvim stanjem na tabeli (ako bi se ovako zavrsilo) to je prakticno nemoguce...
          Sa ovim pojacanjem ili sa ovim celim trendom pojacanja mislim da se jasno potvrdjuje politika kluba a to je pravljnje igraca za draft tj. za NBA, ocigledno je da u Evropi vise nema toliko para (osim u Rusiji i Turskoj) i da je nasjsigurnija i najveca lova ide preko plasmana igraca u NBA, a dosta nasih igraca su na papiru NBA potencijal ili imaju teznju ka NBA, sada koliko je to realan i pravilan put ne znam...

          Comment


          • Originally posted by NebojsaNS View Post
            Cehovski nije. Partybraker Eno ga tamo levo
            Haha Znas i ti da to nije Cehovski

            Comment


            • Lici, fali mu samo 30 cm.
              Na celom svetu samo Crvena zvezda

              Comment


              • Originally posted by NebojsaNS View Post
                Lici, fali mu samo 30 cm.
                I drugacija boja koze.

                Ja iskreno ne kapiram sta ce nama taj decko. Jeste on ovako fino dete, ali nece od njega nikad kosarkas postati.

                Comment


                • Arise, Serbia!
                  You fell asleep long ago,
                  And have lain in the dark.
                  Now wake up
                  And rouse the Serbs!


                  sigpic

                  Comment




                  • Ideeemooo...

                    Comment


                    • Bio je mlad, lud... Tek treba da oseti crveno beli Pionir. Predomislice se
                      Na celom svetu samo Crvena zvezda

                      Comment


                      • Zna li ovaj sreco za koga je potpisao
                        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                        Comment


                        • Originally posted by Miko View Post
                          Zna li ovaj sreco za koga je potpisao
                          Jako dobro zna. Sjasite malo sa nas.
                          Na celom svetu samo Crvena zvezda

                          Comment


                          • Mislio sam zbog izjave za Grobare , gde ce to pisati a za vas potpisao ali skontao sam da je to u oktobru pisano
                            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                            Comment


                            • Originally posted by NebojsaNS View Post
                              Jako dobro zna. Sjasite malo sa nas.
                              Obracaj se coveku u jednini. Sta se desava na drugim forumima i portalima me ne zanima. Ovde vas jedino Miko malo pecka

                              Inace Leo je smarao Lovrnjea ( ) da dodje kod nas iako je imao ponude 3,4 vrhunske ekipe, a navijaci Valensije pizde sto su ga nisu zadrzali...

                              Mi ga naravno jos nismo potpisali Valjda ga necemo izduvati...

                              Comment


                              • Originally posted by Ljuba90 View Post

                                Mi ga naravno jos nismo potpisali Valjda ga necemo izduvati...
                                Ma to je to, Covic je uzeo Traorea nece ga gepekovati. Trebalo bi da bude pravo pojacanje. Cini se kao nesto racionalniji igrac u odnosu na ovo sto imamo bez obzira na godine.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X