Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ljuba90 View Post
    On, Luce, Leo i Gordon su igraci koji su nas drzali u igri do kraja. Stvarno bi mi bilo ispod casti da ih pljunem.
    Prvo bih sebi pljunuo u facu, pa bi onda pljuvao njih, eto koliko su momci zasluzili, svako smanjivanje njihove pozrtvovanosti, zelje za pobedom i igrom ove sezone je da ne kazem sta.

    Kritika je mozda ok za neku drugu priliku Layzick, kada se stisaju strasti, da prodje par dana, pa onda moze neka analiza, kritika itd...;)
    Last edited by Freshman; 13-12-12, 23:06.
    sigpic

    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
    -Jürgen Klopp

    Comment


    • Originally posted by Miko View Post
      U kom smislu mislis da ga pljujem , ne psujem ga , ne vredjam ga samo kazem da on i kosarka ne mogu zajedno i da covek nema herc za kosarku , igrac poput njega treba da bude smiren s obzirom da je medju najiskusnijima ako ne i najiskusniji i da ako on ne moze da pogodi bacanja za produzetak ko onda moze ?
      Pa pljujes ga, ali ne kapiras to. Da nije njega mi ne bi jednu tekmu dobili ove godine. I onda ti kazes da on i kosarka ne mogu zajedno. Ocigledno je da blage veze nemas sa basketom. Kosarka nisu samo poeni, zakucavanja i slobodna bacanja.
      I ovo za herc Istina je da on nije preterano talentovan igrac, ali je takodje istina da sve sto radi radi upravo na taj herc.

      Comment


      • Originally posted by Ljuba90 View Post
        Pa pljujes ga, ali ne kapiras to. Da nije njega mi ne bi jednu tekmu dobili ove godine. I onda ti kazes da on i kosarka ne mogu zajedno. Ocigledno je da blage veze nemas sa basketom. Kosarka nisu samo poeni, zakucavanja i slobodna bacanja.
        I ovo za herc Istina je da on nije preterano talentovan igrac, ali je takodje istina da sve sto radi radi upravo na taj herc.
        Nije kosarka ni samo odbrana ako cemo tako , lako je imati herc protiv MZT-a,Splita,Cedevite pa i nekog slabijeg evropskog tima , eto odigrao dobro protiv Barselone , ali kad se lome utakmice otkad je god dosao on u vaznim utakmicama tj onim najvaznijim vazda najgori , uvek proradi u derbiju , do derbia ga nikad nema , ove godine ni u derbiju nije ponudio mnogo , prosle godine protiv Milana isto kad se lomilo najlosiji bio
        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

        Comment


        • Originally posted by Miko View Post
          Nije kosarka ni samo odbrana ako cemo tako , lako je imati herc protiv MZT-a,Splita,Cedevite pa i nekog slabijeg evropskog tima , eto odigrao dobro protiv Barselone , ali kad se lome utakmice otkad je god dosao on u vaznim utakmicama tj onim najvaznijim vazda najgori , uvek proradi u derbiju , do derbia ga nikad nema , ove godine ni u derbiju nije ponudio mnogo , prosle godine protiv Milana isto kad se lomilo najlosiji bio
          Pa sta je vazno ako ne derbi? (ovo je retoricko pitanje)
          Covek je i u napadu mnogo mnogo bolji nego prethodne dve sezone.
          Kada igrac na svakoj utakmici daje 110% svojih mogucnosti, onda stvarno nije u redu bilo sta zamerati mu. Ali ocigledno da ne razmislja svako na taj nacin.
          Ne znam sta koji kurac u opste diskutujem posle ovakve utakmice.

          Comment


          • Izgleda da ce se obistiniti ono sto je Ljubasin rekao danas, Dasic izgleda dolazi iako nismo prosli dalje. Barem nesto lepo veceras ..
            "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

            Comment


            • Originally posted by JuanDelPotro View Post
              Jesmo...idemo direktno na final 4 preskacemo samo top 16...
              Do jaja.



              I da, otkad je to Dasic cetvroka u pm? On je neki tweener izmedju SF-a i PF-a, fali njemu mase, a takvog vec imamo u onom Letoncu sto nema prst. Dule, zajebi nas tih crnogorskih veza. Decko vec godinama nazaduje, od velikog Reala, preko Gran Kanarije, pa Lotomatika, na kraju Olimpija i Besiktas u kome se zadrzao citava 3 meseca. Menja klubove ko carape i svuda mu se uredno zahvaljuju na saradnji.

