Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nikako ovo nismo zasluzili, ali nikako.

    Ovakvu sezonu ne zelim ni najgorem neprijatelju.

    Comment


    • Razlika srece i tuge u roku od minute , neverovatno , jebo ti ovo , ko prezivi ovu sezonu pricace
      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

      Comment


      • Kada nece, nece...

        Comment


        • I onda neko kaze ne veruj u crnu magiju i vrati ce se , vraca nam se iz sedmice u sedmicu Ludnica je ovo i ponovo onaj osecaj kad izgubis a jedva cekas sledeci mec
          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

          Comment


          • Nije zasluzila ova stoka od publike da se vecera raduje.

            Pa dokle ovako vise?

            Comment


            • Originally posted by Ljuba90 View Post
              Nikako ovo nismo zasluzili, ali nikako.

              Ovakvu sezonu ne zelim ni najgorem neprijatelju.
              Ja mislim da smo zasluzili. Imas utakmicu u rukama, poen i loptu sa strane koju bacis u vatru. I opet te pogleda sreca da ubacis trojku i dozvolis kos i faul iz auta...Znaci moras da budes debil, trece nema. Tako smo usrali sve utakmice ove sezone, kada najvise treba mi pravimo debilne greske i posle kao nismo imali srece. Koja crna sreca...

              Comment


              • Nista mi lose nismo zasluzili i nikad necu tako razmisljati.

                Jesmo zasluzili da priznaju onu debilnu trojku???

                Ma ne znam ni sta da pisem vise. Nadam se da ce ova deca smoci snage da pobede u sledecoj utakmici.

                Comment


                • It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                  Comment


                  • Originally posted by Ljuba90 View Post
                    Nista mi lose nismo zasluzili i nikad necu tako razmisljati.

                    Jesmo zasluzili da priznaju onu debilnu trojku???

                    Ma ne znam ni sta da pisem vise. Nadam se da ce ova deca smoci snage da pobede u sledecoj utakmici.
                    Trojka je regularna , ono je Muslijev debilizam po X put , nego je greska velika koraci Lucica na 40s do kraja , ono nisu bili koraci , desna leva i krenuo da polozi , cist dvokorak , ja ne znam sta su onde bili koraci. Gordic olimpiski bazen ne bi pogodio danas odakle sutao sto Avdic kaze , Musli i Gagic imali manje skokova zajedno D+O nego celi tim Zadra ofanzivnih , Bogdanovic udje u reket i ne zna sta ce... Ostali manje-vise solidno , ali ovi sto su gresili bas kardinalno
                    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                    Comment


                    • Originally posted by Ljuba90 View Post
                      Nista mi lose nismo zasluzili i nikad necu tako razmisljati.
                      Pa ne moras da razmisljas tako, ali to je nasa realnost. I ja se trudim da ne razmisljam negativno, ali jednostavno ovoliko gluposti da se ponovi na svim kljucnim utakmicama je nedopustivo. Prosto samo trebas izvesti loptu iz auta da dobijes dva bacanja, a ti je poklonis protivniku. Aj to nego primis onakav kos iz auta, ono je sve samo nije normalno. Koliko ste puta videli u zivotu da se tekma resi takvim kosem?

                      Musli, kao da je juce krenuo da igra kosarku, onakav potez gde skida sut za tri poena pod kosem ni ja ne pravim na basketu, a ja sam katastrofa u odnosu na bilo kog korektnog igraca.

                      Ove godine mozemo da se oprostimo od svih titula i, sto je najzalije, od evrolige sledece godine.

                      Comment


                      • Originally posted by Batman View Post
                        Pa ne moras da razmisljas tako, ali to je nasa realnost. I ja se trudim da ne razmisljam negativno, ali jednostavno ovoliko gluposti da se ponovi na svim kljucnim utakmicama je nedopustivo. Prosto samo trebas izvesti loptu iz auta da dobijes dva bacanja, a ti je poklonis protivniku. Aj to nego primis onakav kos iz auta, ono je sve samo nije normalno. Koliko ste puta videli u zivotu da se tekma resi takvim kosem?

                        Musli, kao da je juce krenuo da igra kosarku, onakav potez gde skida sut za tri poena pod kosem ni ja ne pravim na basketu, a ja sam katastrofa u odnosu na bilo kog korektnog igraca.

                        Ove godine mozemo da se oprostimo od svih titula i, sto je najzalije, od evrolige sledece godine.
                        1) Slazem se , na ovakve gluposti se ne smeju gubiti utakmice , teska sramota za nas sta nam se desava ove sezone , srece nemamo nikako ali nikako , trude se pojedini , borbeni su ali previse izgore u toj borbenosti. Ovim momcima treba dati podrsku nedvojbeno samo bi bio skandal da ne igramo EL sledece godine , ova rekonstrukcija bi bila katastrofa i ovako imamo slab budzet , sta cemo bez EL , od cega cemo onda napraviti tim , em nemamo igraca da prodamo jer jos nisu stasali em i ove sto imamo nemamo gde da pokazemo da ih prodamo a i nema para od EL.
                        2) O Musliju sam pricao ranije , cinio se kao super pogodak i kao da svi igraju kao on bilo bi dobro ali on od 5.kola EL igra jako lose , maltene ga nigde nema , Gagica sam do danas smatrao najslabijim centrom , on i Musli ne mogu uhvatiti loptu pod svojim kosem , Milutinov jedino nesto i cinjenica da MIlutinov bolje koristi svoje vreme na parketu od njih treba obojicu dobro da baci u misljenje.
                        3) Necemo jos o ovome ja i dalje verujem da cemo igrati EL naredne godine
                        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                        Comment


                        • Originally posted by Batman View Post
                          Pa ne moras da razmisljas tako, ali to je nasa realnost. I ja se trudim da ne razmisljam negativno, ali jednostavno ovoliko gluposti da se ponovi na svim kljucnim utakmicama je nedopustivo. Prosto samo trebas izvesti loptu iz auta da dobijes dva bacanja, a ti je poklonis protivniku. Aj to nego primis onakav kos iz auta, ono je sve samo nije normalno. Koliko ste puta videli u zivotu da se tekma resi takvim kosem?

                          Musli, kao da je juce krenuo da igra kosarku, onakav potez gde skida sut za tri poena pod kosem ni ja ne pravim na basketu, a ja sam katastrofa u odnosu na bilo kog korektnog igraca.

                          Ove godine mozemo da se oprostimo od svih titula i, sto je najzalije, od evrolige sledece godine.
                          To ne mozemo znati. Ja i dalje verujem da ce se sve ovo vratiti kada bude najvaznije.
                          Odoh malo da iskuliram

                          Comment


                          • Originally posted by Ljuba90 View Post
                            To ne mozemo znati. Ja i dalje verujem da ce se sve ovo vratiti kada bude najvaznije.
                            Iz tvojih usta u Bozje usi.

                            Comment


                            • Sta da se radi, ne smeju da se gube ovakve utakmice, ali mora se ici dalje.

                              Comment


                              • Ово је неки знак!
                                Arise, Serbia!
                                You fell asleep long ago,
                                And have lain in the dark.
                                Now wake up
                                And rouse the Serbs!


                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X