Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts



  • Ne znam da li smo se zalili ali trebali smo , 0.0 posle Bertansovog suta
    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

    Comment


    • Andjusic odlazi iz Partizana.Bar DV i njega nece upropastiti.

      Jel neko primetio korake Bertansa pre suta za 3?
      Last edited by Aleksa9; 20-12-12, 00:55.
      http://www.avangarda.in/forum/viewforum.php?f=56

      Comment


      • http://sport.blic.rs/Kosarka/Domaca-...ahom-crnobelih

        Ko sve danas radi u medijima

        Comment


        • Veceras Sarenac kod Tegija hahaha, bice interesantno. Partizanovac protiv Zvezdasa.

          Comment


          • Originally posted by Batman View Post
            Veceras Sarenac kod Tegija hahaha, bice interesantno. Partizanovac protiv Zvezdasa.
            Konacno da u toj emisiji bude jedan novinar, obicno ih je bilo tacno 0.
            Na celom svetu samo Crvena zvezda

            Comment


            • Originally posted by NebojsaNS View Post
              Konacno da u toj emisiji bude jedan novinar, obicno ih je bilo tacno 0.
              To samo zato sto govori ono "Beograd" na kraju.

              Comment


              • Originally posted by Batman View Post
                To samo zato sto govori ono "Beograd" na kraju.
                Ne, nego se i sam bavim novinarstvom i Tegija pljujem od prve njegove emisije koju sam odgledao.
                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                Comment


                • Znaci, ipak sam u pravu.

                  U svakom slucaju bolje i to sto on radi nego sto rade ostali sportski novinari. Koliko su strucni i koliko znaju najbolje se vidi na konferencijama za stampu, koje sam uzgred i prestao da gledam, jer ne mogu da cujem nista pametno.

                  Comment


                  • Edin, Kole, Sarenac, Srdjan odavde su izmislili kosarku za njega, on je pre u kategoriji sa Andjusom, dijagnoza mu donela emisiju. Jako mi je drago sto Edin sada drzi svoju emisiju, najbolji sportski novinar na ovim prostorima van konkurencije.
                    Na celom svetu samo Crvena zvezda

                    Comment


                    • Sarenac sa Teodosicem kojem je buducnost u NBA i koji tamo moze da bude zvezda...
                      Kakvo je stanje u novinarstvu kod nas, Sareni je i odlican...

                      Comment


                      • Ja sam i dalje uveren da mi i ove sezone uzimamo bar 2 trofeja bez obzira na sve,mada sto vise sezona odmice cini mi se da je ovo sezona gde je doslo vreme da Partizan i Zvezda menjaju uloge.

                        Comment


                        • Originally posted by Batman View Post
                          Veceras Sarenac kod Tegija hahaha, bice interesantno. Partizanovac protiv Zvezdasa.
                          Ovo nije tacno. Obojica su Grobari. Samo sto se Sareni bas trudi da to sakrije.

                          Comment


                          • Originally posted by NebojsaNS View Post
                            Ne, nego se i sam bavim novinarstvom i Tegija pljujem od prve njegove emisije koju sam odgledao.
                            Kao kolegu nemas ga pravo vredjati , misljenje smijes izneti , kamo srece da se vise ljudi u ovoj zemlji zanima za kosarku kao on , da nema njega nasa kosarka ne bi bila pracena ni ovoliko malo koliko je pracena , tako da mu se kapa treba skinuti za sve sto radi ma kako god da to radi
                            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                            Comment


                            • Ima li neko link koji ne zakucava posle svakog drugog napada?

                              Comment


                              • Seca li se neko kad smo zadnji put pobedili 13-0 serija Krke


                                Oce li proci utakmica gde nas sudije nece drasticno ostetiti
                                Last edited by Mr.M; 22-12-12, 17:38.
                                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                                Comment

                                Working...
                                X