              Comment


              • Treba se prvo osvrnuti na sramotan pokusaj Besiktasa da pokloni pobedu Ljetvusu..
                Prvo dva ''slucajno'' promasena bacanja ali to i da se prezivi ali onakva sramotna odbrana poslednjeg napada i bukvalno sklanjanje iz reketa svih igraca je neverovatno...

                Sto se nas tice, uvek sam bio protivnik price o neiskusvu kao nekom velikom faktoru stvaranja rezultata ali sada ne znam kako drugacije objasniti ovako glupe greske nego ih pripisati tom faktoru. Definitivno je falilo je samo malo vise iskustva tj. strpljenja/rutine koju niko od ovih momaka nema.
                Ocajno otvorena utakmica, sto nam je namanje trebalo, dosta pogresnih odluka sudija, ali takodje i dosta srece za nas pri onoj 1-3-1 zoni gde su oni imali 5-6 totalno cistih suteva i nista nisu mogli da pogode. Falio je Bogdan, Musli i njihov ucinak u napadu, Gagica i Gordica nema nikako i vreme je da se probude...
                Sve u svemu svaka cast momcima. Kada vidim da se Lucic baca za loptu koja je na 2 metra od njega, Gagi takodje, Milutinov sa 18 godina pogajda skoro trojku u produzetku najvaznije utakmice sezone i jos mnogo slicnih stvari tokom cele sezone covek nema sta drugo da kaze nego da aplaudira i bude ponosan...

                Comment


                • Slozio bih se da ne treba kritikovati igrace zbog truda i stvarno nevidjenje borbe, ali se ne slazem kada kazete da igraca koji se bori 110% ne smete kritikovati, pa cekajte i ja bih se borio 200% ali jednostavno ne znam da igram, dakle msm da nije jedino to potrebno. Ovo nema veze sa Milosavljevicem nego uopsteno kazem, ali isto mislim da je sramota za njega, bek suter i ne moze da pogodi nijedno bacanje a on je jedan od starijih igraca. Mnogo mi se svidja ova ekipa Partizana ali ne znam koliko je realno da oni budu i sledece godine zajedno u ekipi, msm da bi to bilo savrseno. Takodje Gagic je veceras bio najlosiji, a to mu nije prvi put ove sezone, gde su bre one igre sa priprema?
                  sloboda ili ništa

                  Comment


                  • Comment


                    • Rasturaju nas jbt. Ne mogu da promase.

                      Comment


                      • дај где да изгубите од ових, ово је најлошија екипа у лиги убедљиво. -13

                        Comment


                        • I protiv Bamberga smo primili 47 poena na poluvremenu...
                          Kada pogledamo sta sve pogadjaju a i da nam je odbrana ocajna tj.da gore od ovog tesko da moze, verujem da mozemo ovo rutinski da okrenemo...

                          Comment


                          • Sve ti jebem koliko nemamo srece ove sezone. Sta je ovim mentolima ulazilo sve veceras

                            Leu i Lucetu da se smanji minutaza, umorni su.

                            Gordon jedini igrao veceras i svaka mu cast.

                            Comment


                            • ААААААААААА БРЕЕЕ КАКАВ МАЈСТОР!





                              Држите га 3 године бре у тиму, све паре му дајте!
                              Last edited by Урош94; 16-12-12, 18:58.
                              Arise, Serbia!
                              You fell asleep long ago,
                              And have lain in the dark.
                              Now wake up
                              And rouse the Serbs!


                              sigpic

                              Comment


                              • Kad god zakukam što nemam Arenu, tu je KK Partizan da me podseti zašto je to dobro.


                                Vujoševicu, saberi se. Prestani da smaraš o "stipendijama", državi, političarima, prestani da spominješ Zvezdu na svakoj (ali svakoj) konferenciji, prestani da vodiš privatne ratove preko grbače našeg košarkaškog kluba i počni da radiš ono što najbolje umeš- da treniraš ekipu. A kako si dve godine ladio jaja, izgleda da si malčice zarđao. Ova ekipa može mnogo bolje.

                                Comment

                                Working...
                                X