Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Goooooordiiiiic
    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

    Comment


    • Komentator je legenda

      Comment


      • Rutinski na kraju ispade Sad da navijamo da Zadar dobije Sad nam idu 3 meca koja bi trebali dobiti , kuci Cibona i Buducnost a u Pecari bi trebali dobiti , samo da bude puna dvorana i u pobedu ne sumnjamo
        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

        Comment


        • Jako bitna pobeda da se vrati samopouzdanje ovim momcima. Kada se odmore i napune baterije kapiram da cemo igrati mnogo bolje.

          Lakse se dise

          Comment


          • Gordon ponovo odigrao odlicno , koja razlika izmedju njegovih sadasnjih partija i onih na pocetku sezone , verujem da ce do kraja jos napredovati , ako ostane i sledece sezone kod nas bice zver
            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

            Comment


            • Brat Gagi uhvatio 11 skokova
              sigpic

              Comment


              • Ova pauza ce nam doci kao budali 5 samara...

                Comment


                • Konacno se prekinula serija. Sudjenje ponovo katastrofalno.

                  Comment


                  • Aj sto je sudjenje katastrofalno nego nam je i pola igraca katastrofa,kako me samo pojedini nerviraju.

                    Comment


                    • Originally posted by Miko View Post
                      Gordon ponovo odigrao odlicno , koja razlika izmedju njegovih sadasnjih partija i onih na pocetku sezone , verujem da ce do kraja jos napredovati , ako ostane i sledece sezone kod nas bice zver
                      Jbg, steta je sto svakako nece ostati. Ne znam da li je nekada neki Amer kod nas ostao duze od jedne sezone.

                      Comment


                      • Је л' може неко да напише до које године имају уговоре сви играчи Партизана.
                        Arise, Serbia!
                        You fell asleep long ago,
                        And have lain in the dark.
                        Now wake up
                        And rouse the Serbs!


                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by vladream View Post
                          Jbg, steta je sto svakako nece ostati. Ne znam da li je nekada neki Amer kod nas ostao duze od jedne sezone.
                          Ako cemo realno ja ne vidim gde bi on mogao otici , u Ameriku se nece vracati , jos je mlad , prva sezona u Evropi , cisto sumnjam da ce ga neki iole ozbiljniji klub traziti tako da ne vidim zasto ne bi jos jednu sezonu ostao a cisto sumnjam da veliku paru na njemu mozemo uzeti
                          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                          Comment


                          • Originally posted by vladream View Post
                            Jbg, steta je sto svakako nece ostati. Ne znam da li je nekada neki Amer kod nas ostao duze od jedne sezone.
                            Cummings, House. Mislim da je to to.


                            I naravno da ce Gordana da zapali negde u Evropu, taman kad ga naucimo da igra kosarku. Slucaj kao i sa manje-vise svim Amerima do sada.
                            Last edited by 3 sekunde u reketu; 22-12-12, 18:55.

                            Comment


                            • Vladimir Dasic od sl. nedelje u Partizanu.
                              http://www.avangarda.in/forum/viewforum.php?f=56

                              Comment


                              • Dobro je sto Dasic dolazi , treba nam iskusan igrac pa kakav god on bio , nije ni on Bog zna nesto s godinama ali vidio je Evropu Jos kad bi Novica stigao
                                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                                Comment

                                Working...
                                X